FIT POBYT COSTA BRAVA S BORISOM A GAJDYM

Španielsko – Katalánsko
7 dní
Costa Brava,
Španielsko – Katalánsko

FIT POBYT COSTA BRAVA S BORISOM A GAJDYM

Cena od:

789

PO ÚSPEŠNÝCH ŠPORTOVÝCH POBYTOCH S BORISOM V ROKU 2018 A GAJDYM V ROKU 2019 V CK TRAVEL IS IN SME SI PRE VÁS V SEZÓNE 2020 PRIPRAVILI NOVINKU. S OBOMA SA STRETNETE NA NÁDHERNEJ COSTA BRAVE V SAMOTNOM SRDCI KATALÁNSKA!

Pobyt sme spolu s trénermi pripravili pre všetkých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, zážitky, spoznávanie a čas strávený v príjemnej atmosfére a spoločnosti rovnako zmýšľajúcich ľudí. Čaká na vás nádherný **** hotel Beverly Park & SPA v malebnom letovisku BLANES na „Divokom pobreží“, ktorý je ako stvorený na pobyt tohoto zamerania. Radi medzi sebou privítame aj nových fitpobyťákov, ktorí sa ešte podobného pobytu nezúčastnili. Pobyt je vhodný aj pre tých, ktorí nešportujú pravidelne, ale chcú niečo urobiť pre svoje zdravie a zacvičiť si pri mori v nádhernom prostredí. Pre pobyťákov, ktorí cestujú sami a nechcú doplácať jednolôžkovú izbu zabezpečíme doobsadenie izby. Na pobyte si pre vás tréneri pripravili nasledovné cvičenia.

 

CVIČIACI PROGRAM NA POBYTE:

1 deň Príchod Večer tréning Tabata workout
2 deň Ráno Metcon – metabolic conditioning workout Večer mobility & stability workout
3 deň Ráno Run & swim Večer mobility & stability workout
4 deň voľný deň, pre záujemcov celodenný výlet do BARCELONY
5 deň Ráno Metcon – metabolic conditioning workout Večer Mobility & stability workout
6 deň Ráno Swim & sprint Večer Mobility & stability workout

 

TRÉNERI

BORIS KRAKOVSKÝ

Vzdelanie:

Výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry – tréner 2.stupňa v kulturistike, fitnes a silovom trojboji.

Certifikovaný tréner vo viacerých oblastiach s dlhoročnou praxou.

Špecializácia:

Redukcia váhy a chudnutie, formovanie postavy, naberanie aktívnej svalovej hmoty, sily, zlepšenie kondície a celkovej pohyblivosti. Odstraňovanie svalových disbalancií.

CORE tréning

Mohlo by Vás zaujímať:

„MOVE BETTER, TRAIN SMART, EAT WELL, GET LEAN, BE STRONG…“

Týmito pravidlami sa riadi pri cvičení so svojimi klientmi.

Je certifikovaný tréner vo viacerých oblastiach a svoje skúsenosti získané množstvom školení a dlhoročnou praxou, využíva pri práci s klientmi.

Pod jeho dohľadom získate nie len motiváciu k lepším výsledkom, ale taktiež sa naučíte správnym pohybovým a stravovacím návykom, aby ste si svoju dokonalú postavu udržali aj naďalej. Tréningy pod jeho vedením sú vhodné pre mužov i ženy.

MAREK GAJDÁCS

Vzdelanie:

Študent FTVŠ – kondičný tréner, Kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa

Špecializácia:

Poradí a pomôže vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, formovaniu správneho držania tela a odstránenie bolesti chrbta pri sedavom zamestnaní. Poradí vám v oblasti zdravého stravovania. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj silových, rýchlostných, vytrvalostných, rovnováhových schopností podľa potreby klienta.

Mohlo by Vás zaujímať:

Marek sa venuje futbalu od svojich 6 rokov, v súčasnosti sa aktívne venuje futsalu, kde pôsobí ako hráč v slovenskej extralige, stabilný hráč slovenskej reprezentácie a je účastníkom Európskej ligy majstrov v malom futbale. Počas štúdia na FTVŠ UK nadobudol mnoho skúseností, čo sa týka kondičného, silového, vytrvalostného tréningu. Zúčastňuje sa rôznych kurzov a školení. Venoval sa trénovaniu detí a mládeže vo futbalovom klube FC Akadémia Petržalka , kde pôsobil ako asistent trénera.

POLOHA LETOVISKA

Costa Brava, alebo v preklade Divoké pobrežie, leží severovýchodne od Barcelony a je významou turistickou oblasťou Katalánska.

Blanes je prístavné mestečko považované za jedno z najkrajších a najidylickejších letovísk Costa Bravy. Je charakteristické kľudnou atmosférou, ktorá je zasadená do kulisy starého rybárskeho prístavu a historického centra, ktoré sa skladá  hradu sv. Jána a obklopeného mohutnými hradbami so strážnymi vežami. Centrum mesta je povestné mnohými obchodmi a reštauráciami, hotelmi, barmi, diskotékami. Veľkou atrakciou je svetoznáma botanická záhrada Mar y Murta, ktorá sa nachádza na kopci za prístavom. Do záhrady jazdí pravidelne každých 30 minút autobus, nastúpiť môžete na oboch koncoch promenády, pre aktívnych návštevníkov je možnosť prejsť sa pešo. Vstupné do záhrady je 7 €/osoba. V záhrade rastú voľne rastliny z celého sveta. Je rozdelená na 10 rôznych oblastí. V zadnej časti sa pred vami otvorí nádherný výhľad na more.

UBYTOVANIE

Hotel Beverly Park&Spa**** Blanes

Tento moderný hotel sa nachádza v blízkosti najdlhšej pláže v letovisku Blanes na pobreží Costa Brava. Má posilňovňu, v záhrade vonkajší bazén pre deti i dospelých, herňu pre malé deti, fitness centrum, reštauráciu, bar, snack bar. Za príplatok môžete využívať wellness centrum s vírivkou, saunou a parným kúpeľom. Izby sú moderne a útulne zariadené a v reštaurácii sa podávajú pokrmy španielskej aj medzinárodnej kuchyne. V komplexe sa denne organizuje zábavný program. Hotel je oddelený od pieskovej pláže krásnou záhradou, vzdialenosť pláže od hotela cca 150 m.

Izba standard – táto klimatizovaná izba má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, SAT TV, telefón, pracovný stôl, súkromnú terasu alebo balkón. V kúpeľni s vaňou a WC nájdete sušič na vlasy.  K dispozícií sú aj izby superior za príplatok 20 €/izba/noc a rodinné izby za príplatok 40 €/izba/noc.

BARCELONA – CELODENNÝ VÝLET AUTOBUSOM SO SLOVENSKÝM SPRIEVODCOM 45 €/osoba – 22.5.2020 (piatok)

Po raňajkách odchod do Barcelony. Pozrieme si centrum mesta – Sagrada Familia – novogotický chrámu Svätej rodiny, ktorý sa stal symbolom Barcelony a ktorý začal stavať geniálny Gaudí. Navštívime známu tržnicu, obchody a obchodíky, cez najznámejšiu ulicu Barcelony La Rambla sa presunieme na pláž Barceloneta, kde sa môžete občerstviť povestnou Sangriou alebo ochutnať paellu , vynikajúcu rybaciu polievky, plody mora, tapas či pinchos – mäso napichnuté na paličke. Poobede sa presunieme metrom do Parku Guëll, záhradného komplexu plného nekonvenčných stavieb od geniálneho katalánskeho architekta Antoni Gaudího, ktorého meno je neodmysliteľne späté s týmto kozmopolitným mestom. Park Güell mal byť pôvodne súčasťou pokojnej obytnej štvrte utopenej v zeleni. Dnes však znamená oveľa viac: je živým príkladom toho, ako dokáže vegetácia zadržiavať vodu v inak vyprahnutej krajine. Ak radi navštevujete miesta zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO, ak máte slabosť pre obdobie z prelomu 19. a 20. storočia a nie sú vám cudzie sny o Atlantíde, určite neobanujete, ak zavítate do Parku Güell. Z terasy je nádherný pohľad na celú Barcelonu. Z Parku Güell sa presunieme na Plaça de Catalunya alebo tiež katalánsky Plaą de Catalunya, jedno z najdôležitejších námestí v Barcelone. To čím je toto námestie veľmi známe sú studne s fontánami. Sú tu hneď štyri a to v každom rohu jedna. Dookola sa nachádzajú stromy poskytujúce chládok. Najkrajšie vydláždený je samotný stred námestie a to v tvare oválu. Námestie je centrom spoločenského života, a tak aj okolo Place de Catalunya sa nachádza divadla, nákupné centrá, reštaurácie, kaviarne, hotely i sídla bohatých firiem. Večer sa tu odohráva nádherné divadlo – fontány striekajú v rytme hudby a svetelných efektov. Návrat na hotel v neskorých večerných hodinách.

Záujem o výlet poprosíme uviesť pri objednávaní pobytu, cena výletu sa uhrádza s doplatkom pobytu. V prípade, že máte záujem o vstup do vnútorných priestorov Sagrada Familia, lístky treba zakúpiť dopredu – cena od 17 €/osoba, vstupné do Parku Guell – lístky treba zakúpiť dopredu  10 €/osoba. Budeme vás kontaktovať 2 mesiace pred konaním pobytu.

MOŽNOSTI VÝLETOV NA POBYTE – RIEŠI DELEGÁT NA MIESTE

Lloret de Mar – kostoly, rímske hrobky, stredoveké hrady, honosné vily, obchodíky, reštaurácie, záhrady sv. Clotildy

Tossa de Mar – hrad, obchodíky,reštaurácie

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Poznámka

Obmedzený počet miest. Cena pobytu je garantovaná s objednaním do 1.3.2020, neskôr sa môže meniť v závislosti od ceny letenky. Pri objednaní pobytu sa platí záloha 300€/osoba, zvyšok do 1.4.2020. V prípade včasnej rezervácie odporúčame poistenie KLN+storna pobytu 2€/osoba/deň. Nakoľko je potrebné zabezpečiť skupinové vstupy na atrakcie pri výlete v Barcelone dopredu, budeme klientov kontaktovať s možnosťami a cenami vstupov 2 mesiace pred konaním pobytu.

Zľavy: Dieťa na prístelke 2-12 rokov 449 €/pobyt

Cena zahŕňa

6x ubytovanie s polpenziou v 1/2 standard, vstup do hotelového fitness centra, letenka Viedeň-Barcelona-Viedeň s 8kg príručnej batožiny a 23kg podpalubnej batožiny, transfer z letiska do hotela a z hotela na letisko, slovenský delegát počas celého pobytu, cvičenie s Marekom a Borisom 2x denne.

Cena nezahŕňa

Poistenie komplexných liečebných nákladov a storna pobytu 14 €/osoba/pobyt, doplatok za 1/1 izbu 120€/osoba/pobyt, fakultatívne výlety, vstup na vnútorný wellness bazén 12€/2 hodiny, alebo 30€- celý týždeň osoba, platí sa na recepcii hotela. Povinný doplatok: turistická taxa 1€/osoba/noc- platí sa na mieste.

Termín
19/05/2020 –
25/05/2020
Strava
Polpenzia formou bohatých bufetových stolov
Typ zájazdu
Športový pobyt pri mori s výletmi
Dĺžka
7 dní
Pôvodná cena
Cena od
789 EUR

Nezáväzná objednávka

Ďalšie pobyty

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.