BENÁTSKE PROSECCO

Taliansko
4 dní
Benátsko,
Taliansko

BENÁTSKE PROSECCO

Cena od:

560

Cena na osobu v trojlôžkovej izbe: 560 €

Cena na osobu v dvojlôžkovej izbe: 590 €

Cena na osobu v sude: 620 €

Pri prihlásení sa platí záloha 200 €/osoba, doplatok do 1.8.2021

Viete, že výroba Prosecca patrí Benátsku ?
Zažite aj vy jedinečnú atmosféru tohto krásneho talianskeho regiónu.Vnútrozemie je plné prírodných krás, typických starých mestečiek, horských chodníčkov a hlavne Prosecca! Milovníci bubliniek si určite prídu na svoje. Môžete sa tešiť z ubytovania priamo u výrobcu Prosecca a to vo vínnych sudoch s výhľadom na vínne révy alebo typickej usadlosti! Jeho Prosecco bolo niekoľkokrát ocenené na svetoznámej someliérskej súťaži Vinitaly! Čaká na vás aj gurmánska cyklistika s degustáciami typického pečiva, miestnych syrov tomino, bastardo, morlacco, salám a vín, kurz Varenia pod vedením “Majstra Prosecconeho”, večere vo vinici … to ste ešte nezažili! Nevynecháme ani Benátky – romantické mesto kanálov, mostov a elegantných budov má jedinečné čaro. Môžete navštíviť dom zvodcu Casanovu, Námestie Sv. Marka, prejsť známym mostom Ponte di Rialto, plaviť sa na gondole, či len tak sedieť pri pohári dobrého Prosecca alebo espressa a vychutnávať si atmosféru a tešiť sa z pekného dňa.

Stravovanie

Podľa programu

Program

1. deň

Odchod na pobyt skorých ranných hodinách

Check – in

Uvítací aperitív “di Benvenuto”

Sme v zóne prosecca takže nám táto mladá rodina pripraví degustáciu troch typov prosecca, ich lokálne syry, salámy a domáce džemy a topingy.

Návšteva mestečka prossecca Conegliano Valdobbiadene

Večera vo vínnej réve

2. deň

Raňajky

Voľný program: Relax na záhrade, prechádzky po okolí, v prípade záujmu: Vínna tour na bicykloch

Zažite gurmánsku cyklistiku s degustáciami typického pečiva, miestnych syrov tomino, bastardo, morlacco, salám a vín.

Kurz Varenia pod vedením “Majstra Prosecconeho” a následná večera

Nočné vinobranie

3. deň

Raňajky

Check-out

Benátky – návšteva mesta a individuálny program so slovenskou sprievodkyňou

Romantické mesto kanálov, mostov a elegantných budov má jedinečné čaro. Môžte navštíviť dom zvodcu Casanovu, Námestie Sv. Marka, prejsť známym mostom Ponte di Rialto, plaviť sa na gondole a mnohé iné atrakcie.

Odchod z pobytu v neskorých nočných hodinách

4. deň

Príchod na Slovensko, alebo vami zvolenej krajiny v ranných hodinách. Na pobyty CK Travel is IN je možné prispôsobiť letenku z ktorejkoľvek časti sveta.

Cena zahŕňa

slovenský sprievodca počas pobytu, uvítací aperitív a občerstvenie, výlet do mestečka Conegliano, večera, kurz varenia tamojších špecialít a následná spoločná večera, nočné vinobranie, ubytovanie s raňajkami podľa typu izby, doprava mikrobusom

Cena nezahŕňa

Stravovanie mimo programu, poistenie storna zájazdu a komplexných liečebných nákladov 8 €/osoba/pobyt

POZNÁMKA: NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK

Termín
12/09/2021 –
15/09/2021
Strava
Podľa programu
Typ zájazdu
BENÁTSKE PROSECCO
Dĺžka
4 dní
Pôvodná cena
Cena od
560 EUR

OBJEDNÁVKA

Ďalšie pobyty

Gurmánske pobyty

Chute Toskánska

Absolvujte s nami jedinečný pobyt zameraný na prehĺbenie si znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách. Každý „básni“ o lahodnom talianskom espresse, balzamiku, prosciutte a ďalších chuťovkách, ktoré preslávili Taliansko. Viete však ako vznikli? Akým spôsobom sa vyrábajú? A ako spoznať nie najkvalitnejšie? Pre všetkých zvedavých gurmánov, špecialistov z oboru, ktorý by si radi prehĺbili svoje znalosti a inšpirácie, sme pripravili jedinečný pobyt zameraný na to, čo Vás láka: symbióza dobrého jedla a vína.

Ukazať viac →
Gurmánske pobyty

Vinicami Toskánska

Toskánsko – najpopulárnejší taliansky región preslávený svojou gastronómiou, históriou, nádhernými malými kamennými mestečkami, vinicami, usadlosťami, nádhernou Florenciou a v neposlenom rade aj nákupmi. Poďte s nami na zážitkový gurmánsky pobyt s našou TOP sprievodkyňou, ktorá vás zavedie na miesta kde sa inak nedostanete. Vo Florencii čaká na vás ochutnávka najlepších toskánskych vín a dobrôt v 700 ročnej pivnici, cez ktorú prechádzali odsúdenci – napr. Machiavelli alebo Dante Alighieri a návšteva zakázaných priestorov . Zážitkom je návšteva súkromného pozemku svetoznámeho návrhára Salvatore Ferragama IL BORRO, ktorý je pre verejnosť neprístupný, s návštevou vínných pivníc, ochutnávkou bio vín a olivového oleja, ktoré sa vyrába priamo v usadlosti, môžete si zajazdiť na koni alebo vyrobiť vlastný šperk.

Ukazať viac →
Costa Brava

OCHUTNAJ SVET – VÝNIMOČNÉ CHUTE&VÍNA KATALÁNSKA

Milovníci gastronómie, histórie a nezabudnuteľných zážitkov, pozývame vás na jedinečný pobyt do Katalánska, na ktorom budeme relaxovať v krásnom hoteli na „Divokom pobreží“, užívať si život, spoznávať históriu, ochutnávať výnimočnú gastronómiu a vína, ktoré sa preslávili po celom svete. Veľkým zážitkom bude návšteva najlepšej reštaurácie na svele El Celler de Can Roca v Girone, ktorú vedú traja bratia a ktorá získala *** od Michelina. Cukrárske výtvory Jordiho Rocu sú geniálne, právom bol vyhlásený za najlepšieho kuchára na svete. Atmosféra aj menu sú fantastické, okrem chuťového a vizuálneho zážitku si pozrieme vínnu pivnicu, nazrieme do kuchyne a stretneme sa osobne s bratmi Rocovcami.
Na svoje si prídu aj milovníci vína. Navštívime jedno z najvýznamnejších vinárstiev v Španielsku, Bodega Torres, ktoré vlastní rodina Torres. Podľa Drinks International je Torres najobdivovanejšou značkou vína na svete.

Ukazať viac →
Fitpobyty so Zorou Czoborovou

LAGO DI GARDA FITPOBYT so Zorou Czoborovou

Výnimočná La dolce vita- fitpobyt s vynikajúcimi ohlasmi Lago di Garda so Zorou Czoborovou z roku 2018 sa vracia! Lago di Garda, najväčšie talianske jazero, obklopené stredomorskými rastlinami, oleandrami, citrónovníkmi aj palmami, je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku. Historické mestečká na jeho brehu, paláce aj vinice, tvoria spolu nádherný zážitok, pre ktorý sa tisíce turistov každoročne na jazero vracajú.

Ukazať viac →

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.