Thajsko Koh Samui II. fitpobyt so Zorou Czoborovou

Thajsko
15 dní
Thajsko

Thajsko Koh Samui II. fitpobyt so Zorou Czoborovou

Cena od:

1041
Všetky info o cene a dostupnosti FITPOBYTU kontaktuje CK TRAVELISIN
Email: info@travelisin.sk
Telefón: +421 911 734 506
LETENKA
Všetky info o cene a dostupnosti letenky (spiatočná letenka VIEDEŇ – BANGKOK – KOH SAMUI)
Email: zpeller@settour.sk
Telefón: +421 915 862 030

 

Dovoľte mi, aby som vás pozvala na FITPOBYT v exotickom prostredí, na ostrove Koh Samui v Thajsku.  Thajsko ako väčšina z vás vie, tento ostrov milujem. Už viac ako 15 rokov sa pravidelne každoročne v období našich zimných mesiacov pre mňa stáva druhým domovom. Mám ho ,,prelezený” do najmenších zákutí a posledných 5 rokov som sa usadila v časti Choeng Mon Beach, ktorá predstavuje pre mňa to NAJ z celého ostrova. Nielen preto, že sa tam podľa mňa a mnohých pravidelných návštevníkov ostrova, nachádza najkrajšia pláž. Ale aj množstvo výborných reštaurácii, baríkov, obchodíkov, street food reštík a taktiež domáce trhy, ktoré určite treba vidieť a navštíviť.

Približne 5 min od pláže pravidelne navštevujem celosvetovo známe centrum JOGY, kde nasávam info a učím sa od NAJ inštruktorov z celého sveta !!! (Určite odporúčam aspoň jednu hodinu HOT – JÓGY) Choeng Mon Beach nie je veľmi zaťažené veľkým množstvom turistov, pretože sa nachádza mimo TOP najnavštevovanejšej a turisticky vychytenej časti Chaweng Beach.

Keďže od nej leží cca 10-15 min cesty miestnym lacným taxíkom Ťuk-Ťukom v cene cca 5-7 €, každý večer sa môžete ľahko a bezpečne presunúť za zážitkami na Chaweng Beach. Cez deň si môžete zacvičiť v TOP zariadenom vyklimatizovanom fitku (bodaj by som také mala k dispozícii v Bratislave…), navštíviť shopping MALL so svetovými značkami v originál kvalite plus Cinema City s premiérovými filmami ako u nás,  street shopping v kvalite akú ani nevymyslíš, množstvo reštaurácii miestnej aj všetkých svetových kuchýň, ale aj najnavštevovanejšiu pláž Chaweng Beach s diskotékami a tanečkami na stageoch pri aj nad bazénmi (to si určite dáme….)

Thajsko vás večer vás ohúri každodenný miestny trh na ktorom vám uvaria, ugrilujú, vysmažia najlepšie a najčerstvejšie produkty z mora, miestne jedlá z Bio mäska, zeleninu, spravia čerstvé sushi, rôzne druhy exotického najsladšieho ovocia a iné thajské špeciality vrátane kobyliek, lariev, chrobákov atď. Proste top jedlá na zabitie ochutené čerstvými bylinkami … Samozrejme, že Chaweng Beach ponúka najlepší výber večerných barov, super diskoték a iných atrakcií… Len rátajte s tým, že rovno z baru ráno nastúpite na Kardio Aerobik ( však ma poznáte ? ? ? No zase, v takom životnom tempe, s rybičkami a zeleninou na tanieri a 2 týždňami cvičenia zaručene rátajte s MÍNUS 4-5 kg na hmotnosti, čo je pekný bonus. Pre tých, ktorí ste ešte nikdy neboli na tomto úžasnom ostrove alebo v Thajsku, posielam nižšie všeobecné vstupné info.

MIESTO – Thajsko Koh Samui – Choeng Mon Beach

Nachádza sa smerom na východ od medzinárodného letiska cca 15 min cesty mikrobusom a severne od mesta Chaweng Beach. Taktiež cca 5 minút od veľkého Budhu. Táto pláž je pre väčšinu bežných turistov ktorý prídu na ostrov po 1 x neznáma, takže je tichá – nebudete rušení pri relaxe a zachovala si prekrásnu čistú vodu. Oproti najznámejšej Chaweng Beach je neveľká ale dostatočne dlhá pre romantické prechádzky. Tvorí ju nádherná zátoka v tvare oblúka, so širokou piesočnou plážou s jemným bielym pieskom, so skalným útvarom na jednej strane a malým ostrovom na druhej, na ktorý sa môžete poľahky prebrodiť či preplávať. Nájdete na nej množstvo kaviarničiek, reštaurácií, obchodíkov, plážových predajcov ponúkajúcich od pečenej kukurice, cez medovo sladké mango, ananás až po ručne vyrezávané drevené sošky a iné zaujímavé predmety.

Čo je najdôležitejšie, nikdy sa nám nemôže stať to čo v iných častiach ostrova, že sa vďaka prílivu a odlivu voda vytratí. Len čo prejdete cez hotelový rezort s tropickou záhradou v ktorom budeme ubytovaní, ocitnete sa na hlavnej ulici, kde si môžete si kúpiť všetko, čo potrebujete, zabaviť sa shoppingom v množstve miestnych obchodíkov a vybrať si z množstva výborných reštaurácií.

UBYTOVANIE

Budeme bývať v strede v samotnom srdci Choeng Mon Beach. Hotel ktorý som pre náš FITPOBYT THAJSKO osobne vybrala, dlhoročne počas môjho 2-3 mesačného úteku z SK zimy navštevujem, využívam ich servis, plážové lehátka, super chutnú kuchyňu a hlavne osobne poznám majiteľov. Takže som si istá, že všetky podmienky a kvalita ubytovania na ktorých som sa s managementom zmluvne dohodla budú splnené.

Je umiestnený v tropickej záhrade plnej paliem a exotických rastlín. Po dlhom zvažovaní som tento hotel vybrala najmä kvôli tomu, že leží priamo na pláži, ale zároveň je v centre mestečka Choeng Moon, kde je živo dňom aj nocou. Takže si nemusíte prenajímať autá, skútre či iné transportné prostriedky a míňať tak peniažky navyše na dopravu. Všetko je hneď poruke. Hotel ponúka naozaj kvalitné ubytovanie.(viď mnou natočené video dolu nižšie). Každá izba je vybavená klímou, TV so satelitom, WIFI, chladničkou denne dopĺňanou pitnou vodou v cene, trezorom, denným upratovaním a výmenou uterákov. V cene ubytovania sú raňajky. Stravovať sa môžete priamo v hotelovej reštaurácii na pláži, alebo v mnohých okolitých reštauráciách na pláži, či v mestečku.

Samozrejme, že v prípade záujmu si môžete potraviny, nealko, alko a iné pochutiny kúpiť aj v obchodoch 7-Eleven/Family Market, ktoré nájdete na každých 50 – 100 m. Verím však, že aj tak všetci podľahnete domácej Thajskej kuchyni a spoločne si vychutnáme tie najlepšie jedlá. Veľmi rada Vás zoberiem do mojich obľúbených domácich reštaurácií. Tu vám priamo pred vami , podľa vašej chuti a výberu pripravia čerstvé jedlo zo skutočného bio-mäska, morských plodov, rôznych druhov čerstvo nachytaných rýb a množstva exotických byliniek a ovocia. I napriek nižšiemu kurzu Eura sú ceny ešte stále neporovnateľne nižšie ako na Slovensku.

Po skúsenostiach z fitpobytu na Filipínach a vašom záujme mať cez obed voľno, aby ste si mohli spraviť počas dňa svoj program, som sa rozhodla že budeme cvičiť dvojfázovo. Ale nebojte sa, dostanete riadne zabrať.

 • Rannú hodinu si podľa potreby predĺžim na max 90min, aby sme sa dôsledne mohli venovať spaľovaniu tuku vo forme PILOXINGU a INTERVAL BODY WORKU. Samozrejme každá podľa vlastných schopností a možností. Taktiež budeme počas hodiny posilňovať s jednoročnými 1kg činkami a gumenými expandermi, zameráme sa na ramená, chrbát, sedacie svalstvo, stehná a brucho, plus strečing na záver
 • Večer pri západe slnka budeme cvičiť ZORALATES, ktorý budeme striedať so STREČINGOM

Cvičiť budeme priamo na prekrásnej a priestrannej terase nad morom (viď video) v našom hoteli. Takže sa nemusíme nikam presúvať a medzi cvičením si môžete naplno vychutnávať prekrásne more a pláž.

Pre tie z vás ( teda aj pre vašich partnerov ), ktoré by mali záujem, máme k dispozícii thajských trénerov boxu. Nie nemusíte sa ľakať, odporúčam vyskúšať. Je to úžasný tréning zameraný na kondíciu a jednoduchú techniku. Nehovoriac o tom, že je to úžasný spaľovač tuku. Taktiež mám pre vás, teda vašich partnerov podľa záujmu k dispozícii aj trénera do posilňovne.

 

Mám pre vás bohatú ponuku aj individuálnych výletov a k dispozícii česky hovoriaceho sprievodcu, ktorý dlhodobo žije na tomto prekrásnom ostrove. Pozná každé zákutie, pláž, vodopády, chrámy, úžasné miesta na trekking v džungli, vyhliadky, okolité ostrovy atď. Takže potrebujete len kvalitný foťák a o zábavu budete mať postarané.

VOĽNÝ PROGRAM

Samozrejme, že po cvičení musíme telu dopriať aj zaslúženú regeneráciu. Takže každý 4-tý deň bude voľno od cvičenia. Voľné dni mám pre vás opäť pripravenú ponuku 2 celodenných výletov. Prvý celodenný výlet bude opäť na našej obľúbenej RED DRAGON lodi. Opäť sa vydáme smerom na ostrov KOH PHANGAN, ale budeme sa plaviť okolo iných oblastí ostrova a vylodíme sa aj na plážach, ktoré sme tento rok nenavštívili. Druhý celodenný výlet bude na Angthong Marine Park, čo je súostrovie 42 prekrásnych malých ostrovov. Okrem týchto dvoch spoločných výletov si môžete individuálne dopriať návštevu slonej záchrannej farmy, či úžasného ZOO a Aquária. Ak budete prvýkrát na Koh Samui, nesmiete vynechať návštevu nádherného chrámu BIG BUDHA, kde sa môžete dať požehnať od mníchov, taktiež nesmiete vynechať možnosť dať sa omotať anakondou a zhliadnuť úchvatnú šou s kobrami kráľovskými a krokodýlmi.

Ak budete mať chuť na ľudí a „PARTY time“, pôjdeme do vychyteného klubu na pláži, kde už od druhej poobede hraje DJ, popíjajú sa drinky a tancuje všetko čo má ruky a nohy z každého kúta planéty….. Nehovoriac o možnostiach shoppingu v SHOPPING MALL na Chaweng Beach – v modernom nákupnom centre kde nájdete kvalitné originál značky z celého sveta a v nespočetných thajských obchodoch aj štýlových butikoch.

Na čo sa môžete tešiť na FITPOBYTE:

Ponúkaný pobyt sme pripravili pre dámy,ktoré majú záujem o aktívnu formu dovolenky v kombinácii s oddychom a relaxom. Pre tie dámy, ktoré si chcú oddýchnuť od pracovného stresu, rodinných povinností a načerpať potrebnú energiu a to všetko pomocou trojfázového programu cvičenia pod osobným dohľadom a vedením majsterky sveta v aerobiku Mgr. Zory Czoborovej. Program je zostavený tak, aby každodenne dochádzalo k spaľovaniu tuku, posilňovaniu a tvarovaniu najdôležitejších svalových skupín, k spevňovaniu vnútorného stabilizačného systému, odstráneniu bolesti chrbta, strečingu a relaxu. Aktivity sú vhodné pre nepravidelne cvičiace klientky, aj pre úplne začiatočníčky. Tie sú pomocou odbornej didaktiky postupne oboznámené s technikou jednotlivých cvičení. Cieľom tohto pobytu je najmä odbúrať nadbytočný tuk, upraviť si postavu a dopriať relax celému organizmu.

Snahou Zory Czoborovej je klientky naučiť správne technicky cvičiť a zdravo sa stravovať. Dôraz bude kladený na správne držanie tela , techniku dýchania a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov. Klientky dostanú kompletné informácie o správnej a predovšetkým zdravej výžive, o doplnkoch výživy a pitnom režime. Pochopia ako funguje metabolizmus a presvedčia sa, ako ich telo reaguje na fyzický tréning a diétnu stravu. Na základe získaných vedomostí z FITPOBYTU bude môcť každá klientka samostatne pokračovať v začatej zmene životného štýlu a pracovať na sebe aj v domácom prostredí.

O pobytoch so Zorou je známe,že sa okamžite nadväzujú nové priateľstvá a relaxuje sa v ,,BABINCI“, takže táto ponuka určite zaujme aj klientky, ktoré nemajú „parťáčku“ na FITPOBYT.

Druhy cvičení na FITPOBYTE:

RÁNO

PILOXING
Je kombináciou boxu, tanca a posilňovania. Box buduje výkonnosť, tanec robí cvičenie sexi a elegantné. Cvičenie sa zameriava na zoštíhlenie a posilnenie všetkých svalov. Vďaka striedaniu rýchlych a intenzívnych fáz s pomalšími a menej intenzívnymi – formy intervalového tréningu – budeme nie len úžasne spaľovať kalórie a tuk (za hodinu je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií), ale aj posilňovať najdôležitejšie svalové skupiny ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Zároveň zlepšovať vytrvalosť, flexibilitu a obratnosť. Piloxing prospieva kardiovaskulárnemu systému a vďaka úžasnej rytmickej hudbe je naozaj zábavný.

INTERVAL BODY WORK
Interval body work je zameraný na spaľovanie tuku, kondičný tréning, posilňovanie najdôležitejších svalových skupín ako ramená, chrbát, brucho, sedacie svalstvo, stehná a lýtka. Počas cvičenia využívame kondičnú časť, pri ktorej dochádza k spaľovaniu tuku na steperi. Na posilňovanie používame i jednoručné 1 kg činky a gumené expandery, lopty atď.

VEČER

ZORALATES
Vás naučí posilňovacie a kompenzačné cvičenia pre zdravý, spevnený chrbát. Zahŕňa v sebe prvky PILATESU, JÓGY, POSILŇOVANIA a STREČINGU. Je vhodné pre deti aj dospelých trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice, so skoliózou, pre ľudí s nadváhou a bolesťami v kĺboch atď. Je vynikajúcou prevenciou pred zraneniami pri športoch, kde dochádza k jednostrannému preťažovaniu organizmu (golf, tenis, hokej, atď.). Pri cvičení sa veľký dôraz kladie na hlboké bránicové dýchanie, posilnenie vnútorného stabilizačného systému a správne zapájanie hlbokých svalov trupu, ktoré udržiavajú stabilitu chrbtice a tela. Cieľom ZORALATES je vytvoriť pevný svalový korzet, ktorý ochráni celú vašu chrbticu.

STREČING

Vás naučí systém naťahovacích cvičení, ktoré by mali byť pravidelnou súčasťou vášho života. Pomocou strečingu docielite zlepšenie elasticity vášho svalstva, zväčšíte zónu, v ktorej sa sval cíti pohodlne a bezbolestne. Zároveň zväčšíte kĺbovú pohyblivosť a odstránite psychické aj svalové napätia z každodenného vyťaženia a stresu. Strečing je dôležitá prevencia pred zraneniami. Jeho pravidelným cvičením vo veľkej miere ovplyvníte vaše správne držanie tela, urýchlite regeneráciu svalstva a odstránite svalové nerovnováhy.

ORGANIZAČNÉ POKYNY

Cena zahŕňa:

 • Transfer v základnej skupine s hromadnou letenkou z letiska na Koh Samui na hotel a späť
 • Ubytovanie pre jednu osobu v dvojlôžkovej izbe s raňajkami
 • Cvičenie 2 krát za deň

Ubytovanie:

 • 2 LÔŽKOVÁ IZBY S RAŇAJKAMI – Cena za jednu osobu 1040 €
 • 3 LÔŽKOVÁ IZBY S RAŇAJKAMI – Cena za jednu osobu 990 € 

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE – REZERVÁCIE

Kvôli rezervácii fitpobytu a ubytovania kontaktujte prosím CK TRAVEL is IN:

 • Rezervácie Email: info@travelisin.sk
 • Telefón: +421 911 734 506

LETENKY

Skupinová letenka:

Momentálne máme nacenenú skupinovú spiatočnú letenku VIEDEŇ – BANGKOK – KOH SAMUI – VIEDEŇ v ÚŽASNEJ cene !!!!

Klientky skupinovej letenky majú v cene automaticky zabezpečený odvoz a dovoz s letiska na hotel a späť. Výhodou je, že sa celý čas od odletu z Viedne až po spiatočný prílet do Viedne pohybujete so skupinou. Eva Air ma komfortnú linku, priamy let z Viedne o cca 19:30 hod na Koh Samui s prestupom v Bangkoku. Touto spoločnosťou a linkou lietam osobne každoročne. Letí sa cez noc, takže sa v lietadle príjemne prespíte a ráno sme v Bangkoku, odkiaľ nás čaká už len hodinový let na ostrov Koh Samui. Okolo 15:00hod si budete pochutnávať na úžasnej Thajskej kokosovej polievke s bosými nohami v piesku….

SKUPINA 1:

 • Odlet Viedeň : 16.Apríl.2021 18:35 / Prílet Koh Samui: 17.Apríl.2021 14:35
 • Odlet Koh Samui : 29.Apríl.2021 19:20 / Prílet Viedeň 30.Apríl.2021 08:35

SKUPINA 2:

 • Odlet Viedeň : 30.Apríl.2021 18:35 / Prílet Koh Samui: 01.Máj.2021 14:35
 • Odlet Koh Samui : 13.Máj.2021 19:20 / Prílet Viedeň 14.Máj.2021 08:35

Kontakt:

 • Zuzana Peller EVA AIR Slovensko
 • Mobil: 0915 862 030
 • Email: zpeller@settour.sk
 • Blumentálska 2735/24, 811 07 Bratislava
 • Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok – 8:00 – 18:00

Je veľmi dôležité rozhodnúť sa čo najskôr, pretože ceny leteniek sa menia každým dňom a cena aj skupinovej letenky môže stúpať. Pani Peller vás všetkom poinformuje…

Stravovanie

Raňajky

Termín
30/04/2021 –
14/05/2021
Strava
Raňajky
Typ zájazdu
FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU
Dĺžka
15 dní
Pôvodná cena
Cena od
1041 EUR

OBJEDNÁVKA

Ďalšie pobyty

Gurmánske pobyty

Chute Toskánska

Absolvujte s nami jedinečný pobyt zameraný na prehĺbenie si znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách. Každý „básni“ o lahodnom talianskom espresse, balzamiku, prosciutte a ďalších chuťovkách, ktoré preslávili Taliansko. Viete však ako vznikli? Akým spôsobom sa vyrábajú? A ako spoznať nie najkvalitnejšie? Pre všetkých zvedavých gurmánov, špecialistov z oboru, ktorý by si radi prehĺbili svoje znalosti a inšpirácie, sme pripravili jedinečný pobyt zameraný na to, čo Vás láka: symbióza dobrého jedla a vína.

Ukazať viac →
Gurmánske pobyty

Vinicami Toskánska

Toskánsko – najpopulárnejší taliansky región preslávený svojou gastronómiou, históriou, nádhernými malými kamennými mestečkami, vinicami, usadlosťami, nádhernou Florenciou a v neposlenom rade aj nákupmi. Poďte s nami na zážitkový gurmánsky pobyt s našou TOP sprievodkyňou, ktorá vás zavedie na miesta kde sa inak nedostanete. Vo Florencii čaká na vás ochutnávka najlepších toskánskych vín a dobrôt v 700 ročnej pivnici, cez ktorú prechádzali odsúdenci – napr. Machiavelli alebo Dante Alighieri a návšteva zakázaných priestorov . Zážitkom je návšteva súkromného pozemku svetoznámeho návrhára Salvatore Ferragama IL BORRO, ktorý je pre verejnosť neprístupný, s návštevou vínných pivníc, ochutnávkou bio vín a olivového oleja, ktoré sa vyrába priamo v usadlosti, môžete si zajazdiť na koni alebo vyrobiť vlastný šperk.

Ukazať viac →
Costa Brava

OCHUTNAJ SVET – VÝNIMOČNÉ CHUTE&VÍNA KATALÁNSKA

Milovníci gastronómie, histórie a nezabudnuteľných zážitkov, pozývame vás na jedinečný pobyt do Katalánska, na ktorom budeme relaxovať v krásnom hoteli na „Divokom pobreží“, užívať si život, spoznávať históriu, ochutnávať výnimočnú gastronómiu a vína, ktoré sa preslávili po celom svete. Veľkým zážitkom bude návšteva najlepšej reštaurácie na svele El Celler de Can Roca v Girone, ktorú vedú traja bratia a ktorá získala *** od Michelina. Cukrárske výtvory Jordiho Rocu sú geniálne, právom bol vyhlásený za najlepšieho kuchára na svete. Atmosféra aj menu sú fantastické, okrem chuťového a vizuálneho zážitku si pozrieme vínnu pivnicu, nazrieme do kuchyne a stretneme sa osobne s bratmi Rocovcami.
Na svoje si prídu aj milovníci vína. Navštívime jedno z najvýznamnejších vinárstiev v Španielsku, Bodega Torres, ktoré vlastní rodina Torres. Podľa Drinks International je Torres najobdivovanejšou značkou vína na svete.

Ukazať viac →
Fitpobyty so Zorou Czoborovou

LAGO DI GARDA FITPOBYT so Zorou Czoborovou

Výnimočná La dolce vita- fitpobyt s vynikajúcimi ohlasmi Lago di Garda so Zorou Czoborovou z roku 2018 sa vracia! Lago di Garda, najväčšie talianske jazero, obklopené stredomorskými rastlinami, oleandrami, citrónovníkmi aj palmami, je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku. Historické mestečká na jeho brehu, paláce aj vinice, tvoria spolu nádherný zážitok, pre ktorý sa tisíce turistov každoročne na jazero vracajú.

Ukazať viac →
Chorvátsko

FITPOBYT Chorvátsko Luxusnou Jachtou so Zorou Czoborovou II.

VÝNIMOČNÝ POBYT, AKÝ NA SLOVENSKOM TRHU EŠTE NIKDY NEBOL! Na súkromnej jachte plavbou od Splitu po Dubrovnik, so Zorou Czoborovou, každé ráno na inom ostrove, s nádhernými panoramatickými pohľadmi na okolie a Jadranské more. Okrem cvičenia si užijete plávanie a kúpanie na otvorenom mori aj krásnych plážach, ochutnáte výbornú dalmatínsku kuchyňu, zabavíte sa v konobách aj preslávených kluboch a reštauráciách. Poprechádzame sa kamennými uličkami malebných miest so zmrzlinou v ruke, spoznáme ich históriu a zaujímavosti. Alebo budete len tak oddychovať na jachte vo vírivke s pohárom dalmatínskeho vína, na lehátku na palube a užívať si šum mora, slnko a sladké ničnerobenie. Plavba po Jadrane a na krásnej jachte nie je klasická dovolenka, je to zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete.

Ukazať viac →

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.