fbpx

September v New Yorku

Zážitkový pobyt do New York City s nami je cesta, ktorá prebúdza emócie. Očakávajte nekonečné výhľady na mrakodrapy, gastronómiu z celého sveta, zážitkové miesta, aj príbehy mesta snov. New York nie je len destinácia, je to pulzujúce srdce nekonečných možností. Zažite mestskú symfóniu kultúry, umenia a histórie. Vaša cesta začína tu. Vitajte v New York City, kde sa z každého okamihu stáva nezabudnuteľný zážitok.

Naše videovlogy z New Yorku pre lepšiu predstavu

New York, New York, I want to wake up in a city, that never sleeps – spieva v známej piesni Frank Sinatra. Aj my sa budeme prebúdzať ako praví Newyorčania v tomto jedinečnom meste prezývanom Big Apple, ktoré nikdy nespí.

Septembrový New York je čarovný  – stromy hrajúce všetkými farbami, teplá káva v ruke, festival San Gennaro v Little Italy, nezameniteľná sila oceánu na Coney Island. Budeme sa túlať ulicami, neobídeme ani Hard Rock Cafe s povestným americkým hamburgerom, navštívime slovenský kostol na Manhattane, prejdeme na druhú stranu Brooklynského mosta, odkiaľ si môžete odfotiť nádhernú panorámu New Yorku, z lode zakývame Soche slobody, pozrieme si Wall street, Ground Zero, Flatiron, všetky známe miesta a prejdeme sa aj po preslávenej 5 th avenue, kde stojí krásna katedrála Sv. Patrika a nachádzajú sa obchody známych svetových značiek.

Byť v New Yorku a nič si nekúpiť? Nemožné. Kto by odolal obchodom a obchodíkom plným tovaru, na aký si len zmyslíte aj nezmyslíte? Dozviete sa mnoho pikošiek z histórie mesta a aj to, kto bola a aký osud mala žena, ktorej sochy a podobizne uvidíte po celom meste.

New York je emócia, zážitok na celý život. Milovaný aj nenávidený, ale jedinečný a neopakovateľný.

A mimochodom – kto z vás chytí za gule býka na Downtowne, bude mať vraj šťastie vo financiách a bude bohatý 🙂

Tak LET’S GO TO NEW YORK TRAVELÁCI!

TERMÍN

10.9.-17.9.2024 – POSLEDNÁ IZBA

Cena 2290€/OSOBA VRÁTANE LETENKY (PRIAMY LET VIE-NYC-VIE /batožina: 23kg do podpalubia, 8kg príručná batožina/, SLOVENSKÝ SPRIEVODCA, UBYTOVANIE PRIAMO PRI PIATEJ AVENUE V CENTRE DIANIA)

Naše fotografie zo zážitkových pobytov
v New Yorku

RECENZIE KLIENTOV ZO ZÁŽITKOVÝCH POBYTOV V NYC

Lucia S.

Mojim najväčším snom v živote bol NEW YORK a konečne som si ho mohla splniť, vďaka prekvapeniu pod stromček na Vianoce.🎄🎁 September v New Yorku som si aj s priateľom užila vďaka super partii, krásnemu počasiu, ☀️ale hlavne vďaka Maťkovi a Silvike, ktorí vedeli, kam nás zobrať v ten správny čas.😍 Bývali sme vo výbornej lokalite, v úplnom centre mesta, kde sme mali všetko na skok.👍🏽 Každý deň bol naplánovaný a v poobedných hodinách mal každý možnosť voľného programu.

Lucia S.

Viera D.

NYC je top dovolenka, plná fantastickych zažitkov Počas jedneho tyždna sme navštivili všetky najznámejšie turisticke atrakcie a dostali ten najerudovanejší vyklad od Martina a Sylvii. Kto sa rozhoduje navštívit NYC, doporučujem mu určite CKTrevel is inn👍👍👍

Viera D.

Mário N.

Super kancelária, super organizácia, videli sme celý New York a nasali pravú americkú atmosféru. Ďakujeme za super zážitky a silno odporúčam prvú návštevu NYC cez Travel is IN. September v New Yorku s CK Travel is IN bol úžasný. Martin, ktorý pobyt sprevádza, sa nám venoval 24 hodín denne, dozvedeli sme sa históriu, pikošky a príbehy, pozreli sa na miesta, kam chodia len Newyorčania, ochutnali najdlhšiu pizzu aj povestný Reuben. Vykúpal som sa v oceáne na Coney Island, čo bol pre mňa skvelý zážitok. Počas pobytu som nemusel nič riešiť, o všetko sa postaral Martin a Sylvia. Oceňujem polohu hotela, ktorý má CK kúsok od Empiru medzi 5 a 6 ave, takže všetky atrakcie máte na dosah. New York je srdcovou záležitosťou Martina, a je to vidieť.

Mário N.

Zážitkový pobyt v NYC bol úžasný! Bolo skvele a hlavne sa mi oproti klasickým veľkým cestovkám páčilo, že som sa cítila ako s rodinou. Partia, ktorá sa schádza na pobytoch tejto cestovky, je skvelá, prvý deň sme sa nepoznali a druhý deň sme oslavovali spolu narodeniny. Hotel mal úžasnú polohu pri Empire, všetky atrakcie, obchody sú blízko. Martin a Sylvia sú úplne TOP, veľa sme videli, dozvedeli sme sa zaujímavosti, príbehy aj pikošky. Ďakujem, určite sa do New Yorku s Travel is IN ešte vrátim.

Ingrid B.

Vrelo odporúčam cestovať cez CK Travel is IN. Zážitkový pobyt v New Yorku bol vďaka skvelým majiteľom nad moje očakávania, starostlivosť o klienta bol skvelý. Dvaja úžasní ľudia plní pozitívnej energie, ochoty a skvelého prístupu. Ďakujem krásne 🙂

Sára P.

Ďakujeme CK Travelisin za skvelý týždeň v NY. Bolo skvele a po príchode domov nám ten NewYork chýba 🤣. Zas nás to posunulo o krok ďalej vďaka Maťovi a Silvii. Každý deň sme si užili ako sa len dalo. Každý kto váha či ísť, alebo neísť, proste neváhajte a choďte!! NewYork treba zažiť!! Užiť si ho a pochopiť ho, presne taký aký je. Stretnúť a spoznať skvelých ľudí, s rovnakým odhodlaním spoznávať nové miesta. Ešte raz ďakujeme za skvelý zážitok a dúfam, že sa ešte niekedy stretneme.

Tomáš S.

CK Travel in - skvelý trip Maťo so Silviou pripravili skvelý program videli sme toho veľa - venovali sa nám klientom od rana do večera - odporúčam 👍💥💥💥

MUDr. Robert V.

Dlho som hľadala CK, ktorá by mi vyhovovala po všetkých stránkach: spoľahlivosť, prístup, vedomosti o predmetných destináciách, pamiatkách, o histórii a v neposlednom rade, aby bola možnosť ísť sama. A šťastnou náhodou som našla - TRAVEL IS IN. Vrelo odporúčam každému- spojenie Sylvinka a Maťko- to je ako keď spojíte dve polovičky jabĺčka- vzácne sa dopĺňajú, sú empatickí vždy pripravení pomôcť- vyjsť v ústrety. Ja si postupne plním svoje sny a to s nimi s touto úžasnou rodinnou cestovnou kanceláriou - TRAVEL IS IN❤️ Skúste a uvidíte - asi tak ako ja- že ešte som na jednom pobyte a už sa teším na ďalší - samozrejme s nimi.

Norika B.

Program pobytu

Odlet z Viedne do NYC v ranných hodinách. Prílet do NYC v popoludňajších hodinách, transfer do hotela, ubytovanie v **** hoteli v centre Manhattanu. Po ubytovaní sa pôjdeme pozrieť na Times Square, ktorý je plný ľudí, taxíkov, reklám, akcií. Milovníci burgerov môžu ochutnať pravý americký v Hard Rock Cafe alebo v Mc Donalde a porovnať, kde robia lepší. V New Yorku alebo na Slovensku ? Príchod na hotel vo večerných hodinách, voľný program.

8.30 hod raňajky street food, 9:30 hod odchod peši k Flatironu, ktorý je známy pod menom Žehlička. Od Flatironu sa presunieme taxíkom na Downtown. Budeme sa plaviť loďou po rieke okolo Sochy slobody, ktorá je jedným zo symbolov New Yorku a víta všetkých, ktorí do tohto mesta prídu. Po plavbe sa z prístavu peši dostaneme k železnému býkovi. Ten je známy aj vďaka mnohým prestrihom v rôznych filmoch a seriáloch. Objavil sa aj v jednej rodinnej komédií, kde býkovi zo srandy obchytávali gule. Po pravde, obrovská mosadzná, alebo bronzová socha mohutného býka pomaly tmavne, no gule má vyhladené poriadne, od toľkého chytania nečudo. Hovorí sa, že ak ho chytíte za gule, budete mať šťastie vo financiách. Tak uvidíme, či táto povesť naozaj platí. Kúsok od býka sa nachádza Trinity Church- kostol Sv. Trojice, viditeľný z veľkej diaľky aj vzhľadom k tomu, že tvorí cíp pomysleného T, teda aspoň ulice prechádzajú do písmena T a kostol je postavený tak, že jeho stred pozerá do ulice. Viacero budov v okolí je vyšších než kostol. Ten však stojí naďalej, aj keď mnohé okolité budovy už  boli v minulosti zbúrané a nahradené tými súčasnými. Kostol určite poznáte z filmu Honba za pokladom Templárov s Nicolasom Cageom v hlavnej úlohe. Navštívime aj finančné centrum sveta – Wall street s jeho preslávenou burzou  a nezabudneme ani na Ground Zero, kde sa nachádzali slávne Dvojičky a kde dnes stojí nová dominanta New Yorku. Z Ground Zero pôjdeme ochutnať preslávený sendvič plnený mäsom do Katz’s Delicatessen, najikonickejšieho deli v NYC. Má všetko – históriu, dlhú tradíciu, vynikajúcu povesť. Vznikol v roku 1888. Mäso nakladajú 30 dní pomalou metódou, ktorá sa rokmi nezmenila, neurýchlila ani nie sú používané žiadne chemické dochucovadlá a postupy. Návrat na hotel v popoludňajších hodinách. Večer  voľný program.

08:30 raňajky street food. Návšteva Central Parku a múzeí.  Nakúpime si niečo pod zub v krásnej tržnici v Grand Central Terminal, kde nájdete najfajnovejšie delikatesy od výmyslu sveta a urobíme si piknik v parku ako praví Newyorčania. Oddýchnutí a najedení prejdeme cez park až k Dakote, kde býval a kde zastrelili Johna Lennona. Po chodníku smerom do centra je aj Metropolitné múzeum, ktoré  v prípade záujmu aj navštívime. Pozrieme si aj Bryant Park s knižnicou, ktorá je známa zo seriálu Sex v meste aj mnohých iných filmov. V Tenement múzeu uvidíte, ako a v akých podmienkach žili írski, talianski imigranti na Manhattane, ktorí prišli do NYC začiatkom 20.storočia. Návrat  do hotela.

08:30 raňajky street food. O 9:30 sa budeme túlať ulicami Midtownu. Pozrieme si Madison Square Garden, na 5 th Avenue sa pokocháme výkladmi najznámejších obchodných návrhárov, navštívime slávnu Trump tower, kde si môžete dať kávu, nazrieme aj do Katedrály sv. Patrika, ktorá sa krásne odráža na sklách okolitých mrakodrapov a preslávený hotel Plaza, kde Donald Trump ukazoval cestu malému Kevinovi.  Potom pôjdeme k Rockeffelerovmu centru a na Empire State Building, z ktorého je krásny výhľad na celý New York.  Večer voľný program.

8:30 hod raňajky street food. Po raňajkách nákupy v preslávených obchodoch ako Macy’s, Forever 21, Century 21. Po nákupoch voľný program.

08.30 hod raňajky street food. O 09:30 hod odchod na Brooklynský most. Prejdeme na druhú stranu, kde je krásny výhľad na panorámu New Yorku.  Vrátime sa na Midtown a pôjdeme na Hudson Yards, kde sa nachádza turistická atrakcia New Yorku Vessel. Pozrieme si aj zážitkovú novinku NYC – výškový komplex s názvom Hudson Yards Tower, s najvyššie položenou vyhliadkovou plošinou na západnej pologuli. Toto dielo modernej architektúry bude známe ako „Edge“ („Hrana“ – príznačné pomenovanie), a ponúkne panoramatické výhľady na celý New York. Úžasná vyhliadková plošina je od zeme vzdialená pozoruhodných 330 metrov a na svojej ploche približne 750 metrov štvorcových má rozľahlý otvorený priestor, po ktorom sa budú voľne prechádzať návštevníci – v ideálnom prípade takí, ktorí nemajú strach z výšok. Vyhliadková plošina je umiestnená na 100. poschodí nového mrakodrapu, a od vonkajšej steny budovy vyčnieva takmer 20 metrov do otvoreného priestoru v oblakoch. Dostať sa sem bude možné moderným výťahom, ktorému by cesta mala trvať menej než 60 sekúnd. Plošina je okrem toho vybavená presklenou podlahou, vďaka čomu sa Vám z nej otvorí dokonalý pohľad z vtáčej perspektívy na mesto pod Vašimi nohami.Takisto navštívime aj ďalšie kúzelné miesto, ktoré si žije vlastným životom Washington Square Park. Je pomenovaný po prvom americkom prezidentovi Georgovi Washingtonovi. História tohto miesta siaha do 18. storočia. Uprostred parku je kruhové námestie, ktorému dominuje fontána priamo v jeho strede. Na severnom okraji sa týči dominanta námestia – oblúk Washington Square Arch  z roku 1889, za ktorým začína najslávnejšia ulica mesta aj celého sveta – 5 th Avenue.

8:30 raňajky street food, check out z hotela, následne transfer na letisko. V popoludňajších hodinách miestneho času odlet do Viedne.

V dopoludňajších hodinách prílet do Viedne.

Týmto upozorňujeme, že náš program v NYC je oveľa bohatší, ako je oficiálne uvedené na web stránke- preto je lepšie pozrieť si kvôli predstave archivované príbehy z pobytov na Instagrame. V New Yorku sme ako doma a každý pobyt je obohatený o zážitky a požiadavky klientov- NHL, muzikály, NBA, gastronómia a iné zážitky a miesta, kam iné CK s klientmi nechodia. Pri špecifických požiadavkách, kde je nutné robiť rezervácie niekoľko mesiacov dopredu /napríklad „Raňajky u Tiffanyho“/, je dôležité, aby ste nás informovali hneď pri objednávaní pobytu

Termín

10/09/2024 –
17/09/2024

Strava

Vlastná

Typ zájazdu

Poznávací zážitkový

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2890 EUR

Cena od

2290 EUR

Objednávkový formulár

Ubytovanie

4* hotel na Manhattane v centre diania pri 5th Avenue

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Termín

10/09/2024 –
17/09/2024

Strava

Vlastná

Typ zájazdu

Poznávací zážitkový

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2890 EUR

Cena od

2290 EUR

Objednávkový formulár

Ubytovanie

4* hotel na Manhattane v centre diania pri 5th Avenue

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.