ŠPORTOVÝ PREDĹŽENÝ VÍKEND V JULSKÝCH ALPÁCH

Slovinsko
4 dní
Kranjska Gora,
Slovinsko

ŠPORTOVÝ PREDĹŽENÝ VÍKEND V JULSKÝCH ALPÁCH

Cena od:

298

V prípade záujmu o predĺženie pobytu nás prosím infomujte pri objednávaní

Strávte spolu s nami športový predĺžený víkend na čerstvom horskom vzduchu v Julských Alpách. Spoznajte nových ľudí, zaslúžene si oddýchnite, zrelaxujte vo vírivkách a bazénoch s vyhrievanou horskou vodou, či aktívne zacvičte v nádhernom prostredí. Fitness, body workout, beh k známemu jazeru Jasna popri lese a potôčiku, relax, wellnes. To všetko čaká práve na vás!

S kým si zacvičíme?

MAREK GAJDÁCS
Vzdelanie:
Študent FTVŠ – kondičný tréner, Kondičný tréner 4. kvalifikačného stupňa
 
Špecializácia:
Poradí a pomôže vám pri redukcii hmotnosti, naberaní svalovej hmoty, formovaniu správneho držania tela a odstránenie bolesti chrbta pri sedavom zamestnaní. Poradí vám v oblasti zdravého stravovania. V tréningovom procese sa zameriava na rozvoj silových, rýchlostných, vytrvalostných, rovnováhových schopností podľa potreby klienta.
 
Mohlo by Vás zaujímať:
Marek sa venuje futbalu od svojich 6 rokov, v súčasnosti sa aktívne venuje futsalu, kde pôsobí ako hráč v slovenskej extralige, stabilný hráč slovenskej reprezentácie a je účastníkom Európskej ligy majstrov v malom futbale. Počas štúdia na FTVŠ UK nadobudol mnoho skúseností, čo sa týka kondičného, silového, vytrvalostného tréningu. Zúčastňuje sa rôznych kurzov a školení. Venoval sa trénovaniu detí a mládeže vo futbalovom klube FC Akadémia Petržalka , kde pôsobil ako asistent trénera.
 
BORIS KRAKOVSKÝ
„MOVE BETTER, TRAIN SMART, EAT WELL, GET LEAN, BE STRONG…“
Týmito pravidlami sa riadi pri cvičení so svojimi klientmi.
Je certifikovaný tréner vo viacerých oblastiach a svoje skúsenosti získané množstvom školení a dlhoročnou praxou, využíva pri práci s klientmi.
Pod jeho dohľadom získate nie len motiváciu k lepším výsledkom, ale taktiež sa naučíte správnym pohybovým a stravovacím návykom, aby ste si svoju dokonalú postavu udržali aj naďalej. Tréningy pod jeho vedením sú vhodné pre mužov i ženy.
 

CVIČIACI PROGRAM NA POBYTE:

1. deň (Štvrtok) Večer: HIIT + mobility

2. deň (Piatok) Ráno: Run & Pump Deň: Turistika / Cykloturistika Večer: Mobility & stability workout

3. deň (Sobota) Ráno: Metcon – metabolic conditioning workout Deň: Turistika / Cykloturistika

Večer: Mobility & stability workout

4. deň (Nedeľa) Ráno: Run & Tabata

Na Kranjskej Gore sa nachádza požičovňa bicyklov za poplatok.

 

Kranjska Gora je samosprávne mesto a okres na rieke Sava Dolinka v regióne Horné Kraňsko v severozápadnom Slovinsku, v blízkosti rakúskych a talianskych hraníc. Kranjska Gora je známa pre zimné športy a nachádza sa v Júlskych Alpách. Mesto každoročne usporadúva Svetový pohár v alpskom lyžovaní v disciplínach slalom a obrovský slalom. Návštevníkom je k dispozícií 18 zjazdoviek rôznej technickej náročnosti, 13 lyžiarskych vlekov a 6 sedačkových lanoviek na svahoch Vitranc po Kranjsku Goru až do Planice v nadmorských výškach od 800 do 1.215 m. Stredisko ponúka začiatočníkom a deťom výborné lyžiarske školy s inštruktormi, nočné lyžovanie, apres ski program.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov, v prípade záujmu možnosť plnej penzie.

Ubytovanie

Hotel Ramada****

Vybavenie a služby
Recepcia, výťah, kasíno, reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah, raz do týždňa môžete ochutnať typickú slovinskú kuchyňu za zvukov cimbalu, kaviareň s krbom, terasa, bary s občerstvením na svahu za hotelom, wellness, vodný park Aqua Larix – 400 m2 vodnej plochy, vodné masáže, gejzíry, vodopády, špeciálny bazén s vírivkou s teplotou 39°C. Deťom sú k dispozícií detské bazény. Saunový svet pozostáva zo 4 sáun – 2x fínska, 1x turecká, 1x infračervená, ochladzovacie bazéniky, kúpeľ na nohy, relaxačný priestor. K dispozícií je aj detská herňa. Parkovisko.

CENA POBYTU:

Osoba v dvojlôžkovej izbe: 298€          

Pobytová taxa 9€/osoba, možnosť poistenia komplexných liečebných nákladov v zahraničí a storna pobytu 10€/osoba

PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 100€/osoba, zvyšok mesiac pred pobytom.

Cena zahŕňa

3x ubytovanie v 1/2, alebo 1/1 izbe, 3x polpenzia, WiFi, parkovisko, cvičenie vstup do wellness – bazény.

Cena nezahŕňa

Poistenie komplexných liečebných nákladov v zahraničí a storno pobytu, sauna a prípadné procedúry na hoteli.

Termín
16/06/2022 –
19/06/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Dovolenkový- Športový
Dĺžka
4 dní
Pôvodná cena
Cena od
298 EUR

OBJEDNÁVKA