FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou

Pôvodná cena: 1789

Cena od:

1689

TERMÍN 16.7.-23.7.2022 V PREDAJI:

Ceny garantované s objednaním pobytu do 15.9.2021:

Dolná paluba: 1689€/osoba

Pobytová taxa: 35€/osoba, Poistenie Pandemic 32€/osoba-pobyt (pri objednaní pobytu o niekoľko mesiacov dopredu odporúčame využiť možnosť poistenia, ktoré vás kryje nielen zdravotne, ale aj na storno pobytu v prípade nepredvídateľnej situácie)

Spôsob úhrady pobytu:

Pri objednaní pobytu sa platí záloha 500€/osoba do 30.9.2021

Medzisplátka vo výške 50% zo zvyšnej sumy sa platí do 28.2.2022

Kompletný doplatok pobytu sa uhrádza do 23.5.2022

 

V SPOLUPRÁCI S TROJNÁSOBNOU MAJSTERKOU SVETA VO FITNESS ZOROU CZOBOROVOU SME PRE VÁS PRIPRAVILI ABSOLÚTNU NOVINKU, AKÁ NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA – FITPOBYT NA SÚKROMEJ LUXUSNEJ JACHTE S PLAVBOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE V OBĽÚBENOM CHORVÁTSKU

Jachta Deluxe MS Desire bola uvedená na trh v roku 2017. Vďaka elegantným líniám, vynikajúcej manévrovateľnosti a najnovším bezpečnostným funkciám sa výborne hodí na plavbu po malebnom chorvátskom pobreží a kotveniu v historických menších prístavoch. Klientom sú k dispozícií pohodlné dvojlôžkové a 2 trojlôžkové kabíny na troch palubách. Všetky sú plne klimatizované, presvetlené, odhlučnené, majú oddelené postele alebo manželské postele, súkromné kúpeľne a moderné vybavenie. Klimatizovaná reštaurácia so salónikom a kompletne vybaveným barom vedie k vonkajšiemu priestoru s pohodlnými pohovkami.

Na vrchnej palube je veľká slnečná terasa s lehátkami, vonkajším barom, ponorným bazénom na ochladenie a jacuzzi s morskou vodou. Tu bude prebiehať aj cvičenie počas pobytu. V zadnej časti lode sa nachádza plávajúca plošina, ktorá umožňuje ľahký prístup k moru počas mnohých zastávok počas plavby.
Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte, kto má záujem zacvičiť si so Zorou Czoborovou na hornej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

UBYTOVANIE: priestranné dvojlôžkové a dve trojlôžkové kabíny s veľkými oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, papuče, župan, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm

VYBAVENIE LODE: PA systém, vrchná paluba – lehátka, ochladzovací bazén, jacuzzi s morskou vodou, bar, spodná paluba – klimatizovaný salón/reštaurácia s barom, LCD/TV, reproduktory a audio systém, vonkajšie sedenie , zadná paluba – plávacia plošina, WiFi. Plne vybavená kuchyňa, kde sa denne pripravuje strava pre klientov jachty.

KAJUTY

Slnečná horná paluba

 • 1 veľká priestranná kajuta s manželskou posteľou a veľkými oknami

Horná paluba

 • 2 veľké priestranné kajuty s manželskou posteľou a veľkými oknami

Hlavná paluba

 • 5x kajuta s manželskou posteľou , veľkými otváracími oknami
 • 3x kajuta s oddelenými lôžkami, veľkými otváracími oknami

Dolná paluba

 • 4x kajuta s manželskou posteľou, oknami
 • 3x kajuta s oddelenými posteľami, oknami
 • 2x kajuta s manželskými posteľami + jedna samostatná posteľ, okná

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota 16.7.2022   WELCOME RECEPCIA, večera na jachte

Nalodenie na jachtu Desire po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa 17.7.2022   SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok 18.7.2022   HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

4. deň

Utorok 19.7.2022   VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

5. deň

Streda 20.7.2022   KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

6. deň

Štvrtok 21.7.2022   DUBROVNIK – KORČULA /VELA LUKA/, raňajky – obed a kapitánska večera na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika na Korčulu Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Poobede priplávanie na Korčulu do mestečka Vela Luka s typickou mediteránskou architektúrou. Večer kapitánska večera na lodi. Voľný program na Korčuli.

7. deň

Piatok 22.7.2022   KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

8. deň

Sobota 23.7.2022   RAŇAJKY NA JACHTE

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Poznámka

Odporúčame leteckú dopravu do Splitu a naspäť, v prípade záujmu nás kontaktujte.

NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK

Cena zahŕňa

 • 7 nocí – Plavba na luxusnej jachte Split-Brač-Hvar-Vis-Korčula-Dubrovnik-Pučišča-Omiš-Split
 • Ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením
 • Raňajky formou bufetových stolov
 • 6 x obed so 4 chodmi
 • Kapitánska večera a welcome večera
 • Voda 0,5 l na osobu na deň
 • Denne čerstvé ovocie
 • Profesionálny sprievodca počas celého pobytu
 • Denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla a uterákov v polovici týždňa
 • Pomoc s batožinou
 • Free WiFi na jachte
 • Cvičenie so Zorou Czoborovou

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 32 €/osoba/pobyt, turistická taxa 35 €/osoba/pobyt, doprava. Doplatok za kajutu na Slnečnej terase 150 €/osoba, doplatok za kajutu na Hornej palube 100 €/osoba. Doplatok za kajutu na Hlavnej palube 50€/ osoba.

Termín
16/07/2022 –
23/07/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Plavba- zážitkový fitpobyt
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
1789 EUR
Cena od
1689 EUR

OBJEDNÁVKA