CHORVÁTSKO LUXUSNOU JACHTOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

CHORVÁTSKO LUXUSNOU JACHTOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Pôvodná cena: od 2190

Cena od:

TERMÍN 9.7.-16.7.2022 V PREDAJI ZA CENY LEN PRE CK Travel is IN- OBMEDZENÝ POČET MIEST:

(Štandardná cena tejto plavby a pobytu je od 2190€ na osobu)

Ceny garantované s objednaním pobytu do 1.11.2021:

Dolná kajuta

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe                                      1.390 €

Cena na osobu v trojlôžkovej izbe                                        1.190 €

Hlavná kajuta – otváracie okná

Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute                                   1.490 €

Cena na osobu v trojlôžkovej kajute                                    1.290 €

Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe                                       1.550 €

Dieťa do 12 rokov na treťom lôžku                                          490 €

Pobytová taxa: 45€/osoba, Poistenie Pandemic 32€/osoba-pobyt (pri objednaní pobytu o niekoľko mesiacov dopredu odporúčame využiť možnosť poistenia, ktoré vás kryje nielen zdravotne, ale aj na storno pobytu v prípade nepredvídateľnej situácie)

Spôsob úhrady pobytu:

Pri objednaní pobytu sa platí záloha 500€/osoba

Medzisplátka vo výške 50% zo zvyšnej sumy sa platí do 24.2.2022

Kompletný doplatok pobytu sa uhrádza do 9.5.2022

Milovníci zážitku, dobrodružstva a nezabudnuteľnej dovolenky, teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte a objavovať najkrajšie miesta a zákutia Chorvátska. Každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete!

 

MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.

Dolná paluba

4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom. Hlavná paluba

 

4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu.

 

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

 

Vybavenie lode:  PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón.  Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, sauna, ochladzovacia sprcha lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota 09.07.2022   WELCOME RECEPCIA, večera na jachte

Nalodenie na jachtu Swallow po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa 10.07.2022   SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok 11.07.2022   HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

4. deň

Utorok 12.07.2022   VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

5. deň

Streda 13.07.2022   KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

6. deň

Štvrtok 14.07.2022   DUBROVNIK – MLJET, raňajky – obed

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika do zátoky pri ostrove Mljet. Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Večer priplávanie do mesta Korčula na ostrove Korčula . Voľný program na Korčuli.

7. deň

Piatok 15.07.2022   KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

8. deň

Sobota 16.07.2022   RAŇAJKY NA JACHTE

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Poznámka

Trasa sa môže meniť podľa počasia a požiadaviek klientov. Odporúčame leteckú dopravu do Splitu a naspäť, v prípade záujmu prosíme o nahlásenie pri objednávaní plavby.

Cena zahŕňa

– 7 nocí/8 dní, plavba 6 dní

– ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením

– raňajky formou bufetových stolov

– 6 x obed s 3 chodmi

– uvítacia večera a welcome drink

– voda  1 l na osobu na deň

–  denne čerstvé ovocie

–  denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla v polovici týždňa, uterákov každý druhý deň

–  pomoc s batožinou

–  free WiFi na jachte

– slovenský delegát

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov Pandemic 32 €/osoba/pobyt

Termín
09/07/2022 –
16/07/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
od 2190 EUR
Cena od

OBJEDNÁVKA