MS BELLA Zážitková plavba Split-Hvar-Korčula-Dubrovnik

Chorvátsko
4 dní
Dalmácia,
Chorvátsko

MS BELLA Zážitková plavba Split-Hvar-Korčula-Dubrovnik

Cena od:

1035

Kto z vás by nepoznal Chorvátsko, jeho nádhernú prírodu, piesne a gastronómiu? Dalmatínske ostrovy, prezývané aj perly Jadranu, historické mestá Split a Dubrovník, ktoré očarili nejedného návštevníka a sú zapísané do kultúrneho svetového dedičstva UNESCO, patria k pokladom krajiny. Vydajte sa s nami na zážitkovú plavbu luxusnými jachtami, užite si komfort na ich palube, tyrkysové Jadranské more, vietor vo vlasoch, krásne zátoky aj úzke kamenné uličky, plné malých obchodíkov a galérií, ktoré sú ako stvorené na snívanie a romantickú prechádzku. Kúpte si dobrú zmrzlinu, sadnite si na múrik k moru a len tak rozjímajte a vnímajte šum mora a nezameniteľnú atmosféru, ktorú nenájdete nikde inde na svete len tu, v Dalmácii.

Vybavenie jachty MS Bella

Dolná paluba (1035€/osoba) – priestranné dvojlôžkové kabíny s oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, župan a papučky, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm. Okná sa nedajú otvoriť.

Hlavná paluba (1165€/osoba) – priestranné dvojlôžkové kabíny s oknami, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, plazmová LCD/ TV, A/C, trezor, sušič na vlasy, župan a papučky, kozmetický balíček, zvuková izolácia, interná komunikácia s barom, požiarny alarm. Okná sa nedajú otvoriť.

Vybavenie lode:  PA systém, vrchná paluba – lehátka, ochladzovací bazén, jacuzzi s morskou vodou, bar, spodná paluba – klimatizovaný salón/reštaurácia s barom, LCD/TV, reproduktory a audio systém, vonkajšie sedenie , zadná paluba – plávacia plošina, WiFi. Vonkajšie sprchy. Plne vybavená kuchyňa, kde sa denne pripravuje strava pre klientov jachty.

Stravovanie

Raňajky, obedy 1x kapitánska večera

Program

1. deň

Prílet do Splitu, transfer z letiska na loď, ubytovanie. Prehliadka Splitu – navštívime Diokleciánov palác, kde natáčali aj seriál Hry o tróny, hlavné námestie paláca, ktoré sa nachádza na križovatke dvoch starodávnych ulíc, ktoré sa nazývajú Peristyle, katedrálu Sveti Duje v mauzóleu cisára Diokleciána – jej bohatý interiér sa stále používa aj v liturgii. Z katedrály je krásny výhľad na celý Split a okolité ostrovy. Vyjdeme aj na zalesnený polostrov Marjan, ktorý skrýva najkrajšie osamelé pláže a z ktorého je tiež krásny pohľad na Split a okolie. Prejdeme sa starými kamennými uličkami Splitu plnými kaviarničiek, obchodíkov, galérií, pozrieme do rybárskej tržnice, na miestny trh, plný dobrôt, farieb a kriku, na povestnej splitskej Rive ochutnáme výbornú kávu, zákusky a zmrzlinu. No a nezabudneme pošúchať palec biskupa Grgura Ninského, lebo povesť hovorí, že ak v duchu vyslovíte želanie a pošúchate palec biskupa, splní sa vám. Večer sa vrátime na jachtu, kde nás čaká welcome drink a uvítacia večera. S drinkom v ruke môžeme obdivovať večerný Split na lehátku na slnečnej palube alebo sa vrátiť do mesta a užiť si večer na otvorenom rooftope na diskotéke alebo v niektorej z kaviarničiek historického Splitu.

2. deň

V ranných hodinách vyplávame zo Splitu na ostrov Hvar, ktorý patrí k najobľúbenejším v Chorvátsku. Za svoju popularitu vďačí strategickej polohe, miernemu podnebiu a nádhernej stredomorskej prírode. Nekonečné polia levandule, ktorých omamná vôňa sa šíri po celom ostrove, starodávne olivovníkové háje a vinice vytvárajú obraz idylického, nezameniteľného ostrova. Obľúbený je aj nočný život v početných kluboch, ktoré sa nachádzajú najmä v meste Hvar a v letných mesiacoch patrí k jedným z najlepších na Jadrane. Takže už nielen New York, ale aj Hvar je mesto, ktoré nikdy nespí. V meste Hvar je pripravená prehliadka mesta so sprievodcom. Nachádza sa tu mnoho pamätihodností, od historických pamiatok až po moderné budovy. Pozrieme si prístav, Dóm svätého Štefan, františkánsky kláštor a verejné divadlo. Večer voľný program – môžete ho stráviť v niektorom z klubov a reštaurácií, alebo sa vrátiť na loď a užívať si pohodu na palube alebo v bare.

3. deň

V ranných hodinách vyplávame z Hvaru na ostrov Korčula, ktorý je rodiskom slávneho Marca Pola.  Husté borovicové lesy, vinice, olivové háje, nádherné zátoky a pláže robia z Korčule rozprávkový ostrov. Hlavné mesto Korčula je veľmi populárne. Stredoveké mesto, do ktorého sa vchádza veľkou bránou v múre, ktorým je obohnané, je ovplyvnené benátskou renesanciou. Navštívime hlavné námestie Trg Svetog Marka a Katedrálu Sveti Marko. Budeme sa túlať stredovekými kamennými uličkami, plnými obchodíkov, kaviarničiek, pozrieme si rodný dom Marca Pola a kúpime pekný suvenír na pamiatku. Ochutnáme aj povestné vína, ktorými je Korčula preslávená, poobede môžete stráviť aj na niektorej z pláží a užiť si relax a more. Večer voľný program v mestečku alebo na lodi.

4. deň

V ranných hodinách vyplávame z Korčule do perly Jadranu – Dubrovníka. Ročne priťahuje milióny turistov nielen kvôli seriálu Hry o tróny, ktorého diely sa natáčali práve tu, ale aj kvôli pamätihodnostiam a nezameniteľnej atmosfére, ktorú tento klenot na Jadranskom mori ponúka. Pozrieme si historickú časť mesta, založenú v 7. Storočí, stredoveké mestské hradby, prejdeme sa po slávnom dubrovníckom Stradune, najobľúbenejšej ulici mesta, ktorá je obkolesená mestskými hradbami a vykladaná dlažbou, ktorá bola v minulosti pod morskou hladinou. V niektorej z početných kaviarničiek ochutnáme výbornú kávu a koláče, budeme len tak sedieť a ako praví obyvatelia Dubrovníka sledovať okolie a vychutnávať si krásny deň.

Poobede transfer na letisko.

Poznámka

Odporúčame včasnú rezerváciu plavby – v prípade záujmu o letenky Viedeň-Split, Dubrovnik-Viedeň prosíme informáciu uviesť v objednávkovom formulári, prípadne nás kontaktujte, alebo osobne navštívte.

Zľavy

3. dospelá osoba -30%

3. osoba dieťa 3-8 rokov -70%

3. osoba dieťa 8-12 rokov -50%

Cena zahŕňa

Transfer z letiska Split na loď a z lode na letisko Dubrovnik, 3 noci v kajute podľa výberu – plavba zo Splitu do Dubrovníka, jachta najvyššej kategórie v kabíne s vlastnou kúpeľňou, klimatizáciou a LCD TV, 4x raňajky formou bufetu, 3 obedy so 4 chodmi, uvítacia večera, Voda 0,5 lt. fľaša na osobu a deň, Čerstvé ovocie k dispozícii každý deň, Profesionálny Cruise Manager počas celého pobytu, Denná údržba kabíny, výmena posteľného prádla a uterákov v polovici pobytu, Manipulácia s batožinou,  Wi-Fi pripojenie na internet zdarma, Prehliadky mesta Split, Hvar , Korčula so sprievodcom.

Cena nezahŕňa

Letenka Viedeň-Split-Dubrovnik-Viedeň – v prípade záujmu zabezpečí CK, poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 2 €/osoba/deň, nápoje na lodi, pobytová taxa 15 €/osoba/pobyt

V prípade záujmu možnosť zážitkovej plavby aj v mesiacoch júl a august – kontaktujte CK Travel is IN.

Termín
30/05/2020 –
03/06/2020
Strava
Raňajky, obedy 1x kapitánska večera
Typ zájazdu
Zážitková plavba
Dĺžka
4 dní
Pôvodná cena
Cena od
1035 EUR

Nezáväzná objednávka

Ďalšie pobyty

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.