DOVOLENKA NA JACHTE V CHORVÁTSKU

Chorvátsko
8 dní
Južná Dalmácia,
Chorvátsko

DOVOLENKA NA JACHTE V CHORVÁTSKU

Cena od:

1390

NAŠE AUTENTICKÉ VIDEÁ Z DOVOLENKY NA JACHTE PRE LEPŠIU PREDSTAVU I.DIEL

Split-Hvar (Hvar)-Vis/Biševo/Komiža -Korčula -Dubrovnik-Pelješac-Brač-Split

kúpanie v zátokách, každý večer na inom ostrove od Splitu po Dubrovnik

VŠETKY PRÍBEHY Z DOVOLENKY NA JACHTE NÁJDETE ARCHIVOVANÉ NA NAŠOM INSTAGRAME:

https://www.instagram.com/travelisin.sk/

JACHTA INVICTUS *****

TERMÍNY:

20.7.- 27.7.2024- POSLEDNÉ KAJUTY

27.7.-3.8.2024

HLAVNÁ PALUBA- 1490€/ OSOBA

DOLNÁ PALUBA- 1390€/ OSOBA    

ZÁLOHOVÁ PLATBA PRI PRIHLÁSENÍ: 600€/OSOBA + poistenie

Doplatok pobytu do 1.5.2024

V prípade, že požiadate CK je možnosť úhrady pobytu na 3 splátky

INFO A REZERVÁCIA: [email protected] , 0911 734 506

RECENZIE KLIENTOV Z DOVOLENKY NA JACHTE

4. SEZÓNA JE TU! NAJLEPŠIA DOVOLENKA V CHORVÁTSKU JE NA JACHTE!

Máte radi zážitky a nové, nepoznané miesta? Slobodu, vietor vo vlasoch, gýčovito tyrkysové more , príbehy, staré kamenné uličky, skvelé jedlá a vína? V tom prípade ste na správnej stránke.

Už tretí rok máte opäť možnosť stráviť skvelý, zážitkami nabitý týždeň na jachte v Chorvátsku, zobúdzať sa každé ráno na inom dalmatínskom ostrove, navštíviť historické mestečká, užívať si nádherné panoramatické pohľady na okolie, ochutnávať typickú dalmatínsku kuchyňu v starých konobách, aj opojné crno víno v malých rodinných vinárstvach. Aktívnejší z vás si môžu ráno zacvičiť a večer zodrať podrážky pri latino tancoch na slnečnej palube, tí, ktorí uprednostňujú kľud, si budú pri knihe a pohári dobrého drinku vychutnávať deň na lehátku alebo vo vírivke, sprevádzaní šumom mora a hladení slnečnými lúčmi.

Dovolenka bez kúpania? Ani náhodou. Malebné zátoky obklopené borovou šumou čakajú len na vás. Ich neskutočná krása láka ponoriť sa do slaných morských vĺn, zabudnúť na stres, starosti, a len tak sa tešiť zo života a krásneho dňa.

Ak budete mať šťastie, uvidíte aj skákajúce delfíny, ktoré plávajú okolo ostrovov. Nuda na preplnenej pláži každý deň na tom istom mieste a skorý ranný beh s uterákom, aby ste si obsadili lehátko, skutočne nehrozí.

V tomto roku sme pre vás pripravili bohatý program, návštevu modrej jaskyne na ostrove Biševo pri ostrove Vis, preslávené vinárstvo Korta Katarina na Pelješaci, milovníci morských plodov, ustríc a mušlí si prídu na svoje vo vynikajúcej reštaurácií neďaleko Dubrovnika.

Preslávený rooftop na splitskej Rive sa už nevie dočkať vášho let‘s dance v horúcej letnej noci, a ostrov Brač sa teší na naše nočné kúpanie, spev na palube jachty. Ktorý odvážlivec skočí prvý do vysvieteného Jadranu?

Slávny moreplavec Marco Polo sa narodil na ostrove Korčula, kde sa dodnes nachádza jeho rodný dom. Bol dobrodruh, cestovateľ, ktorý rád objavoval nové územia, spoznával iné kultúry a spôsob života. Aj keď sme dospelí, každý z nás má v sebe kúsok Marca Pola, detskú zvedavosť, dychtivosť po poznaní a dobrodružstve.

Plavba na jachte je nezabudnuteľná dovolenka plná prekvapení, nových priateľstiev a zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete.

Krásna závislosť, pre ktorú sa na jachtu budete vracať znova a znova. Objavovať zas nové obzory.

Dobro došli Traveláci, a ako hovoria Chorváti, živjeli!

NAŠE AUTENTICKÉ VIDEÁ Z DOVOLENKY NA JACHTE PRE LEPŠIU PREDSTAVU II.DIEL

NÁJSŤ NAJLEPŠIU JACHTU PRE VÁS, KTORÁ SPĹŇA VŠETKY NAŠE NÁROČNÉ POŽIADAVKY A EXKLUZIVITU, ZÁŽITKOVÝ PROGRAM, AKÝ NENÁJDETE NIKDE INDE, NÁM TRVALO NIEKOĽKO ROKOV. KOMFORTNÁ JACHTA INVICTUS***** JE IDEÁLNA VOĽBA PRE VAŠU NEZABUDNUTEĽNÚ DOVOLENKU V CHORVÁTSKU

M/S Invictus, postavený v roku 2021, sa môže pochváliť najnovším a najmodernejším vybavením , ktoré zaručuje príjemnú a zážitkovú plavbu pre všetkých hostí.

M/S Invictus má najnovšie kompletné navigačné vybavenie a odpružovací systém, požiarny alarm, detektory dymu, záchranné člny.Na hornej palube sa nachádza plne klimatizovaná jedáleň s veľkými oknami, samostatným barom a salónikom, LCD TV s veľkou obrazovkou, rohový stôl na raňajky formou bufetu, bezdrôtový internet, reproduktory a audio systém.

Pred jedálňou sa nachádza terasa s posedením, stolmi a stoličkami. K dispozícií je motorový čln, paddleboardy, nafukovačky a kolesá do vody.

V prípade šnorchľovania alebo potápania je potrebné doniesť si vlastné okuliare aj náhubok do vody. M/S Invictus má plošinu na plávanie a 2 rebríky s držadlami, ktoré umožňujú ľahký prístup do vody. Loď má tiež dve vonkajšie sprchy a verejné toalety.

Na hornej palube môžu všetci pasažieri relaxovať na slnečnej terase s rozlohou 390 m2 s ležadlami. Terasa na opaľovanie je čiastočne zatienená pre pohodlie klientov. Môžete si tu tiež vychutnať elegantnú strešnú vírivku.

Dvojlôžkové kajuty sú umiestnené na dvoch palubách – hlavnej a dolnej.Všetky kajuty pre hostí sú veľmi pohodlné a plne klimatizované, s  ventilačným systémom umožňujúcim neustále prúdenie čerstvého vzduchu. Každá kajuta má modernú súkromnú kúpeľňu s toaletou a sprchou v kajute, uteráky a osušky.Kajuty sú vybavené nezávislým ovládacím panelom klimatizácie, satelitnou LCD TV, dizajnovými nástennými doskami, pracovným stolom a stoličkou, zrkadlom, nočnými lampami, trezorom, rádiom, fénom, elektrickým prívodom 220 V, záchrannou vestou, šatníkovou skriňou, batožinovým priestorom pod posteľou, ako aj s najnovšími bezpečnostnými a protipožiarnymi systémami spolu so zvukovým systémom pre upozornenia posádky jachty.

Všetky kajuty sú zvukotesné a majú protipožiarne dvere. Kajuty na hlavnej palube majú dvere na palubu, okno, okienko v kúpeľni. Kajuty na dolnej palube majú dve okienka a dvojitý ventilačný systém.

JACHTA DISPONUJE SYSTÉMOM ODPRUŽENIA – TO ZNAMENÁ, ŽE SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ KÝVANIA JACHTY POČAS PLAVBY A KOTVENIA.

AKO VYZERAJÚ PLNE VYBAVENÉ KAJUTY A JACHTA SI POZRITE V GALÉRII

NÁDHERNÉ ZÁTOKY, KRÁSNE OSTROVY, MODRÁ JASKYŇA, NAJLEPŠIE VINÁRSTVO, PERLA JADRANU DUBROVNIK A VÝBORNÁ PARTIA! AJ TAKÁ BOLA POSLEDNÁ DOVOLENKA NA JACHTE V ROKU 2023

DOVOLENKA NA JACHTE NA RÁDIU VLNA S DIDIANOU PRIAMO ZO ZÁTOKY

NAŠE AUTENTICKÉ VIDEÁ Z DOVOLENKY NA JACHTE PRE LEPŠIU PREDSTAVU III.DIEL

Stravovanie

POLPENZIA NA JACHTE FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV + 2 VEČERE

Cena:

Cena 1390€ – 1490€/ osoba+ pobytová taxa 50€ (obmedzený počet miest) Nepovinné: Poistenie A2 exclusive – 36 €/osoba/pobyt – storno zájazdu do výšky 100% a komplexných liečebných nákladov

Cena zahŕňa

Welcome drink v deň príchodu, večera, denne raňajky formou bufetu  šesť obedov s tromi chodmi (7 x polpenzia), každý deň je k dispozícii čerstvé ovocie, každý deň je k dispozícií pitná voda – neobmedzene, uteráky sa menia každý druhý deň a posteľná bielizeň sa mení v strede týždňa. Bezplatný neobmedzený bezdrôtový internet na palube (Wi-Fi), CCTV bezpečnostné kamery na palube, strešná vírivka na slnečnej palube s lehátkami, zadná plavecká plošina pre ľahký prístup do/z mora, denné upratovanie kabíny.

Cena nezahŕňa

Pobytová taxa 50 € , poistenie /možnosti A3 – 32 €/osoba/pobyt – storno zájazdu(do výšky 80 percent ceny pobytu) a kompl.lieč.nákladov, poistenie A2 exclusive – 36 €/osoba/pobyt – storno zájazdu(do výšky 100 percent ceny pobytu) a kompl.lieč.nákladov v zahraničí/ ,doprava ( V PRÍPADE ZÁUJMU VIE CK ZABEZPEČIŤ AUTOBUSOVÚ AJ LETECKÚ DOPRAVU- ZO SLOVENSKA AJ Z ČESKEJ REPUBLIKY).

Trasa sa môže meniť podľa počasia. V prípade zvýšenia ceny nafty a paliva o min. 10 % má CK právo doúčtovať rozdiel v cene.

POZNÁMKA: trasa jachty sa môže meniť podľa počasia alebo požiadavky klientov, možnosť nočného kúpania. Všetky prípadné požiadavky bude riešiť slovenský sprievodca s kapitánom jachty priamo na mieste.

Nočné kúpanie závisí od počasia, v prípade priaznivého počasia a záujmu navrhujeme nočné kúpanie pri ostrove Brač.

INFO A REZERVÁCIA: [email protected] , 0911 734 506

Ste väčšia skupina, alebo firma a zaujala vás dovolenka na jachte? V prípade záujmu a podrobnejších informácií nás kontaktujte- CK Travel is IN disponuje exkluzívne ponukou desiatich jácht pre 36 osôb s kompletnými službami v Chorvátsku. Možnosť osobnej prehliadky jácht priamo v Chorvátsku pre ucelenú skupinu.

Termín
20/07/2024 –
27/07/2024
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
1390 EUR

OBJEDNÁVKA