Zážitkové Miami a Bahamy

Spojené štáty americké
8 dní
Miami ,
Spojené štáty americké

Zážitkové Miami a Bahamy

Cena od:

1990

TERMÍN 5.6.-12.6.2023

2450€ 1990€/OSOBA ( S OBJEDNANÍM DO 31.1.2023, ALEBO DO NAPLNENIA KAPACITY)

Nekonečný oceán, slnko, dlhé, pieskové pláže, palmy, milionári, floridská kuchyňa spojená z kalifornskej, ázijskej a karibskej, nočný život, zábava, svetová móda, atrakcie, stovky ľudí cvičiacich vonku, vo fitness centrách, jazdiacich na bicykloch aj korčuliach. Miami. Mesto, kde sa plnia sny. Mesto, ktoré sa nedá opísať. Tak ako New York – treba ho zažiť, ochutnať, spoznať. Miami je zážitkom na celý život.

Ubytovanie

The Shepley South Beach Hotel

Program

1. deň

Stretnutie účastníkov na letisku Schwechat, prílet do Miami, transfer do hotela, ubytovanie, pláž

2. deň

Raňajky, možnosť poldňového výletu  – trojhodinová prehliadka mesta pohodlným výletným autobusom – uvidíte najzaujímavejšie miesta Miami – historické a umelecké štvrte South Beach, Downtown Miami, Coconut Grave, Coral Gables, Little Havana a Ocean Drive. Najeme sa vo Fresh Markete, zastavíme sa aj na nákup v jednom z najväčších a najpopulárnejších nákupných centier v Downtown Bayside Marketplace. Po nákupoch sa nalodíme na jachtu a vydáme sa na prehliadku Biscaynského zálivu. Uvidíte pobrežie Miami, vrátane veľkolepej panorámy centra mesta, prístavu, Fisher Island, Miami beach a rezidencie slávnych a bohatých celebrít na okolitých ostrovoch „Millionaire’s Row“. Po vylodení sa ostaneme v meste – voľný program.

3. deň

Po raňajkách možnosť celodenného výletu do Key West- vychutnáte si karibskú chuť Key West, pozriete si obchody, galérie a reštaurácie, možnosť 3 hodinovej relaxačnej plavby katamaránom, šnorchľovanie v priezračnej vode pozdĺž tretieho najväčšieho koralového útesu, večer návrat do Miami, pláž, voľný program.

4. deň

Raňajky. Po raňajkách možnosť celodenného výletu na Bahamy

5. deň

Raňajky, možnosť poldňového výletu do Everglades v Gator Parku – divoká príroda, kde uvidíte voľne žijúce zvieratá – aligátory, korytnačky, hadov, ryby a exotické vtáky. Zažijete aj vzrušujúcu 30 minútovú plavbu člnom hlboko do národného parku, slávnu show Gator Park, kde uvidíte techniku holých rúk, ktorú používajú domorodí Američania na chytanie aligátorov. Tí odvážnejší si môžu vyskúšať chytiť menšieho aligátora. Návrat do Miami, voľný program.

6. deň

Raňajky, voľný program – kúpanie, nákupy

7.-8. deň

Raňajky, odchod na letisko Miami. Prílet do Viedne.

Cena zahŕňa

6x ubytovanie v hoteli**** pri pláži s raňajkami, letenka Viedeň – Zurich- Miami –Zurich – Viedeň, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko, slovenský sprievodca

Cena nezahŕňa

Poistenie komplexných liečebných nákladov 48 €/osoba/pobyt, doprava na Miami, strava okrem uvedenej, fakultatívne výlety.

Orientačné ceny atrakcií

Miami tour autobusom a jachtou –cca 32 USD, Key West – cca 78 USD, Everglades Gator Park – cca 41 USD, Bahamy – cca 73 USD.

Termín
05/06/2023 –
12/06/2023
Strava
Raňajky
Typ zájazdu
Dovolenka s poznávaním
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
1990 EUR

OBJEDNÁVKA