ŠPORTOVÝ PREDĹŽENÝ VÍKEND PRI MORI

Slovinsko
5 dní
Portorož,
Slovinsko

ŠPORTOVÝ PREDĹŽENÝ VÍKEND PRI MORI

Cena od:

429

Strávte spolu s nami športový predĺžený víkend pri mori v obľúbenej Portoroži. Spoznajte nových ľudí, zaslúžene si oddýchnite, zrelaxujte vo vírivkách a bazénoch s vyhrievanou morskou vodou, či aktívne zacvičte v nádhernom prostredí. Fitness, body workout, beh popri mori, relax, wellnes. To všetko čaká práve na vás!

S kým si zacvičíme?

MAREK GAJDÁCS
Vzdelanie:
Študent FTVŠ – kondičný tréner, Kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 
Špecializácia:
Poradí a pomôže vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, formovaniu správneho držania tela a odstránenie bolesti chrbta pri sedavom zamestnaní. Poradí vám v oblasti zdravého stravovania. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj silových, rýchlostných, vytrvalostných, rovnováhových schopností podľa potreby klienta.
 
Mohlo by Vás zaujímať:
Marek sa venuje futbalu od svojich 6 rokov, v súčasnosti sa aktívne venuje futsalu, kde pôsobí ako hráč v slovenskej extralige, stabilný hráč slovenskej reprezentácie a je účastníkom Európskej ligy majstrov v malom futbale. Počas štúdia na FTVŠ UK nadobudol mnoho skúseností, čo sa týka kondičného, silového, vytrvalostného tréningu. Zúčastňuje sa rôznych kurzov a školení. Venoval sa trénovaniu detí a mládeže vo futbalovom klube FC Akadémia Petržalka , kde pôsobil ako asistent trénera.
 
BORIS KRAKOVSKÝ

„MOVE BETTER, TRAIN SMART, EAT WELL, GET LEAN, BE STRONG…“

Týmito pravidlami sa riadi pri cvičení so svojimi klientmi.
Je certifikovaný tréner vo viacerých oblastiach a svoje skúsenosti získané množstvom školení a dlhoročnou praxou, využíva pri práci s klientmi.
Pod jeho dohľadom získate nie len motiváciu k lepším výsledkom, ale taktiež sa naučíte správnym pohybovým a stravovacím návykom, aby ste si svoju dokonalú postavu udržali aj naďalej. Tréningy pod jeho vedením sú vhodné pre mužov i ženy.
 

CVIČIACI PROGRAM NA POBYTE:

HIIT + mobility

Run & Pump

Metcon – metabolic conditioning workout

Mobility & stability workout

Run & Tabata

 

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

 

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov, v prípade záujmu možnosť plnej penzie.

Ubytovanie

Grand hotel Bernardin*****sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

 

CENA POBYTU:

14.-18.9.2022 (streda nedeľa)

Osoba v dvojlôžkovej izbe: 429€ 

Jednolôžková izba: 509€

SKRÁTENÝ POBYT:

15.-18.8.2022 (štvrtok- nedeľa)

Osoba v dvojlôžkovej izbe: 355€

Jednolôžková izba: 415€       

Pobytová taxa 2,50€/osoba, deň- registračný poplatok 1€/osoba – pobyt

PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 100€/osoba, zvyšok mesiac pred pobytom.

Cena zahŕňa

Ubytovanie v 1/2, alebo 1/1 izbe podľa výberu dátumu, polpenzia, WiFi, parkovisko, cvičenie vstup do wellness – bazény.

Cena nezahŕňa

Poistenie komplexných liečebných nákladov v zahraničí a storno pobytu, sauna a prípadné procedúry na hoteli.

Termín
14/09/2022 –
18/09/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Dovolenkový- Športový
Dĺžka
5 dní
Pôvodná cena
Cena od
429 EUR

OBJEDNÁVKA