Dolná kajuta:
Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.689 €
Cena na osobu v trojlôžkovej izbe 1.390 €
Hlavná kajuta – otváracie okná
Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute 1.739 €
Cena na osobu v trojlôžkovej kajute 1.490 €
Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu
Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe 1.789 €
PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 500€/OSOBA
MEDZISPLÁTKA DO 28.2.2022 – 50% ZO ZVYŠKU SUMY – DOPLATOK DO 23.5.2022 ZVYŠOK SUMY POBYTU
V SPOLUPRÁCI S TROJNÁSOBNOU MAJSTERKOU SVETA VO FITNESS ZOROU CZOBOROVOU SME PRE VÁS PRIPRAVILI ABSOLÚTNU NOVINKU, AKÁ NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA – FITPOBYT NA SÚKROMEJ LUXUSNEJ JACHTE S PLAVBOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE V OBĽÚBENOM CHORVÁTSKU
MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.
Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej luxusnej jachte, zacvičiť si so Zorou Czoborovou na slnečnej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách, poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.
Ubytovanie
Dolná paluba
4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.
Hlavná paluba
4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu. Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.
Vybavenie lode: PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón. Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.
Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.
Stravovanie
POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV
Program
1. deň
Sobota 16.7.2022 WELCOME RECEPCIA, večera na jachte
Nalodenie na jachtu po 13.00 hodine. Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.
2. deň
Nedeľa 17.7.2022 SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte
Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.
V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.
3. deň
Pondelok 18.7.2022 HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte
Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.
V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.
4. deň
Utorok 19.7.2022 VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte
Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.
V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.
5. deň
Streda 20.7.2022 KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte
Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.
V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.
6. deň
Štvrtok 21.7.2022 DUBROVNIK – KORČULA /VELA LUKA/, raňajky – obed a kapitánska večera na jachte
Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.
V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika na Korčulu Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Poobede priplávanie na Korčulu do mestečka Vela Luka s typickou mediteránskou architektúrou. Večer kapitánska večera na lodi. Voľný program na Korčuli.
7. deň
Piatok 22.7.2022 KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte
V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.
8. deň
Sobota 23.7.2022 RAŇAJKY NA JACHTE
Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.
Poznámka
Odporúčame leteckú dopravu , v prípade záujmu nás kontaktujte.
NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK
Cena zahŕňa
- 7 nocí/8 dní na jachte, z toho 6 plných dní plavby
- Uvítacia večera 3 chody a welcome drink
- 7 x raňajky formou bufetových stolov
- 6 x obed alebo večera – podľa plavby lode – formou 3 chodového servírovaného menu
- Denne čerstvé ovocie
- 1 l vody na osobu denne
- WiFi pripojenie
- Výmena uterákov každý druhý deň, výmena posteľnej bielizne v strede týždňa
- Slovenský delegát
- Cvičenie so Zorou Czoborovou 1x denne
Cena nezahŕňa
Poistenie storna zájazdu, komplexných liečebných nákladov a riziko vírusu Pandemic 32 €/osoba/pobyt, doprava
Povinný doplatok : pobytová taxa 45 €/osoba/pobyt