O nás

Cestujeme spolu, pretože sme IN!

Naša CK Travel is IN je IN-á. Ponúkame vám pobyty do celého sveta plné zážitkov so slovenskými sprievodcami, ktorí žijú v krajine, ktorú navštívite. Vďaka nim sa dostanete na miesta, ktoré sú turistom neprístupné, ochutnáte miestnu gastronómiu, navštívite miestne vychytávky, ktoré nie sú v bedekroch a o ktorých ako turisti ani netušíte. Pre tých, ktorí uprednostňujú aktívnu dovolenku a zdravý životný štýl organizujeme spolu so Zorou Czoborovou fitpobyty v zaujímavých destináciách, ktoré sú okrem cvičenia, relaxu, zábavy spojené aj s poznávaním krajiny, miestnej gastronómie a zaujímavostí.

Pre firmy, organizácie aj jednotlivcov organizujeme teambuildingy a pobyty na kľúč, vždy výnimočné a so zaujímavým programom.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne s cieľom zabezpečiť mu dovolenku alebo pobyt podľa jeho predstáv a požiadaviek. Veľmi si vážime dôveru, ktorú dostávame, aj pripomienky a postrehy, vďaka ktorým sa snažíme ponúkať ešte lepšie a kvalitnejšie služby. Najväčšou odmenou pre nás je spokojný klient, ktorý sa k nám opätovne vracia.

Cestovanie rozširuje obzory, spoznávanie nových ľudí, kultúr, gastronómie človeka obohacuje. Zážitky a spomienky vám nikto nezoberie, jednoducho cestovanie bolo, je a bude vždy IN!


Dňa 13.5.2016 bola zložka našej cestovnej kancelárie Travel is IN zameraná na Incoming v Primaciálnom paláci v Bratislave ocenená špeciálnou cenou za šírenie dobrého mena Slovenska v zahraničí prostredníctvom podnikových médií- Podnikové médium roka 2015.

Dňa 1.9.2017 bola cestovná kancelária Travel is IN v slovinskom Portoroži vyhlásená za najlepšieho predajcu destinácie Portorož 2017 na slovenskom trhu.

Slovakia Incoming s.r.o