CHORVÁTSKO NA JACHTE PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Chorvátsko
8 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

CHORVÁTSKO NA JACHTE PO NAJKRAJŠÍCH OSTROVOCH DALMÁCIE

Cena od:

1190

OD SOBOTY 9.4.2022 SA DO CHORVÁTSKA CESTUJE BEZ COVID PASOV, TESTOV, UŽ IBA S OBČIANSKYM PREUKAZOM AKO PRED ROKOM 2020

JACHTA SWALLOW

Split-Hvar-Korčula-Dubrovnik-NP Mljet-Šipan-Brač-Makarska-Split

30.7.-6.8.2022 

Milovníci zážitku, dobrodružstva a nezabudnuteľnej dovolenky, teraz máte možnosť aj vy stráviť krásnych 8 dní na súkromnej jachte a objavovať najkrajšie miesta a zákutia Chorvátska. Každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more, užiť si plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnať výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabaviť sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách.

Poprechádzať sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznať ich históriu a zaujímavosti. Alebo len tak oddychovať na lodi vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nezabudnete. Jachta Chorvátsko je IN!

 

MS Sea Swallow je úplne nová, luxusná jachta, postavená koncom roka 2019, vybavená najnovšou špičkovou technológiou. Ponúka ubytovanie v 18- tich pohodlných, moderných kajutách s najvyšším komfortom.

Dolná paluba

4 dvojlôžkové kajuty twin/double, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s oknom

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom. Hlavná paluba

 

4 dvojlôžkové kajuty s otváracími oknami, 4 dvojlôžkové kajuty s možnosťou tretieho lôžka s otváracími oknami, 4 kajuty s otváracími oknami a dverami na palubu.

 

Kajuty sú plne vybavené klimatizáciou, trezorom, Wi -Fi pripojením na internet, satelitnou TV, požiarnym poplachom, detektormi dymu, sprchou, WC a toaletnými potrebami, sušičom na vlasy , záchrannými vestami, batožinovým priestorom pod posteľou, skriňou a šatníkovou skriňa s okienkom.

 

Vybavenie lode:  PA systém, vrchná paluba – lehátka, klimatizovaná jedáleň, vonkajšie sedenie, klimatizovaný priestranný salón.  Slnečná paluba – jacuzzi s morskou vodou, sauna, ochladzovacia sprcha lehátka, bar a krytý vonkajší salónik s pohodlnými pohovkami. Na jachte je aj plavebná plošina, dva motorové člny, paddleboardy, bezplatné WiFi pripojenie.

JACHTA DISPONUJE SYSTÉMOM ODPRUŽENIA – TO ZNAMENÁ, ŽE SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ KÝVANIA JACHTY POČAS PLAVBY A KOTVENIA.

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy – 3 chodové menu. Strava sa pripravuje na jachte denne z čerstvých potravín.

Stravovanie

POLPENZIA NA LODI FORMOU RAŇAJOK A OBEDOV

Program

1. deň

Sobota – príchod do Splitu

Nalodenie na jachtu Swallow po 13.00 hodine.  Vo večerných hodinách welcome recepcia s večerou na jachte. Večer voľný program v Splite.

2. deň

Nedeľa Split-Hvar

V ranných hodinách vyplávanie z prístavu v Splite na Hvar. Kúpanie v zátoke. Návrat na loď, obed. Voľný program na ostrove Hvar, kde máte možnosť kúpať sa, navštíviť preslávenú modrú jaskyňu, večerať a zabaviť sa vo vychytených reštauráciách alebo malých rodinných konobách pri pohári výborného domáceho vína.

3. deň

Pondelok Hvar- Korčula

V ranných hodinách vyplávanie z Hvaru na ostrov Korčula, kúpanie v zátoke. V neskorších poobedňajších hodinách zakotvenie v mestečku Korčula, večer voľný program.

4. deň

Utorok Korčula – Dubrovnik

V ranných hodinách vyplávanie z ostrova Korčula, kúpanie v zátokách, v neskorších poobedňajších hodinách zakotvenie v Dubrovniku. Odchod do mesta, voľný program,  večera v miestnych konobách a reštauráciách. Možnosť vyviezť sa lanovkou na horu Srd s panoramatických výhľadom na mesto a okolie.

5. deň

Streda Dubrovnik- NP Mljet

V ranných hodinách vyplávanie z  Dubrovníka, perly Jadranu, mesta zapísaného v UNESCO. Obed na lodi. Kúpanie v zátokách, v neskorších poobedňajších hodinách príchod do NP Mljet. Voľný program.

6. deň

Štvrtok NP Mljet-Šipan – Brač

V ranných hodinách vyplávanie z NP Mjlet na ostrov Šipan, kúpanie v zátokách. V neskorších poobedňajších hodinách príchod na Brač, voľný program.

7. deň

Piatok Brač – Makarska – Split

V ranných hodinách vyplávanie z Braču na Makarsku rivieru, kúpanie v zátokách, v poobedňajších hodinách príchod  do Splitu, pešia prehliadka historického centra, ktoré je zapísané v UNESCO. Večer rozlúčková party na splitskej Rive v Roof 66 s výhľadom na more a Split, voľný program.

8. deň

Sobota – Split

Raňajky na jachte. Po raňajkách odchod z jachty o 9.00 hod.

Ceny:

TERMÍN: 30.7.-6.8.2022 – POSLEDNÝ TERMÍN V LETNEJ SEZÓNE 2022 V PONUKE
Dolná kajuta
Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe-  1.250€ 
Cena na osobu v trojlôžkovej izbe-    1.190€
 
Hlavná kajuta – otváracie okná
Cena na osobu v dvojlôžkovej kajute- 1.290€ 
Cena na osobu v trojlôžkovej kajute-  1.250€
 
Hlavná kajuta – otváracie okná, dvere na palubu
Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe-  1.340€
Dieťa 6-12 rokov na treťom lôžku-      490€
Dieťa 0-6 rokov na treťom lôžku gratis
Pobytová taxa: 45€/osoba – povinný poplatok

Cena zahŕňa

– 7 nocí/8 dní

– ubytovanie v kabínach s kompletným vybavením

– raňajky formou bufetových stolov

– 6 x obed s 3 chodmi

– uvítacia večera a welcome drink

– neobmedzená voda na pitie každý deň

–  denne čerstvé ovocie

–  denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla v polovici týždňa, uterákov každý druhý deň

–  pomoc s batožinou

–  free WiFi na jachte

– slovenský delegát

Cena nezahŕňa

Poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov Pandemic A3  s krytím preplatenia storna zájazdu do 3000€ -40 €/osoba/pobyt, alebo A3 bez krytia rizika vírusu 28 €/osoba/pobyt.

 

Pozn.: trasa jachty sa môže meniť podľa počasia alebo požiadavky klientov, možnosť nočného kúpania. Všetky prípadné požiadavky bude riešiť slovenský sprievodca s kapitánom jachty priamo na mieste.

Termín
30/07/2022 –
06/08/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
1190 EUR

OBJEDNÁVKA