CHORVÁTSKO LUXUSNOU JACHTOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

CHORVÁTSKO LUXUSNOU JACHTOU PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Cena od:

1190

Milovníci zážitku, dobrodružstva a nezabudnuteľnej dovolenky, teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte a objavovať najkrajšie miesta a zákutia Chorvátska. Každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete. Jachta Chorvátsko je IN!

TERMÍNY V PREDAJI:

9.7.-16.7.2022 (možnosť cvičenia pilates a jogy na plavbe – VYPREDANÉ)

16.7.-23.7.2022 (2 VOĽNÉ KAJUTY)

23.7.-30.7.2022 (VYPREDANÉ)

30.7-6.8.2022 – V PREDAJI (POSLEDNÝ TERMÍN V SEZÓNE)

Dolná kajuta

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe                                      1.390 €

Cena na osobu v trojlôžkovej izbe                                        1.190 €

Hlavná kajuta – otváracie okná

Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute                                   1.490 €

Cena na osobu v trojlôžkovej kajute                                    1.290 €

Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe                                       1.550 €

Dieťa do 12 rokov na treťom lôžku                                          490 €

Pobytová taxa: 45€/osoba, poistenie Pandemic 40€/osoba-pobyt (pri objednaní pobytu o niekoľko mesiacov dopredu odporúčame využiť možnosť poistenia, ktoré vás kryje nielen zdravotne, ale aj na storno pobytu do výšky 3000€ preplatenia stornopoplatku na osobu)

Spôsob úhrady pobytu:

Pri objednaní pobytu sa platí záloha 500€/osoba

Medzisplátka vo výške 50% zo zvyšnej sumy sa platí do 10.4.2022

Kompletný doplatok pobytu sa uhrádza do 9.5.2022

 

MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.

Dolná paluba

4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom. Hlavná paluba

 

4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu.

 

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

 

Vybavenie lode:  PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón.  Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, sauna, ochladzovacia sprcha lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.

JACHTA DISPONUJE SYSTÉMOM ODPRUŽENIA – TO ZNAMENÁ, ŽE SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ KÝVANIA JACHTY POČAS PLAVBY A KOTVENIA.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota 09.07.2022   WELCOME RECEPCIA, večera na jachte

Nalodenie na jachtu Swallow po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa 10.07.2022   SPLIT – BOL – HVAR, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Brač. Zastávka na Bole, malom mestečku na Brači, plávanie na najkrajšej pláži sveta Zlatni rat. Návrat na loď, obed. Pokračovanie plavby na ostrov Hvar, jeden z najpopulárnejších ostrovov Chorvátska, ktorý s obľubou navštevujú svetové a hollywoodske celebrity, športovci aj kráľovské rodiny. Prehliadka mesta. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok 11.07.2022   HVAR – VIS, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Vis, kde sa natáčala Mamma Mia. Ostrov Vis je jeden z najkrajších chorvátskych ostrovov. V jeho zátokách sa ukrýva mnoho pekných pláží, ktoré stojí za to navštíviť. Tiež mestečká Vis a Komiža vo vás zanechajú príjemné spomienky, najmä z večerných prechádzok. Voľný program.

4. deň

Utorok 12.07.2022   VIS – KORČULA, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Vis na  ostrov Korčula, rodisko Marca Pola. Prestávka na plávanie v mori v nádhernom zálive, obed na lodi. Po obede odchod do starého mesta, pešia prehliadka. Večer voľný program na ostrove, kúpanie, večera v miestnych konobách a reštauráciách.

5. deň

Streda 13.07.2022   KORČULA /MESTEČKO KORČULA/ – DUBROVNIK, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula do Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Prehliadka mesta, v prípade záujmu výstup lanovkou na horu Srd s panoramatickým výhľadom na mesto a okolie, možnosť výletu loďou na ostrov Lokrum. Večer voľný program, kúpanie, večera a zábava v reštauráciách a konobách v Dubrovniku.

6. deň

Štvrtok 14.07.2022   DUBROVNIK – MLJET, raňajky – obed

V ranných hodinách vyplávanie z Dubrovnika do zátoky pri ostrove Mljet. Kúpanie na otvorenom mori, obed na lodi. Večer priplávanie do mesta Korčula na ostrove Korčula . Voľný program na Korčuli.

7. deň

Piatok 15.07.2022   KORČULA – SPLIT, raňajky a obed na jachte

V ranných hodinách vyplávanie z Korčule do Splitu . Poobede priplávanie do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split.

8. deň

Sobota 16.07.2022   RAŇAJKY NA JACHTE

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty v doobedňajších hodinách.

Poznámka

Trasa sa môže meniť podľa počasia a požiadaviek klientov.

Cena zahŕňa

– 7 nocí/8 dní

– ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením

– raňajky formou bufetových stolov

– 6 x obed s 3 chodmi

– uvítacia večera a welcome drink

– neobmedzená voda na pitie každý deň

–  denne čerstvé ovocie

–  denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla v polovici týždňa, uterákov každý druhý deň

–  pomoc s batožinou

–  free WiFi na jachte

– slovenský delegát

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov Pandemic A3  s krytím preplatenia storna zájazdu do 3000€ -40 €/osoba/pobyt

Termín
09/07/2022 –
16/07/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
1190 EUR

OBJEDNÁVKA