HOTEL HISTRION**** PORTOROŽ

Slovinsko
5 dní
Portorož,
Slovinsko

HOTEL HISTRION**** PORTOROŽ

Cena od:

340
POBYT JE MOŽNÝ OD MINIMÁLNEHO POČTU 4 NOCI POČAS CELEJ LETNEJ SEZÓNY 2021
ORIENTAČNÉ CENY POBYTU S POLPENZIOU BOHATÝMI BUFETOVÝMI STOLMI V HLAVNEJ LETNEJ SEZÓNE V CK Travel is IN
presnú cenu vám vypočítame po uvedení termínu a typu ubytovania
POČAS LETNEJ SEZÓNY 2021 ODPORÚČAME POISTENIE PANDEMIC, KTORÉ VÁS FINANČNE AJ ZDRAVOTNE KRYJE

info@travelisin.sk  0911 734 506

NOVOZREKONŠTRUOVANÝ HOTEL HISTRION****

Cena na osobu v 1/2  s polpenziou    5 dní                         379 €

Cena na osobu v 1/1  s polpenziou    5 dní                         479 €

Cena na osobu v 1/2  s polpenziou    8 dní                         589 €

Cena na osobu v 1/1  s polpenziou    8 dní                         765 €

GRANDHOTEL BERNARDIN*****

Cena na osobu v 1/2 s polpenziou    5 dní                          479 €

Cena na osobu v 1/1 s polpenziou    5 dní                          608 €

Cena na osobu v 1/2 s polpenziou    8 dní                          779 €

Cena na osobu v 1/1 s polpenziou    8 dní                          989 €

Povinný doplatok :  11 € pobytová taxa – 5 dní, 18,50 € pobytová taxa – 8 dní

Poloha

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Ubytovanie

Moderný hotel Histrion****prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. Nachádza na malebnom mieste v Portoroži a obklopuje ho more s malým jachtárskym prístavom. Tento hotel ponúka svojim hosťom wellness centrum a aquapark, súkromnú pláž a vonkajšie bazény, ako aj niekoľko reštaurácií a kaviarní. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je na výber množstvo športových a rekreačných programov.

Vybavenie a služby

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more alebo na prístav, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, minibar, kúpeľňa, WiFi, župan, papučky, kúpeľňa – sprchový kút alebo vaňa, sušič na vlasy.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie podľa vybranej kategórie hotela, polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centier, vstup do Laguna water centra

Cena nezahŕňa

Pobytová taxa 2,50€/osoba/noc+1€ jednorázový registračný poplatok, poistenie komplexných liečebných nákladov+ storna pobytu 2€/osoba/deň.

Termín
01/07/2021 –
31/08/2021
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Pobytový
Dĺžka
5 dní
Pôvodná cena
Cena od
340 EUR

OBJEDNÁVKA