Fitpobyt Santorini

Zaveďte svoje srdce do krásy modrých dómov, bielych pláží a zapadajúceho slnka. Vytvárame pre vás nezabudnuteľné chvíle na ostrove lásky a pokladov Egejského mora.

Naše videovlogy z pobytu Santorini pre lepšiu predstavu

I. DIEL

Ostrov Santorini je nazývaný aj perla Egejského mora. 

Malebné biele domčeky stojace na útesoch týčiacich sa do výšky, nádherné more, také tyrskysové, až bolia oči, a najromantickejšie západy slnka, aké si len viete predstaviť , patria k najkrajším na svete. 

Ale ani najlepšia fotografia, ani predstava nedokáže nahradiť skutočnosť, ktorá je neopísateľná. 

Môžete sa prechádzať, aj odviezť sa na oslovi, ochutnať na slnku sušené paradajky, ktoré tento ostrov preslávili, aj degustovať miestne víno, ktoré má nezameniteľnú chuť. 

Kochať sa nádhernými výhľadmi, aj nakupovať v malých butikoch. Urobiť si výlet za históriou, alebo len tak leňošiť na pláži.

TERMÍN

18.-25.6.2024 – VYPREDANÉ
Cena 1590€/OSOBA* VRÁTANE LETENKY (PRIAMY LET VIE-Santorini-VIE /batožina: 23kg do podpalubia, 8kg príručná batožina/, SLOVENSKÝ SPRIEVODCA, UBYTOVANIE V IZBE S VÝHĽADOM NA MORE)
* GARANTOVANÁ CENA S OBJEDNANÍM POBYTU DO 15.03.2024 PO OBJEDNANÍ SA PLATÍ 50% Z CENY POBYTU, ZVYŠOK DO 1.5.2024

II. DIEL

Moderný a príjemný malý hotelový rezort Santo Mira Mare****+ s atraktívnou kykladskou architektúrou, ktorá umocňuje stredomorskú atmosféru, je svojím umiestnením ideálny na prežitie oddychovej dovolenky. 

Na nádhernú, kilometer dlhú a tmavú pláž Perissa-Perivolos s tavernami, barmi a širokým výberom vodných športov sa dostanete cez plážovú promenádu. V areáli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény, jacuzzi, lehátka a slnečníky. 

Hotel disponuje reštauráciou s otvorenou terasou, pool barom, snack barom, lobby barom, konferenčnou miestnosťou, internetovým kútikom, požičovňou bicyklov a áut. Súčasťou je aj fitness centrum, vodné športy na pláži a jazda na koni, masáže, sauna, jacuzzi. 

Rezort má najväčšiu bazénovú časť zo všetkých hotelov v letovisku Perivolos – Perissa, a tiež aj súkromnú časť na pláži s čiernym pieskom, kde majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky bez poplatku.

Moderné štýlové dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami s klimatizáciou, WiFi, minibar, telefón, SAT TV, trezor, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.

Naše fotografie zo zážitkových pobytov
na Santorini

Termín

18/06/2024 –
25/06/2024

Strava

Raňajky

Typ zájazdu

Zážitkový fitpobyt

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2090 EUR

Cena od

1590 EUR

Objednávkový formulár

Ubytovanie

Santo Miramare

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Termín

18/06/2024 –
25/06/2024

Strava

Raňajky

Typ zájazdu

Zážitkový fitpobyt

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2090 EUR

Cena od

1590 EUR

Objednávkový formulár

Ubytovanie

Santo Miramare

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.