fbpx

Dovolenka Portorož

Už od roku 2016 za najlepšie ceny na trhu v hlavnej letnej sezóne v CK Travel is IN

Už od roku 2016 za najlepšie ceny v hlavnej letnej sezóne v CK Travel is IN

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na  pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. 

Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. 

Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora  a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou  popri mori. 

Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy.  Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

TERMÍNY

OD 4 NOCÍ / 5 DNÍ POČAS LETA 2024
Presnú cenu vám vypočítame podľa vašej požiadavky a zvoleného termínu.

info@travelisin.sk 0911 734 506

UBYTOVANIE

Grandhotel Bernardin*****

Grandhotel Bernardin***** Portorož má 241 moderne zariadených izieb s balkónom s výhľadom na more, z toho 10 luxusných apartmánov typu Executive, 9 luxusných izieb a 7 mini apartmánov . Ďalej má hotel bazén s vyhrievanou morskou vodou, wellness centrum Paradise Spa , reštauráciu Pecina a Sunset , Grand Café a koktailový bar s klavírom , krytú terasu Grand Garden v Lagúne Bernardin .
Grand Hotel Bernardin***** vďaka svojej úžasnej polohe v tesnej blízkosti  mora, vynikajúcimi službami a podujatiami  je ideálny pre strávenie dovolenky, zážitkových pobytov, wellness pobytov, svadobnej cesty, konferencií.
Na pláži Grand Hotel Bernardín je od tohto roku pripravená ponuka s programom  Perfect Summer Club. Je to špecifický program služieb pre tých, ktorí sa chcú nechať ďalej hýčkať a užívať si luxusný plážový servis v náručí slnečných paprskov.

Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more a balkónom, vybavené SAT TV, rádio, telefón, WiFi, písací stôl, minibar, klimatizácia, kúpeľňa – sprcha alebo vaňa, sušič na vlasy, trezor, balíček toaletných potrieb, župan, papučky, služba budenie budíkom. Možnosť detskej postieľky za poplatok 7 €/deň.Grand Hotel Bernardin***** vďaka svojej úžasnej polohe v tesnej blízkosti  mora, vynikajúcimi službami a podujatiami  je ideálny pre strávenie dovolenky, zážitkových pobytov, wellness pobytov, svadobnej cesty, konferencií.
Na pláži Grand Hotel Bernardín je od tohto roku pripravená ponuka s programom  Perfect Summer Club. Je to špecifický program služieb pre tých, ktorí sa chcú nechať ďalej hýčkať a užívať si luxusný plážový servis v náručí slnečných paprskov.

Stravovanie :raňajky alebo polpenzia formou bohatých bufetových stolovNa pláži Grand Hotel Bernardín je od tohto roku pripravená ponuka s programom  Perfect Summer Club. Je to špecifický program služieb pre tých, ktorí sa chcú nechať ďalej hýčkať a užívať si luxusný plážový servis v náručí slnečných paprskov.

Vybavenie hotela: recepcia, Paradise Spa wellness centrum, vnútorný bazén s vyhrievanou morskou vodou, vonkajšie bazény s morskou vodou, kongresové centrum, Laguna Bernardin vodný park, hotelová pláž s detským bazénom, reštaurácia Grand, Sunset a Pečina, Grand Cafe a Coctail Lounge s klavírnym barom, Grand Garden terasa na 11. Poschodí, Tropic bar na hotelovej pláži, animačné program v júli a auguste, kasíno, vonkajšie parkovisko pri hoteli zdarma

Hotel Histrion****

Zrekonštruovaný hotel Histrion**** sa nachádza na malebnom mieste v Portoroži a obklopuje ho more s malým jachtárskym prístavom. Tento hotel ponúka svojim hosťom wellness centrum a aquapark, súkromnú pláž a vonkajšie bazény, ako aj niekoľko reštaurácií a kaviarní. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je na výber množstvo športových a rekreačných programov.

Ubytovanie: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more alebo na prístav, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, minibar, kúpeľňa, WiFi, župan, papučky, kúpeľňa – sprchový kút alebo vaňa, sušič na vlasy. Možnosť rodinných izieb na vyžiadanie.

Stravovanie: raňajky alebo polpenzia formou bohatých bufetových stolov

Vybavenie hotela: recepcia, reštaurácie Pristan, Taverna, Mediteran, Barka, terasy, súkromná pláž, kaviareň San Bernardino, konferenčná miestnosť, trezor na recepcii, wellness centrum, sauny, vnútorné bazény s vyhrievanou morskou vodou, vodný park s niekoľkými bazénmi s morskou vodou, kasíno, vonkajšie parkovisko zdarma, garáže za poplatok 5 €/deň.

Termín

01/06/2024 –
30/09/2024

Strava

Polpenzia

Typ zájazdu

Dovolenka

Dĺžka

Od 4 nocí / 5 dní

Objednávkový formulár

Ubytovanie

Hoteli Berardin, Portorož

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Termín

01/06/2024 –
30/09/2024

Strava

Polpenzia

Typ zájazdu

Dovolenka

Dĺžka

Od 4 nocí / 5 dní

Objednávkový formulár

Ubytovanie

Hoteli Berardin, Portorož

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.