DOVOLENKA PORTOROŽ GRANDHOTEL BERNARDIN LETNÁ SEZÓNA 2023

Slovinsko
5 dní
Portorož,
Slovinsko

DOVOLENKA PORTOROŽ GRANDHOTEL BERNARDIN LETNÁ SEZÓNA 2023

Cena od:

456
POBYT JE MOŽNÝ OD MINIMÁLNEHO POČTU 5 DNÍ POČAS CELEJ LETNEJ SEZÓNY 2023

ORIENTAČNÉ CENY POBYTU S POLPENZIOU BOHATÝMI BUFETOVÝMI STOLMI V HLAVNEJ LETNEJ SEZÓNE V CK Travel is IN

HOTEL HISTRION**** S POLPENZIOU OD 4 NOCÍ: 456€/osoba

GRANDHOTEL BERNARDIN***** S POLPENZIOU OD 4 NOCÍ 490€/OSOBA

Povinný doplatok : 11 € pobytová taxa – 5 dní, 18,50 € pobytová taxa – 8 dní

presnú cenu vám vypočítame po uvedení termínu a typu ubytovania

MOMENTÁLNE ZĽAVNENÉ CENY V PERIÓDE POSLEDNÝ AUGUSTOVÝ TÝŽDEŇ (2 ŠTÁTNE SVIATKY V TERMÍNE) 26.8.-2.9.2023

[email protected]  0911 734 506

Poloha

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Ubytovanie

Grand hotel Bernardin*****sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Vybavenie a služby

Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Bernardin majú súkromný balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie podľa vybranej kategórie hotela, polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centier, vstup do Laguna water centra

Cena nezahŕňa

Pobytová taxa 2,50€/osoba/noc+1€ jednorázový registračný poplatok, poistenie komplexných liečebných nákladov+ storna pobytu 2€/osoba/deň.

Termín
01/06/2023 –
30/09/2022
Strava
Polpenzia
Typ zájazdu
Dovolenka
Dĺžka
5 dní
Pôvodná cena
Cena od
456 EUR

OBJEDNÁVKA