PORTOROŽ DO PILATES POBYT S DENISOU OWEN

Slovinsko
8 dní
Portorož,
Slovinsko

PORTOROŽ DO PILATES POBYT S DENISOU OWEN

Cena od:

379

POBYT JE MOŽNÝ NA 5, ALEBO 8 DNÍ V PERIÓDE 15.-22.7.2021 S UBYTOVANÍM V HOTELOCH HISTRION**** A GRANDHOTEL BERNARDIN*****

PLATBA – PRI PRIHLÁSENÍ SA PLATÍ ZÁLOHA 100€/OSOBA ZVYŠOK DO 1.7.2021 – uzávierka záujemcov o tento pobyt je 20.5.2021


NOVOZREKONŠTRUOVANÝ HOTEL HISTRION****

Cena na osobu v 1/2  s polpenziou    5 dní                         379 €

Cena na osobu v 1/1  s polpenziou    5 dní                         479 €

Cena na osobu v 1/2  s polpenziou    8 dní                         589 €

Cena na osobu v 1/1  s polpenziou    8 dní                         765 €

GRANDHOTEL BERNARDIN*****

Cena na osobu v 1/2 s polpenziou    5 dní                          479 €

Cena na osobu v 1/1 s polpenziou    5 dní                          608 €

Cena na osobu v 1/2 s polpenziou    8 dní                          779 €

Cena na osobu v 1/1 s polpenziou    8 dní                          989 €

Povinný doplatok :  11 € pobytová taxa – 5 dní, 18,50 € pobytová taxa – 8 dní

 

PO ÚSPEŠNOM PILATES POBYTE V ROKU 2019 S DENISOU OWEN SA DO PORTOROŽE VRACIAME AJ V ROKU 2021

Ukrojte si kúsok času pre seba a podniknite „escape“ od každodenných povinností a starostí s odborníčkou na zdravý chrbát a Pilates mentorkou Denisou OWEN. Zavedie Vás do nádherného slovinského prostredia, Portoržu, kde sa budete venovať iba svojmu telu a mysli. Cvičenie je zostavené tak, aby ste si každý deň precvičili všetky svalové skupiny a naučili sa základnú pilates zostavu, ktorú si po tomto pobyte budete vedieť sami cvičiť aj doma. Cvičenie bude doplnené o rehabilitačné prvky a na každej hodine vám predstavíme inú pilates pomôcku.

Cieľom tohto pobytu je celkové ozdravenie tela (well-being), zlepšenie jeho flexibility a rozsahu hybnosti kĺbov, zrelaxovanie celého organizmu a načerpanie novej pozitívnej energie. Dôraz bude kladený na správnu techniku cvičenia, jeho detaily, na správne dýchanie a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov pre zdravý chrbát.

Na konci pobytu dostanete materiály základnej Pilates zostavy cvikov a cvikov tvárovej yogy, aby ste si obe tieto metódy vedeli cvičiť doma.

HARMONOGRAM CVIČENIA A AKTIVÍT NA POBYTE:

1 deň                                 Príchod – check-in vo svojom hoteli

                                           Večerný strečing

Wellcome drink

2 deň                                  Ranný pilates s pomôckou

                                           Výlet na lodi alebo voľný program

                                           FACE YOGA a Večerný pilates so strečingom

3 deň                                  Ranný pilates s pomôckou

                                           Výlet do lokálneho kúpeľného zariadenia Talasso Spa Lepa Vida  alebo voľný program

                                           Večerný pilates so strečingom

4 deň                                  Ranný pilates s pomôckou

                                           Paddle boarding, alebo Voľný program

                                           Večerný pilates so strečingom

5 deň                                  Ranný pilates s pomôckou

                                           Check-out z hotela

Poloha

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Ubytovanie

Moderný hotel Histrion****prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. Nachádza na malebnom mieste v Portoroži a obklopuje ho more s malým jachtárskym prístavom. Tento hotel ponúka svojim hosťom wellness centrum a aquapark, súkromnú pláž a vonkajšie bazény, ako aj niekoľko reštaurácií a kaviarní. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je na výber množstvo športových a rekreačných programov.

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more alebo na prístav, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, minibar, kúpeľňa, WiFi, župan, papučky, kúpeľňa – sprchový kút alebo vaňa, sušič na vlasy.

Grand hotel Bernardin*****sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Vybavenie a služby

Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Bernardin majú súkromný balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie podľa vybranej kategórie hotela, polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centier, vstup do Laguna water centra

Grandhotel Bernardin- vstup na súkromnú pláž, župan, papučky, osuška, lehátko a slnečník na pláži, WiFi, parkovisko.

Cena nezahŕňa

Cvičenie s Denisou: balík tvárová joga+Pilates 135 €/osoba/pobyt, len tvárová joga 49 €/osoba/pobyt, len Pilates 96 €/osoba/pobyt, pobytová taxa 2,50€/osoba/noc+1€ jednorázový registračný poplatok

Možnosť doplatiť poistenie komplexných liečebných nákladov+ storna pobytu 10 €/osoba/pobyt – 5 dní, 16 €/osoba/pobyt – 8 dní

Termín
15/07/2021 –
22/07/2021
Strava
Polpenzia bohatými bufetovými stolmi
Typ zájazdu
PILATES- DOVOLENKA
Dĺžka
8 dní
Pôvodná cena
Cena od
379 EUR

OBJEDNÁVKA