fbpx

Vydajte sa s nami
Na cestu k zážitkom!

Cestovanie, sloboda a spoznávanie sveta sú našou láskou, vášňou aj životným štýlom. Cestovanie rozširuje obzory, prináša radosť, osvieži dušu, spája ľudí, spája svet. Nečakajte a pridajte sa k nám na Cestu k zážitkom! Spoznajte krásy tohto sveta, ľudí, ich príbehy, kultúru, históriu aj gastronómiu. Hovorí sa, že lepšie je raz zažiť ako stokrát počuť. Splnený cestovateľský sen či nezabudnuteľný zážitok sú silnými emóciami, ktoré vám ostanú na celý život. Sme nesmierne hrdí na to, že vďaka našim mnohoročným profesijným skúsenostiam a práci v cestovnom ruchu, vynikajúcej spolupráci s obchodnými partnermi v zahraničí, stabilnému zázemiu, veľkej dávke originality a vízii ponúknuť vám široký balík jedinečných, nezabudnuteľných, osobitých zážitkov šitých na mieru pre každého z vás, si získavame priazeň spokojných zákazníkov. Naše rodinné podnikanie budujeme na serióznosti, osobitnom prístupe ku každému klientovi, starostlivosti a dôvere, ktorú do nás vkladáte a ktorú si veľmi vážime. Vaša spokojnosť je pre nás veľkým záväzkom, pozitívne ohlasy radosťou, motiváciou a ocenením našej práce, ktorú pre vás robíme s láskou . Mottom našej cestovnej kancelárie je Travel is IN – cesta k zážitkom. Cestovanie bolo, je a bude vždy IN a veríme, že spolu s nami pre vás aj cestou k nezabudnuteľným zážitkom. Tešíme sa na vás, Sylvia a Martin Váš tím CK Travel is IN

Náš team

Mgr. Sylvia Vlčeková

Mgr. Sylvia Vlčeková

Konateľ a právny poradca, Slovakia Incoming s.r.o. - CK Travel is IN

Mgr. Sylvia Vlčeková vyštudovala Európske štúdiá v anglickom jazyku, zamerané na politickú vedu, právo EÚ, diplomaciu a zahraničnú politiku na Fakulte sociálnych a politických vied UK v Bratislave. V cestovnom ruchu pracuje od roku 1985. Začínala ako referentka a vypracovala sa až na riaditeľku veľkej CK na Slovensku. Je veľká milovníčka slobody, cestovania, čítania a príbehov. Svoju vášeň pre autentické zážitky realizuje vo svojej cestovnej kancelárii, pobyty s originálnym programom a individuálny prístup ku každému klientovi si získavajú čoraz viac priaznivcov. Jej srdcovou krajinou je Chorvátsko a Balkán, kde niekoľko rokov pracovala, a mestom New York, po ktorom sprevádza svojich klientov. Je konateľkou cestovnej kancelárie, má na starosti administratívu, kalkulácie, právne záležitosti, komunikáciu a tvorbu produktu. Dohovorí sa niekoľkými svetovými jazykmi, ktoré využíva vo svojej práci.

Martin Vlček

Martin Vlček

Travel manager, Slovakia Incoming s.r.o. - CK Travel is IN

Martin Vlček vyštudoval grafický, fotografický dizajn, dejiny kultúry a výtvarnej kultúry na SŠUAT v Bratislave a jazyky na Štátnej jazykovej škole v Bratislave. Miluje slobodu, cestovanie, fotografovanie, fitness a gastronómiu. Je majiteľom a konateľom cestovnej kancelárie, má na starosti organizáciu, komunikáciu, spravovanie sociálnych sietí, webovú stránku , tvorbu blogu a vlogov. Martin sa dohovorí španielsky, taliansky, anglicky, chorvátsky a nemecky. Vďaka svojej pozitívnej povahe, organizačným, jazykovým schopnostiam a filozofii, že nič nie je nemožné, a akýkoľvek problém alebo požiadavku treba riešiť v kľude, racionálne a s úsmevom, je veľmi obľúbeným spoločníkom a sprievodcom klientov na pobytoch po celom svete.

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.