FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou

Pôvodná cena: od 2190

Cena od:

Dolná kajuta:
 • Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.689 €
 • Cena na osobu v trojlôžkovej izbe 1.390 €
Hlavná kajuta – otváracie okná
 • Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute 1.739 €
 • Cena na osobu v trojlôžkovej kajute 1.490 €
Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu
 • Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.789 €
PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 500€/OSOBA
MEDZISPLÁTKA DO 28.2.2022 – 50% ZO ZVYŠKU SUMY – DOPLATOK DO 23.5.2022 ZVYŠOK SUMY POBYTU

 

V SPOLUPRÁCI S TROJNÁSOBNOU MAJSTERKOU SVETA VO FITNESS ZOROU CZOBOROVOU SME PRE VÁS PRIPRAVILI ABSOLÚTNU NOVINKU, AKÁ NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA – FITPOBYT NA SÚKROMEJ LUXUSNEJ JACHTE S PLAVBOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE V OBĽÚBENOM CHORVÁTSKU

MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.

Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej luxusnej jachte, zacvičiť si so Zorou Czoborovou na slnečnej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách, poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

Ubytovanie

Dolná paluba

4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

Hlavná paluba

4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

Vybavenie lode: PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón. Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.

 

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota 16.7.2022   WELCOME RECEPCIA, večera na jachte

Nalodenie na jachtu po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa 17.7.2022   SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok 18.7.2022   HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

4. deň

Utorok 19.7.2022   VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

5. deň

Streda 20.7.2022   KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

6. deň

Štvrtok 21.7.2022   DUBROVNIK – KORČULA /VELA LUKA/, raňajky – obed a kapitánska večera na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika na Korčulu Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Poobede priplávanie na Korčulu do mestečka Vela Luka s typickou mediteránskou architektúrou. Večer kapitánska večera na lodi. Voľný program na Korčuli.

7. deň

Piatok 22.7.2022   KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

8. deň

Sobota 23.7.2022   RAŇAJKY NA JACHTE

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Poznámka

Odporúčame leteckú dopravu , v prípade záujmu nás kontaktujte.

NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK

Cena zahŕňa

 • 7 nocí/8 dní na jachte, z toho 6 plných dní plavby
 • Uvítacia večera 3 chody a welcome drink
 • 7 x raňajky formou bufetových stolov
 • 6 x obed alebo večera – podľa plavby lode – formou 3 chodového servírovaného menu
 • Denne čerstvé ovocie
 • 1 l vody na osobu denne
 • WiFi pripojenie
 • Výmena uterákov každý druhý deň, výmena posteľnej bielizne v strede týždňa
 • Slovenský delegát
 • Cvičenie so Zorou Czoborovou 1x denne

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu, komplexných liečebných nákladov a riziko vírusu Pandemic 32 €/osoba/pobyt, doprava

Povinný doplatok : pobytová taxa 45 €/osoba/pobyt

Termín
16/07/2022 –
23/07/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Plavba- zážitkový fitpobyt
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
od 2190 EUR
Cena od

OBJEDNÁVKA