III. GRÉCKO – OSTROV SANTORINI

Grécko

III. GRÉCKO – OSTROV SANTORINI

Magický ostrov Santorini

Ostrov Santorini je nazývaný aj perla Egejského mora. Malebné biele domčeky stojace na útesoch týčiacich sa do výšky, nádherné more, také tyrskysové, až bolia oči, a najromantickejšie západy slnka, aké si len viete predstaviť , patria k najkrajším na svete. Ale ani najlepšia fotografia, ani predstava nedokáže nahradiť skutočnosť, ktorá je neopísateľná. Môžete sa prechádzať, aj odviezť sa na oslovi, ochutnať na slnku sušené paradajky, ktoré tento ostrov preslávili, aj degustovať miestne víno, ktoré má nezameniteľnú chuť. Kochať sa nádhernými výhľadmi, aj nakupovať v malých butikoch. Urobiť si výlet za históriou, alebo len tak leňošiť na pláži.

Moderný a príjemný malý hotelový rezort Santo Mira Mare****+ s atraktívnou kykladskou architektúrou, ktorá umocňuje stredomorskú atmosféru, je svojím umiestnením ideálny na prežitie oddychovej dovolenky. Na nádhernú, kilometer dlhú a tmavú pláž Perissa-Perivolos s tavernami, barmi a širokým výberom vodných športov sa dostanete cez plážovú promenádu. V areáli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény, jacuzzi, lehátka a slnečníky. Hotel disponuje reštauráciou s otvorenou terasou, pool barom, snack barom, lobby barom, konferenčnou miestnosťou, internetovým kútikom, požičovňou bicyklov a áut. Súčasťou je aj fitness centrum, vodné športy na pláži a jazda na koni, masáže, sauna, jacuzzi. Rezort má najväčšiu bazénovú časť zo všetkých hotelov v letovisku Perivolos – Perissa, a tiež aj súkromnú časť na pláži s čiernym pieskom, kde majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky bez poplatku.

Užite si aj vy s nezabudnuteľnú dovolenku na tomto nádhernom ostrove plnom zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete. Vitamíny more, slnko, radosť zo života sú najlepším liekom.

Ponuku SANTORINI na leto 2022 nájdete na našej web stránke. V prípade individuálnej požiadavky počas celého roka nás kontaktujte na [email protected], 0911 734 506 a my vám pripravíme pobyt na mieru podľa vašej predstavy.

DÁVAME DO POZORNOSTI OBĽÚBENÝ LETNÝ TERMÍN – POSLEDNÝ AUGUSTOVÝ TÝZDEŇ S DVOMA ŠTÁTNYMI SVIATKAMI ZA BEZKONKURENČNÚ CENU LEN V CK TRAVEL IS IN 27.8.-3.9.2022 – všetky info TU