FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou I.

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou I.

Pôvodná cena: 1789

Cena od:

1689

VZHĽADOM NA MIMORIADNY ZÁUJEM O ZÁŽITKOVÚ PLAVBU „FITPOBYT CHORVÁTSKO LUXUSNOU JACHTOU SO ZOROU CZOBOROVOU“ SME SA ROZHODLI PRIDAŤ EŠTE JEDEN TERMÍN- POČET MIEST JE LIMITOVANÝ. K ČASTEJ OTÁZKE, ČI JE POBYT MOŽNÉ ABSOLVOVAŤ AJ S PARTNERMI- ÁNO. V PRÍPADE, ŽE NEMÁTE S KÝM ÍSŤ NEVADÍ, RADI VÁM DOOBSADÍME PARŤÁČKU DO DVOJLÔŽKOVEJ KAJUTY S ODDELENÝMI LÔŽKAMI.

PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 450€/osoba DOPLATOK POBYTU JE DO 25.5.2021

Termín 1: 17.07.- 24.07.2021: 1689€ (osoba/ 2 lôžková kajuta standard)- VYPREDANÉ

Termín 2: 24.07.- 31.07.2021: 1689€ (osoba/ 2 lôžková kajuta standard)-V PREDAJI

V SPOLUPRÁCI S TROJNÁSOBNOU MAJSTERKOU SVETA VO FITNESS ZOROU CZOBOROVOU SME PRE VÁS PRIPRAVILI ABSOLÚTNU NOVINKU, AKÁ NA SLOVENSKU EŠTE NEBOLA – FITPOBYT NA SÚKROMEJ LUXUSNEJ JACHTE S PLAVBOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE V OBĽÚBENOM CHORVÁTSKU

Jachta Deluxe MS Desire bola uvedená na trh v roku 2017. Vďaka elegantným líniám, vynikajúcej manévrovateľnosti a najnovším bezpečnostným funkciám sa výborne hodí na plavbu po malebnom chorvátskom pobreží a kotveniu v historických menších prístavoch. Klientom sú k dispozícií pohodlné dvojlôžkové a 2 trojlôžkové kabíny na troch palubách. Všetky sú plne klimatizované, presvetlené, odhlučnené, majú oddelené postele alebo manželské postele, súkromné kúpeľne a moderné vybavenie. Klimatizovaná reštaurácia so salónikom a kompletne vybaveným barom vedie k vonkajšiemu priestoru s pohodlnými pohovkami.

Na vrchnej palube je veľká slnečná terasa s lehátkami, vonkajším barom, ponorným bazénom na ochladenie a jacuzzi s morskou vodou. Tu bude prebiehať aj cvičenie počas pobytu. V zadnej časti lode sa nachádza plávajúca plošina, ktorá umožňuje ľahký prístup k moru počas mnohých zastávok počas plavby.
Teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte, kto má záujem zacvičiť si so Zorou Czoborovou na hornej palube, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete.

UBYTOVANIE: priestranné dvojlôžkové a dve trojlôžkové kabíny s veľkými oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, papuče, župan, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm

VYBAVENIE LODE: PA systém, vrchná paluba – lehátka, ochladzovací bazén, jacuzzi s morskou vodou, bar, spodná paluba – klimatizovaný salón/reštaurácia s barom, LCD/TV, reproduktory a audio systém, vonkajšie sedenie , zadná paluba – plávacia plošina, WiFi. Plne vybavená kuchyňa, kde sa denne pripravuje strava pre klientov jachty.

KAJUTY

Slnečná horná paluba

 • 1 veľká priestranná kajuta s manželskou posteľou a veľkými oknami-voľná

Horná paluba

 • 2 veľké priestranné kajuty s manželskou posteľou a veľkými oknami-1 voľná

Hlavná paluba

 • 5x kajuta s manželskou posteľou , veľkými otváracími oknami- 4 voľné
 • 3x kajuta s oddelenými lôžkami, veľkými otváracími oknami – 1 voľná

Dolná paluba

 • 4x kajuta s manželskou posteľou, oknami-3 voľné
 • 3x kajuta s oddelenými posteľami, oknami-3 voľné
 • 2x kajuta s manželskými posteľami + jedna samostatná posteľ, okná- 1 voľná

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota 24.7.2021   WELCOME RECEPCIA, večera na jachte

Nalodenie na jachtu Desire po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa 25.7.2021   SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok 26.7.2021   HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

4. deň

Utorok 27.7.2021   VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

5. deň

Streda 28.7.2021   KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

6. deň

Štvrtok 29.7.2021   DUBROVNIK – KORČULA /VELA LUKA/, raňajky – obed a kapitánska večera na jachte

Cvičenie so Zorou na hornej palube v ranných hodinách.

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika na Korčulu Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Poobede priplávanie na Korčulu do mestečka Vela Luka s typickou mediteránskou architektúrou. Večer kapitánska večera na lodi. Voľný program na Korčuli.

7. deň

Piatok 30.7.2021   KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

8. deň

Sobota 31.7.2021   RAŇAJKY NA JACHTE

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Poznámka

Pri prihlásení sa platí záloha 450 €/osoba, doplatok sa uhrádza na dvakrát, doplatok celého pobytu je do 15.5.2021

Odporúčame leteckú dopravu do Splitu a naspäť, v prípade záujmu nás kontaktujte.

Cena zahŕňa

 • 7 nocí – Plavba na luxusnej jachte Split-Brač-Hvar-Vis-Korčula-Dubrovnik-Pučišča-Omiš-Split
 • Ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením
 • Raňajky formou bufetových stolov
 • 6 x obed so 4 chodmi
 • Kapitánska večera a welcome večera
 • Voda 0,5 l na osobu na deň
 • Denne čerstvé ovocie
 • Profesionálny sprievodca počas celého pobytu
 • Denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla a uterákov v polovici týždňa
 • Pomoc s batožinou
 • Free WiFi na jachte
 • Cvičenie so Zorou Czoborovou

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 16 €/osoba/pobyt, turistická taxa 35 €/osoba/pobyt, doprava. Doplatok za kajutu na Slnečnej terase 150 €/osoba, doplatok za kajutu na Hornej palube 100 €/osoba. Doplatok za kajutu na Hlavnej palube 50€/ osoba.

Termín
24/07/2021 –
31/07/2021
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Plavba- zážitkový fitpobyt
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
1789 EUR
Cena od
1689 EUR

OBJEDNÁVKA

Ďalšie pobyty

Gurmánske pobyty

Chute Toskánska

Absolvujte s nami jedinečný pobyt zameraný na prehĺbenie si znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách. Každý „básni“ o lahodnom talianskom espresse, balzamiku, prosciutte a ďalších chuťovkách, ktoré preslávili Taliansko. Viete však ako vznikli? Akým spôsobom sa vyrábajú? A ako spoznať nie najkvalitnejšie? Pre všetkých zvedavých gurmánov, špecialistov z oboru, ktorý by si radi prehĺbili svoje znalosti a inšpirácie, sme pripravili jedinečný pobyt zameraný na to, čo Vás láka: symbióza dobrého jedla a vína.

Ukazať viac →
Gurmánske pobyty

Vinicami Toskánska

Toskánsko – najpopulárnejší taliansky región preslávený svojou gastronómiou, históriou, nádhernými malými kamennými mestečkami, vinicami, usadlosťami, nádhernou Florenciou a v neposlenom rade aj nákupmi. Poďte s nami na zážitkový gurmánsky pobyt s našou TOP sprievodkyňou, ktorá vás zavedie na miesta kde sa inak nedostanete. Vo Florencii čaká na vás ochutnávka najlepších toskánskych vín a dobrôt v 700 ročnej pivnici, cez ktorú prechádzali odsúdenci – napr. Machiavelli alebo Dante Alighieri a návšteva zakázaných priestorov . Zážitkom je návšteva súkromného pozemku svetoznámeho návrhára Salvatore Ferragama IL BORRO, ktorý je pre verejnosť neprístupný, s návštevou vínných pivníc, ochutnávkou bio vín a olivového oleja, ktoré sa vyrába priamo v usadlosti, môžete si zajazdiť na koni alebo vyrobiť vlastný šperk.

Ukazať viac →
Costa Brava

OCHUTNAJ SVET – VÝNIMOČNÉ CHUTE&VÍNA KATALÁNSKA

Milovníci gastronómie, histórie a nezabudnuteľných zážitkov, pozývame vás na jedinečný pobyt do Katalánska, na ktorom budeme relaxovať v krásnom hoteli na „Divokom pobreží“, užívať si život, spoznávať históriu, ochutnávať výnimočnú gastronómiu a vína, ktoré sa preslávili po celom svete. Veľkým zážitkom bude návšteva najlepšej reštaurácie na svele El Celler de Can Roca v Girone, ktorú vedú traja bratia a ktorá získala *** od Michelina. Cukrárske výtvory Jordiho Rocu sú geniálne, právom bol vyhlásený za najlepšieho kuchára na svete. Atmosféra aj menu sú fantastické, okrem chuťového a vizuálneho zážitku si pozrieme vínnu pivnicu, nazrieme do kuchyne a stretneme sa osobne s bratmi Rocovcami.
Na svoje si prídu aj milovníci vína. Navštívime jedno z najvýznamnejších vinárstiev v Španielsku, Bodega Torres, ktoré vlastní rodina Torres. Podľa Drinks International je Torres najobdivovanejšou značkou vína na svete.

Ukazať viac →
Fitpobyty so Zorou Czoborovou

LAGO DI GARDA FITPOBYT so Zorou Czoborovou

Výnimočná La dolce vita- fitpobyt s vynikajúcimi ohlasmi Lago di Garda so Zorou Czoborovou z roku 2018 sa vracia! Lago di Garda, najväčšie talianske jazero, obklopené stredomorskými rastlinami, oleandrami, citrónovníkmi aj palmami, je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku. Historické mestečká na jeho brehu, paláce aj vinice, tvoria spolu nádherný zážitok, pre ktorý sa tisíce turistov každoročne na jazero vracajú.

Ukazať viac →
Chorvátsko

FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou II.

VÝNIMOČNÝ POBYT, AKÝ NA SLOVENSKOM TRHU EŠTE NIKDY NEBOL! Na súkromnej jachte plavbou od Splitu po Dubrovnik, so Zorou Czoborovou, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more. Okrem cvičenia si užijete plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnáte výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabavíte sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách. Poprechádzame sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznáme ich históriu a zaujímavosti. Alebo budete len tak oddychovať na jachte vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete.

Ukazať viac →

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.