VYPREDANÉ – COSTA BRAVA FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Španielsko
7 dní
Costa Brava,
Španielsko

VYPREDANÉ – COSTA BRAVA FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Pôvodná cena:

Cena od:

1299

Hotel Santa Marta***** Lloret de Mar Costa Brava

Costa Brava, alebo v preklade Divoké pobrežie, leží severovýchodne od Barcelony a je významou turistickou oblasťou Katalánska. Lloret de Mar, mestečko ležiace 75 km severovýchodne od Barcelony, sa svojou viac ako tisícročnou históriou radí medzi najstaršie katalánske mestá. Názov Lloret pochádza z latinského Lauredal, teda vavrínový háj. V mestečku aj okolí môžete obdivovať celý rad cenných kostolov, rímske hrobky, stredoveké hrady aj honosné vily postavené bohatými conquisadormi po návrate z Ameriky. Centrum mestečka tvorí hlavná trieda s množstvom turistických atrakcií, obchodíkov, barov, reštaurácií a kasín. Je piatou najnavštevovanejšou prímorskou lokalitou Španielska a jednotkou v rámci Katalánska. Je obľúbeným letoviskom turistov z celého sveta. Pýchou Lloretu a vyhľadávaným miestom odpočinku sú záhrady Sv. Clotildy, postavené podľa vzoru talianskych renesančných parkov na útesoch nad morom v tesnej blízkosti pláže Fenals. Priamo v centre mestečka môžete vidieť aj arénu, kde sa pred zákazom uskutočňovali býčie zápasy. Kľud nájdete v niektorej z množstva romantických pustovníckych kaplniek, ktoré vznikli v 11.-17.storočí v okolí Lloretu. Turisti majú možnosť zaujímavých lodných výletov popri divokom pobreží na juh k mestečku Blanes, ktoré je známe svojou botanickou záhradou, rybím trhom, obchodíkmi, reštauráciami a barmi, alebo na sever až k francúzskym hraniciam. More je v tejto oblasti vďaka prevažne skalnatému podložiu veľmi čisté a po väčšinu roka aj pomerne kľudné. Vstup je pozvoľný, pláže čisté, pieskové, udržiavané.

Poloha

Hotel Santa Marta *****sa nachádza len 2 minúty chôdze od pláže Santa Cristina a je obklopený lesom a parkom. Leží necelých 5 km od centra mestečka Lloret de Mar a 3 km od mestečka Blanes. Popri pláži vedie promenáda, ktorá je ako stvorená na prechádzky a objavovanie okolia.

Ubytovanie

Dvoj a trojlôžkové izby v hlavnej budove alebo prístavbe. Každá izba je klimatizovaná a má minibar, terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo park. Hotel má rôzne kategórie izieb, ktoré sú kompletne zrekonštruované a niektoré izby majú bezbariérový prístup. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou s fénom, sprchou SAT TV, minibar, papučky, župan, uteráky, rýchlo varná kanvica, žehlička a žehliace potreby, telefón, trezor za poplatok.

Vybavenie a služby

Spoločné priestory sú klimatizované. Hotel je vybavený výťahom a úschovňou batožín. Hostia môžu využiť vnútorný a vonkajší bazén, terasu, lehátka, telocvičňu, požičovňu bicyklov, masáže, stolný tenis, biliardový stôl, SPA, vodné aktivity. Parkovanie a Wi-Fi sú na recepcii bez poplatku. Bar na pláži za poplatok.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou. Možnosť doplatiť večeru – 59 €/večera – osoba.

Program

1. DEN

Zraz na letisku
Odlet z Viedne do Barcelony. Transfer z letiska do hotela Santa Marta*****
Ubytovanie, voľný program – slnenie pri bazéne, na pláži pri mori

2. DEN

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program. Možnosť návštevy okolia – Lloret de Mar, Blanes.

3. DEN

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

4. DEN

Raňajky. Po raňajkách celodenný výlet do Barcelony.

5. DEN

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

6. DEN

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

7. DEN

Raňajky. Po raňajkách check-out, odchod transferom na letisko. Odlet Bari-Viedeň.

Cena zahŕňa

6x ubytovanie v 1/2 alebo 1/3 izbe s raňajkami, miestne poplatky, letenka Viedeň-Barcelona-Viedeň, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko, cvičiaci program so Zorou Czoborovou, poistenie CK proti insolventnosti.

Cena nezahŕňa

Poistenie komplexných liečebných nákladov a storno zájazdu 2 €/osoba/deň. Možnosť doplatiť večeru – 59 €/večera/osoba. Možnosť doplatiť slnečník a lehátko na pláži.
Termín
16/09/2019 –
22/09/2019
Strava
Raňajky
Typ zájazdu
Športový
Dĺžka
7 dní
Pôvodná cena
Cena od
1299 EUR

Nezáväzná objednávka

Ďalšie pobyty