DO Pilates Escape pobyt PORTOROŽ s Denisou Owen

Slovinsko
5 dní
Portorož,
Slovinsko

DO Pilates Escape pobyt PORTOROŽ s Denisou Owen

Cena od:

349

PO ÚSPEŠNOM PILATES POBYTE V ROKU 2019 S DENISOU OWEN SA DO PORTOROŽE VRACIAME AJ V ROKU 2020

Ukrojte si kúsok času pre seba a podniknite „escape“ od každodenných povinností a starostí s odborníčkou na zdravý chrbát a Pilates mentorkou Denisou OWEN. Zavedie Vás do nádherného slovinského prostredia, Portoržu, kde sa budete venovať iba svojmu telu a mysli. Cvičenie je zostavené tak, aby ste si každý deň precvičili všetky svalové skupiny a naučili sa základnú pilates zostavu, ktorú si po tomto pobyte budete vedieť sami cvičiť aj doma. Cvičenie bude doplnené o rehabilitačné prvky a na každej hodine vám predstavíme inú pilates pomôcku.

Cieľom tohto pobytu je celkové ozdravenie tela (well-being), zlepšenie jeho flexibility a rozsahu hybnosti kĺbov, zrelaxovanie celého organizmu a načerpanie novej pozitívnej energie. Dôraz bude kladený na správnu techniku cvičenia, jeho detaily, na správne dýchanie a výber najvhodnejších a najúčinnejších cvikov pre zdravý chrbát.

Na konci pobytu dostanete materiály základnej Pilates zostavy cvikov a cvikov tvárovej yogy, aby ste si obe tieto metódy vedeli cvičiť doma.

HARMONOGRAM CVIČENIA A AKTIVÍT NA POBYTE:

1 deň 1.7 (streda)              Príchod – check-in vo svojom hoteli

                                           Večerný strečing

Wellcome drink

2 deň 2.7 (štvrtok)              Ranný pilates s pomôckou

                                           Výlet na lodi alebo voľný program

                                           FACE YOGA a Večerný pilates so strečingom

3 deň 3.7 (piatok)               Ranný pilates s pomôckou

                                           Výlet do lokálneho kúpeľného zariadenia Talasso Spa Lepa Vida  alebo voľný program

                                           Večerný pilates so strečingom

4 deň 4.7. (sobota)             Ranný pilates s pomôckou

                                           Paddle boarding, alebo Voľný program

                                           Večerný pilates so strečingom

5 deň 5.7. (nedeľa)             Ranný pilates s pomôckou

                                            Check-out z hotela

Poloha

Prístav Portorož je prímorské letovisko v Slovinsku, nachádza sa na pobreží Jadranského mora. Portoror (Portor Rose) znamená „prístav ruží“ a vzniklo v 13. storočí podľa miestneho kostola. Aj napriek tomu, že história siaha až do doby rímskej nemá však mesto skoro žiadne pamiatky. Zato tu nájdete množstvo hotelov, kaviarní, kasína – Portorož je také malé balkánske Monako. Vhodné je pre rodinnú dovolenku, kúpanie v mori s pozvoľným vstupom, je tu možnosť aj športového vyžitia – volejbal, lodičky, windsurfing, potápanie i pešia turistika medzi vinicami a olivovníkmi, cykloturistika. Cca 30 km od Portorožu sa nachádza Terst, hlavné mesto provincie Friuli – Venezia Giulia je nejdôležitejším prístavom v Jadranskom mori. Koper leží na juhozápadnom cípe Slovinska na brehu Jadranského mora a je nejdôležitejším prístavom Slovinska, ktorý leží v blízkosti Terstu. 1,5 km od Portorožu leží krásne pobrežné mestečko Piran, do ktorého zvládnete ísť peši pobrežnou promenádou popri mori. Piran je pokladnica kultúry a umenia , v ktorom sa konajú mnohé podujatia, koncerty a výstavy. Má stredoveký ráz s úzkymi uličkami a pevne stlačenými domami, ktoré jej dávajú typický stredomorský ráz a zvláštne čaro.

UBYTOVANIE

Moderný hotel Histrion****(349€/osoba) prešiel v roku 2019/2020 kompletnou rekonštrukciou. Nachádza na malebnom mieste v Portoroži a obklopuje ho more s malým jachtárskym prístavom. Tento hotel ponúka svojim hosťom wellness centrum a aquapark, súkromnú pláž a vonkajšie bazény, ako aj niekoľko reštaurácií a kaviarní. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, je na výber množstvo športových a rekreačných programov.

Jedno a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky s výhľadom na more alebo na prístav, klimatizácia, telefón, SAT TV, rádio, minibar, kúpeľňa, WiFi, župan, papučky, kúpeľňa – sprchový kút alebo vaňa, sušič na vlasy.

Grand hotel Bernardin*****(420€/osoba) sa nachádza priamo na pláži medzi historickými mestami Portorož a Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Jadran a krytým bazénom s vyhrievanou morskou vodou, vírivkou, saunou a rôznymi masážnymi procedúrami. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky klimatizované izby v hoteli Grand Bernardin majú súkromný balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V súkromnej kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Centrum Portorože je vzdialené 1,5 km. Piran sa nachádza 2 km od hotela Grand Bernardin. Letisko Pula nájdete 90 km odtiaľto. Letisko Terst je vzdialené 80 km a letisko Ľubľana 140 km.

Stravovanie

Polpenzia formou bohatých bufetových stolov.

Poznámka

Odporúčame poistenie KLN+storna pobytu 2€/osoba/deň. Pri objednaní prosíme v poznámke uviesť kategóriu ubytovania – Hotel Histrion****, alebo Grandhotel Bernardin*****.

ZĽAVA NA BALÍK CVIČENÍ – PILATES & FACE YOGA 135€/osoba.

Cena zahŕňa

4x ubytovanie v 1/2 podľa vybranej kategórie hotela, 4x polpenzia formou bohatých bufetových stolov, vstup do wellness centier, vstup do Laguna water centra

Grandhotel Bernardin- vstup na súkromnú pláž, župan, papučky, osuška, lehátko a slnečník na pláži, WiFi, parkovisko.

Cena nezahŕňa

Poistenie storna pobytu a komplexných liečebných nákladov 10€/osoba/pobyt, cvičenie Pilates s Denisou- 96€/osoba, cvičenie tvárová yoga 49€/osoba, pobytová taxa 11€/osoba/pobyt. Pri ubytovaní v hoteli Histrion- 10€/osoba/deň v prípade záujmu za lehátko a slnečník na pláži.

Termín
01/07/2020 –
05/07/2020
Strava
Polpenzia formou bohatých bufetových stolov
Typ zájazdu
Športový pobyt pri mori- Pilates
Dĺžka
5 dní
Pôvodná cena
Cena od
349 EUR

Nezáväzná objednávka

Ďalšie pobyty

Milí Traveláci,

dovoľte nám, aby sme sa vám úprimne poďakovali za vašu dôveru a trpezlivosť v tomto, pre nás všetkých, neľahkom období. Teší nás a zaväzuje, že chcete s nami cestovať aj naďalej, veľmi si to vážime.

Situáciu vo svete ohľadom koronavírusu pozorne sledujeme, takisto hygienické opatrenia v jednotlivých krajinách, aby sme vás vedeli informovať a uvádzať aktuálne a relevantné informácie.

Momentálne sa venujeme príprave zážitkových pobytov na sezónu 2021, kompletná ponuka bude uverejnená na stránke v priebehu septembra 2020. Cestovať budeme ako doteraz v malých skupinách od 2-12 osôb, komfortne a s našimi skvelými sprievodcami žijúcimi v zahraničí, s ktorými pre vás programy pripravujeme. Tešiť sa môžete znovu aj na fitpobyty so Zorou Czoborovou, Marekom Gajdácsom a Pilates pobyty s Denisou Owen, ktoré organizujeme už štyri roky.

Pre tohtoročnú letnú sezónu sme obnovili pobyty na júl a august v Slovinsku, ktoré je momentálne bezpečné z hľadiska koronavírusu a dostupné vlastnou dopravou bez preukázania testu a karantény. Prímorské mestečko Portorož – fitpobyt so Zorou Czoborovou 22.8.-29.8.2020, s Marekom Gajdácsom 24.8.- 28.8.2020, aj bez možnosti cvičenia sa zľavnenú cenu, takisto pobyty pre individuálnych klientov na 5-8 dní v slovinských hoteloch.

Ďakujeme, tešíme sa znovu na pobyty a spoločné zážitky s vami, cestovanie bolo, je a bude vždy IN.