COSTA BRAVA FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Španielsko
7 dní
Costa Brava,
Španielsko

COSTA BRAVA FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Cena od:

999

 

Cena: 999 € (Osoba/2 lôžková izba vedľajšia budova pri obsadení 2 osobami)
Cena: 1179 € (Osoba/2 lôžková izba hlavná budova výhľad na more pri obsadení 2 osobami)

PLATBA – PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 300€/OSOBA ZVYŠOK DO 1.8.2021

UPOZORNENIE: V meste Girona sa nachádza najlepšia reštaurácia na svete, ocenená *** hviezdami od Michelina, El Celler de Can Rocca, ktorá patrí trom bratom. Jordi Rocca bol vyhlásený aj za najlepšieho cukrára na svete, má zmrzlináreň aj v Barcelone, kde pôjdeme ochutnať jeho vynikajúcu zmrzlinu. Fantastické menu, stretnutie s bratmi, prehliadka kuchyne aj vínnej pivnice, zanechajú vo vás nezabudnuteľný zážitok. Cena menu 160 € – 215 €.

STÔL JE POTREBNÉ OBJEDNAŤ ROK DOPREDU, V PRÍPADE ZÁUJMU O TENTO JEDINEČNÝ ZÁŽITOK NAHLÁSTE ZÁUJEM V CK HNEĎ PRI PRIHLÁSENÍ NA POBYT. PO NENAHLÁSENÍ ZÁUJMU O NÁVŠTEVU REŠTAURÁCIE EL CELLER DE CAN ROCA DO KONCA SEPTEMBRA 2020 UŽ NEBUDE MOŽNÉ DOSTAŤ VÁS DO TEJTO REŠTAURÁCIE.
 
Momentálne voľných miest / celková kapacita pobytu – 22/30
 

Costa Brava, alebo v preklade Divoké pobrežie, leží severovýchodne od Barcelony a je významou turistickou oblasťou Katalánska. Lloret de Mar, mestečko ležiace 75 km severovýchodne od Barcelony, sa svojou viac ako tisícročnou históriou radí medzi najstaršie katalánske mestá. Názov Lloret pochádza z latinského Lauredal, teda vavrínový háj. V mestečku aj okolí môžete obdivovať celý rad cenných kostolov, rímske hrobky, stredoveké hrady aj honosné vily postavené bohatými conquisadormi po návrate z Ameriky. Centrum mestečka tvorí hlavná trieda s množstvom turistických atrakcií, obchodíkov, barov, reštaurácií a kasín. Je piatou najnavštevovanejšou prímorskou lokalitou Španielska a jednotkou v rámci Katalánska. Je obľúbeným letoviskom turistov z celého sveta. Pýchou Lloretu a vyhľadávaným miestom odpočinku sú záhrady Sv. Clotildy, postavené podľa vzoru talianskych renesančných parkov na útesoch nad morom v tesnej blízkosti pláže Fenals. Priamo v centre mestečka môžete vidieť aj arénu, kde sa pred zákazom uskutočňovali býčie zápasy. Kľud nájdete v niektorej z množstva romantických pustovníckych kaplniek, ktoré vznikli v 11.-17.storočí v okolí Lloretu. Turisti majú možnosť zaujímavých lodných výletov popri divokom pobreží na juh k mestečku Blanes, ktoré je známe svojou botanickou záhradou, rybím trhom, obchodíkmi, reštauráciami a barmi, alebo na sever až k francúzskym hraniciam. More je v tejto oblasti vďaka prevažne skalnatému podložiu veľmi čisté a po väčšinu roka aj pomerne kľudné. Vstup je pozvoľný, pláže čisté, pieskové, udržiavané.

Poloha

Hotel Santa Marta *****sa nachádza len 2 minúty chôdze od pláže Santa Cristina a je obklopený lesom a parkom. Leží necelých 5 km od centra mestečka Lloret de Mar a 3 km od mestečka Blanes. Popri pláži vedie promenáda, ktorá je ako stvorená na prechádzky a objavovanie okolia.

Ubytovanie

Hotel Santa Marta*****. Dvoj a trojlôžkové izby v hlavnej budove alebo prístavbe. Každá izba je klimatizovaná a má minibar, terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo park. Hotel má rôzne kategórie izieb, ktoré sú kompletne zrekonštruované a niektoré izby majú bezbariérový prístup. Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom alebo vaňou s fénom, sprchou SAT TV, minibar, papučky, župan, uteráky, rýchlo varná kanvica, žehlička a žehliace potreby, telefón, trezor za poplatok.

Vybavenie a služby

Spoločné priestory sú klimatizované. Hotel je vybavený výťahom a úschovňou batožín. Hostia môžu využiť vnútorný a vonkajší bazén, terasu, lehátka, telocvičňu, požičovňu bicyklov, masáže, stolný tenis, biliardový stôl, SPA, vodné aktivity. Parkovanie a Wi-Fi sú na recepcii bez poplatku. Bar na pláži za poplatok.

Stravovanie

Raňajky formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou. Možnosť doplatiť večeru – 59 €/večera – osoba.

Možnosti výletov

Lloret de Mar – kostoly, rímske hrobky, stredoveké hrady, honosné vily, obchodíky, reštaurácie, záhrady sv. Clotildy

Blanes – prístavné mestečko považované za jedno z najkrajších a najidylickejších letovísk Costa Bravy. Je charakterisické kľudnou atmosférou, ktorá je zasadená do kulisy starého rybárskeho prístavu a historického centra, ktoré sa skladá hradu sv. Jána a obklopeného mohutnými hradbami so strážnymi vežami. Centrum mesta je povestné mnohými obchodmi a reštauráciami, hotelmi, barmi, diskotékami. Veľkou atrakciou je svetoznáma botanická záhrada Mar y Murta, ktorá sa nachádza na kopci za prístavom. Do záhrady jazdí pravidelne každých 30 minút autobus – spiatočný lístok stojí asi 2 €, nastúpiť môžete na oboch koncoch promenády. Vstupné do záhardy je 6 €/osoba. V záhrade rastú voľno rastliny z celého sveta. Je rozdelená na 10 rôznych oblastí. V zadnej časti sa pred vami otvorí nádherný výhľad na more.

Barcelona – celodenný výlet autobusom so slovenským sprievodcom – 59 €. V cene nie sú vstupy do pamiatok. Po raňajkách odchod do Barcelony. Pozrieme si centrum, navštívime známu tržnicu, obchody a obchodíky, cez najznámejšiu ulicu Barcelony La Rambla sa presunieme na pláž Barceloneta, kde sa môžete občerstviť povestnou Sangriou alebo ochutnať paellu , vynikajúcu rybaciu polievky, plody mora, tapas či pinchos – mäso napichnuté na paličke. Výlet zakončíme plavbou na lodi popri pobreží, z ktorej uvidíme nádherný západ slnka aj jedinečnú panorámu Barcelony.

Girona – celodenný výlet autobusom so slovenským sprievodcom – 49 €. Po raňajkách odchod do Girony. ktorá patrí medzi miesta s najbohatšou históriou v Španielsku. Mesto založili Rimania, neskôr padlo do rúk Maurov a potom Frankov, aby nakoniec zakotvilo pod správou Barcelony. Návštevníkov láka svojou nádhernou architektúrou, na ktorej badať vplyvy rôznych kultúr a náboženstiev. V mestských častiach Staré a Nové mesto nájdete mnoho príležitostí na príjemné splynutie s davom a pozorovanie miestneho života a kultúry. V meste sa nachádza množstvo obchodov, krásnych butikov, v miestnej taberne ochutnáme pravé churros s varenou čokoládou, prejdeme sa po moste, ktorý postavil Gustav Eiffel.

Program

1. deň

Zraz na letisku
Odlet na Costa Brava. Transfer z letiska do hotela Santa Marta*****
Ubytovanie, voľný program – slnenie pri bazéne, na pláži pri mori

2. deň

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách odchod do Girony.

3. deň

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

4. deň

Raňajky. Po raňajkách celodenný výlet do Barcelony.

5. deň

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

6. deň

08:00 – 09.00 – Cvičenie so Zorou INTERNAL BODY WORK / PILOXING
09:00 – 10.00 – Raňajky. Po raňajkách voľný program – pláž, bazén, okolie.

7. deň

Raňajky. Po raňajkách check-out, odchod transferom na letisko. Odlet na Slovensko.

Cena zahŕňa

 6x ubytovanie v 1/2 s raňajkami, lehátka pri bazéne na pláži, transfer z letiska na hotel a z hotela na letisko, cvičiaci program so Zorou Czoborovou, poistenie CK proti insolventnosti, slovenský delegát.

Cena nezahŕňa

Letenka, poistenie komplexných liečebných nákladov v zahraničí a storno pobytu 2€/osoba/deň, pobytová taxa 15 €/osoba/pobyt. Výlet do Barcelony a Girony -slovenský sprievodca.
POZNÁMKA: NA POBYT JE MOŽNÉ NAKOMBINOVAŤ LETENKU Z KTOREJKOĽVEK ČASTI SVETA – KONTAKTUJTE CK
Termín
12/09/2021 –
18/09/2021
Strava
Raňajky
Typ zájazdu
FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU
Dĺžka
7 dní
Pôvodná cena
Cena od
999 EUR

OBJEDNÁVKA

Ďalšie pobyty

Gurmánske pobyty

Chute Toskánska

Absolvujte s nami jedinečný pobyt zameraný na prehĺbenie si znalostí o svetoznámych talianskych produktoch a ingredienciách. Každý „básni“ o lahodnom talianskom espresse, balzamiku, prosciutte a ďalších chuťovkách, ktoré preslávili Taliansko. Viete však ako vznikli? Akým spôsobom sa vyrábajú? A ako spoznať nie najkvalitnejšie? Pre všetkých zvedavých gurmánov, špecialistov z oboru, ktorý by si radi prehĺbili svoje znalosti a inšpirácie, sme pripravili jedinečný pobyt zameraný na to, čo Vás láka: symbióza dobrého jedla a vína.

Ukazať viac →
Gurmánske pobyty

Vinicami Toskánska

Toskánsko – najpopulárnejší taliansky región preslávený svojou gastronómiou, históriou, nádhernými malými kamennými mestečkami, vinicami, usadlosťami, nádhernou Florenciou a v neposlenom rade aj nákupmi. Poďte s nami na zážitkový gurmánsky pobyt s našou TOP sprievodkyňou, ktorá vás zavedie na miesta kde sa inak nedostanete. Vo Florencii čaká na vás ochutnávka najlepších toskánskych vín a dobrôt v 700 ročnej pivnici, cez ktorú prechádzali odsúdenci – napr. Machiavelli alebo Dante Alighieri a návšteva zakázaných priestorov . Zážitkom je návšteva súkromného pozemku svetoznámeho návrhára Salvatore Ferragama IL BORRO, ktorý je pre verejnosť neprístupný, s návštevou vínných pivníc, ochutnávkou bio vín a olivového oleja, ktoré sa vyrába priamo v usadlosti, môžete si zajazdiť na koni alebo vyrobiť vlastný šperk.

Ukazať viac →
Costa Brava

OCHUTNAJ SVET – VÝNIMOČNÉ CHUTE&VÍNA KATALÁNSKA

Milovníci gastronómie, histórie a nezabudnuteľných zážitkov, pozývame vás na jedinečný pobyt do Katalánska, na ktorom budeme relaxovať v krásnom hoteli na „Divokom pobreží“, užívať si život, spoznávať históriu, ochutnávať výnimočnú gastronómiu a vína, ktoré sa preslávili po celom svete. Veľkým zážitkom bude návšteva najlepšej reštaurácie na svele El Celler de Can Roca v Girone, ktorú vedú traja bratia a ktorá získala *** od Michelina. Cukrárske výtvory Jordiho Rocu sú geniálne, právom bol vyhlásený za najlepšieho kuchára na svete. Atmosféra aj menu sú fantastické, okrem chuťového a vizuálneho zážitku si pozrieme vínnu pivnicu, nazrieme do kuchyne a stretneme sa osobne s bratmi Rocovcami.
Na svoje si prídu aj milovníci vína. Navštívime jedno z najvýznamnejších vinárstiev v Španielsku, Bodega Torres, ktoré vlastní rodina Torres. Podľa Drinks International je Torres najobdivovanejšou značkou vína na svete.

Ukazať viac →
Fitpobyty so Zorou Czoborovou

LAGO DI GARDA FITPOBYT so Zorou Czoborovou

Výnimočná La dolce vita- fitpobyt s vynikajúcimi ohlasmi Lago di Garda so Zorou Czoborovou z roku 2018 sa vracia! Lago di Garda, najväčšie talianske jazero, obklopené stredomorskými rastlinami, oleandrami, citrónovníkmi aj palmami, je ideálnym miestom na aktívnu dovolenku. Historické mestečká na jeho brehu, paláce aj vinice, tvoria spolu nádherný zážitok, pre ktorý sa tisíce turistov každoročne na jazero vracajú.

Ukazať viac →

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.