fbpx

Santorini, Santo Mira Resort

Zaveďte svoje srdce do krásy modrých dómov, bielych pláží a zapadajúceho slnka. Vytvárame pre vás nezabudnuteľné chvíle na ostrove lásky a pokladov Egejského mora.

Videovlog zo zájazdov

Pre lepšiu predstavu, toho čo Vás čaká

Ostrov Santorini je nazývaný aj perla Egejského mora. Malebné biele domčeky stojace na útesoch týčiacich sa do výšky, nádherné more, také tyrskysové, až bolia oči, a najromantickejšie západy slnka, aké si len viete predstaviť , patria k najkrajším na svete. Ale ani najlepšia fotografia, ani predstava nedokáže nahradiť skutočnosť, ktorá je neopísateľná. Môžete sa prechádzať, aj odviezť sa na oslovi, ochutnať na slnku sušené paradajky, ktoré tento ostrov preslávili, aj degustovať miestne víno, ktoré má nezameniteľnú chuť. Kochať sa nádhernými výhľadmi, aj nakupovať v malých butikoch. Urobiť si výlet za históriou, alebo len tak leňošiť na pláži.

Kde budete ubytovaní?

Santo Mira Mare 4🌟

Moderný a príjemný malý hotelový rezort Santo Mira Mare****+ s atraktívnou kykladskou architektúrou, ktorá umocňuje stredomorskú atmosféru, je svojím umiestnením ideálny na prežitie oddychovej dovolenky. Na nádhernú, kilometer dlhú a tmavú pláž Perissa-Perivolos s tavernami, barmi a širokým výberom vodných športov sa dostanete cez plážovú promenádu. V areáli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény, jacuzzi, lehátka a slnečníky. Hotel disponuje reštauráciou s otvorenou terasou, pool barom, snack barom, lobby barom, konferenčnou miestnosťou, internetovým kútikom, požičovňou bicyklov a áut. Súčasťou je aj fitness centrum, vodné športy na pláži a jazda na koni, masáže, sauna, jacuzzi. Rezort má najväčšiu bazénovú časť zo všetkých hotelov v letovisku Perivolos – Perissa, a tiež aj súkromnú časť na pláži s čiernym pieskom, kde majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky bez poplatku.

Vybavenie a služby

Moderné štýlové dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami s klimatizáciou, WiFi, minibar, telefón, SAT TV, trezor, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.
Termín
01/05/2024 –
14/05/2024

Strava

Vlastná

Typ zájazdu

Poznávací zážitkový

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2790 EUR

Cena od

2190 EUR

Ubytovanie

4* hotel na Manhattane v centre diania pri 5th Avenue

V cene pobytu

Príplatky

Termín

01/05/2024 – 14/05/2024

Strava

Vlastná

Typ zájazdu

Poznávací zážitkový

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2790 EUR

Cena od

2190 EUR

Ubytovanie

4* hotel na Manhattane v centre diania pri 5th Avenue

V cene pobytu

Príplatky

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.