DOVOLENKA NA JACHTE V CHORVÁTSKU

Chorvátsko
8 dní
Južná Dalmácia,
Chorvátsko

DOVOLENKA NA JACHTE V CHORVÁTSKU

Cena od:

1390

NAŠE VIDEÁ Z DOVOLENKY NA JACHTE PRE LEPŠIU PREDSTAVU

Split-Hvar (Hvar)-Vis/Biševo/Komiža -Korčula -Dubrovnik-Pelješac-Brač-Split

kúpania v zátokách a na plážach ostrovov (na každom ostrove zážitkový program)

/VŠETKY PRÍBEHY Z DOVOLENKY NA JACHTE NÁJDETE ARCHIVOVANÉ NA NAŠOM INSTAGRAME V PROFILE: travelisin.sk/

JACHTA INVICTUS – BEZKONKURENČNÁ CENA, OBMEDZENÝ POČET MIEST

TERMÍN 8.7.-15.7.2023

PRI PRIHLÁENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 500€/ OSOBA+ POISTENIE, ZVYŠOK V ROKU 2023

NAJLEPŠIA DOVOLENKA V CHORVÁTSKU JE NA JACHTE!

Milovníci zážitku, dobrodružstva a nezabudnuteľnej dovolenky, teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte a objavovať najkrajšie miesta a zákutia Chorvátska. Každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete. Jachta Chorvátsko je IN!

 

M/S Invictus, postavený v roku 2020, sa môže pochváliť najnovším a najmodernejším vybavením , ktoré zaručuje príjemnú a zážitkovú plavbu pre všetkých hostí.

M/S Invictus má najnovšie kompletné navigačné vybavenie a odpružovací systém, požiarny alarm, detektory dymu, záchranné člny.Na hornej palube sa nachádza plne klimatizovaná jedáleň s veľkými oknami, samostatným barom a salónikom, LCD TV s veľkou obrazovkou, rohový stôl na raňajky formou bufetu, bezdrôtový internet, reproduktory a audio systém.

Pred jedálňou sa nachádza terasu s posedením, stolmi a stoličkami. K dispozícií je motorový čln, paddleboardy, nafukovačky a kolesá do vody.

V prípade šnorchľovania alebo potápania je potrebné doniesť si vlastné okuliare aj náhubok do vody. M/S Invictus má plošinu na plávanie a 2 rebríky s držadlami, ktoré umožňujú ľahký prístup do vody. Loď má tiež dve vonkajšie sprchy a verejné toalety.

Na hornej palube môžu všetci pasažieri relaxovať na slnečnej terase s rozlohou 390 m2 s ležadlami. Terasa na opaľovanie je čiastočne zatienená pre pohodlie klientov. Môžete si tu tiež vychutnať elegantnú strešnú vírivku. 

Dvojlôžkové kajuty sú umiestnené na dvoch palubách – hlavnej a dolnej.Všetky kajuty pre hostí sú veľmi pohodlné a plne klimatizované, s  ventilačným systémom umožňujúcim neustále prúdenie čerstvého vzduchu. Každá kajuta má modernú súkromnú kúpeľňu s toaletou a sprchou v kajute, uteráky a osušky.Kajuty sú vybavené nezávislým ovládacím panelom klimatizácie, satelitnou LCD TV, dizajnovými nástennými doskami, pracovným stolom a stoličkou, zrkadlom, nočnými lampami, trezorom, rádiom, fénom, elektrickým prívodom 220 V, záchrannou vestou, šatníkovou skriňou, batožinovým priestorom pod posteľou, ako aj s najnovšími bezpečnostnými a protipožiarnymi systémami spolu so zvukovým systémom pre upozornenia posádky jachty.

Všetky kajuty sú zvukotesné a majú protipožiarne dvere. Kajuty na hlavnej palube majú dvere na palubu, okno, okienko v kúpeľni. Kajuty na dolnej palube majú dve okienka a dvojitý ventilačný systém.

JACHTA DISPONUJE SYSTÉMOM ODPRUŽENIA – TO ZNAMENÁ, ŽE SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ KÝVANIA JACHTY POČAS PLAVBY A KOTVENIA.

PODCASTY S DIDIANOU A NAŠOU SYLVIOU PRIAMO Z JACHTY SI VYPOČUJETE KLIKNUTÍM NA ODKAZ

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Cena:

1390€ osoba+ pobytová taxa 45€  Nepovinné: Poistenie A3 – 28 €/osoba/pobyt – storno zájazdu a komplexných liečebných nákladov.

Cena zahŕňa

Welcome drink v deň príchodu, uvítacia večera s tromi chodmi, denne raňajky formou bufetu  šesť obedov s tromi chodmi (7 x polpenzia), každý deň je k dispozícii čerstvé ovocie, každý deň je k dispozícií pitná voda – neobmedzene, uteráky sa menia každý druhý deň a posteľná bielizeň sa mení v strede týždňa. Bezplatný neobmedzený bezdrôtový internet na palube (Wi-Fi), CCTV bezpečnostné kamery na palube, strešná vírivka na slnečnej palube s lehátkami, zadná plavecká plošina pre ľahký prístup do/z mora, denné upratovanie kabíny.

Cena nezahŕňa

Pobytová taxa 45 € , poistenie A3 – 28 €/osoba/pobyt – storno zájazdu a kompl.lieč.nákladov, doprava ( V PRÍPADE ZÁUJMU VIE CK ZABEZPEČIŤ AUTOBUSOVÚ AJ LETECKÚ DOPRAVU- ZO SLOVENSKA AJ Z ČESKEJ REPUBLIKY).

Trasa sa môže meniť podľa počasia. V prípade zvýšenia ceny nafty a paliva o min. 10 % má CK právo doúčtovať rozdiel v cene.

POZNÁMKA: trasa jachty sa môže meniť podľa počasia alebo požiadavky klientov, možnosť nočného kúpania. Všetky prípadné požiadavky bude riešiť slovenský sprievodca s kapitánom jachty priamo na mieste.

V prípade nočného kúpania v zátoke urobí kuchár jachty kapitánsku večeru – welcome drink, 4 chodovú večeru – 30 €/osoba. Nočné kúpanie závisí od počasia, v prípade priaznivého počasia a záujmu navrhujeme nočné kúpanie pri ostrove Brač.

Termín
08/07/2023 –
15/07/2023
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
1390 EUR

OBJEDNÁVKA