SANTORINI Santo Mira Mare Resort**** LETO 2023 V PRÍPRAVE

Grécko
od 4 nocí dní
Santorini,
Grécko

SANTORINI Santo Mira Mare Resort**** LETO 2023 V PRÍPRAVE

Cena od:

SEZÓNA 2022 V CK Travel is IN V PREDAJI
 
Kalkuláciu dovolenky vám vypočítame podľa vami zvoleného termínu počas celej letnej sezóny 2022.

 

V prípade záujmu o skupinový pobyt- športový, cyklo, teambuilding, poznávací vás poprosíme vzhľadom na obmedzené kapacity kontaktaktovať nás do 31.1.2022.

[email protected]  0911 734 506

Ostrov Santorini je nazývaný aj perla Egejského mora. Malebné biele domčeky stojace na útesoch týčiacich sa do výšky, nádherné more, také tyrskysové, až bolia oči, a najromantickejšie západy slnka, aké si len viete predstaviť , patria k najkrajším na svete. Ale ani najlepšia fotografia, ani predstava nedokáže nahradiť skutočnosť, ktorá je neopísateľná. Môžete sa prechádzať, aj odviezť sa na oslovi, ochutnať na slnku sušené paradajky, ktoré tento ostrov preslávili, aj degustovať miestne víno, ktoré má nezameniteľnú chuť. Kochať sa nádhernými výhľadmi, aj nakupovať v malých butikoch. Urobiť si výlet za históriou, alebo len tak leňošiť na pláži.

Moderný a príjemný malý hotelový rezort Santo Mira Mare****+ s atraktívnou kykladskou architektúrou, ktorá umocňuje stredomorskú atmosféru, je svojím umiestnením ideálny na prežitie oddychovej dovolenky. Na nádhernú, kilometer dlhú a tmavú pláž Perissa-Perivolos s tavernami, barmi a širokým výberom vodných športov sa dostanete cez plážovú promenádu. V areáli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény, jacuzzi, lehátka a slnečníky. Hotel disponuje reštauráciou s otvorenou terasou, pool barom, snack barom, lobby barom, konferenčnou miestnosťou, internetovým kútikom, požičovňou bicyklov a áut. Súčasťou je aj fitness centrum, vodné športy na pláži a jazda na koni, masáže, sauna, jacuzzi. Rezort má najväčšiu bazénovú časť zo všetkých hotelov v letovisku Perivolos – Perissa, a tiež aj súkromnú časť na pláži s čiernym pieskom, kde majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky bez poplatku.

Užite si aj vy s nezabudnuteľnú dovolenku na tomto nádhernom ostrove plnom zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete. Vitamíny more, slnko, radosť zo života sú najlepším liekom.

Perissa leží na severovýchodnej strane ostrova Santorini, 15 km od hlavného mesta Fira. Skalnaté útesy Mesa Vounu, predovšetkým pahorok Profitis Ilias, chráni pred ostrejšími severnými vetrami dlhú pláž s vulkanickým pieskom. Táto pláž, známa ako najkrajšia pláž celého ostrova Santorini, je obmývaná krištáľovo čistou morskou vodou, v ktorej sa odráža azúrovo modré nebo. Je ideálna na plávanie a vodné športy, večer sa naskytá úchvatný pohľad na útesy osvetlené červeným západom slnka.

Vďaka pohostinnosti miestnych obyvateľov a obchodníkov je turistom po celý deň aj večer k dispozícií množstvo barov, kaviarní, reštaurácií nielen v centre letoviska, ale aj na pláži. Milovníkov gréckej hudby a tanca potešia veselé večery pri víne v miestnych tavernách. Majitelia pripravujú denne čerstvé jedlá ako gréckeho, tak aj kontinentálneho typu. Miestne špeciality, ako napr. moussaka, souvlaki, gyros, alebo ryby upravované na mnoho spôsobov, ulahodia každému gurmánovi. Na turistov, ktorých zaujíma architektúra, čaká krásny dominikánsky kláštor. Priamo v Perisse môžu obdivovať jeden z najväčších kostolov na Santorini, kostol Svätého kríža, prestavaný do dnešnej podoby v roku 1956 po ničivom zemetrasení. Tradičnú atmosféru starých gréckych usadlostí uvidíme v dedinkách Emporio alebo Oia. Najlepším miestom pre nakupovanie je mestečko Fira. Kopec, na ktorom sa rozprestiera, je náročnejší terén pre menej zdatných turistov, ale vynaložené úsilie je bohate odmenené okúzľujúcou atmosférou krivoľakých dláždených uličiek s množstvom malých obchodíkov.

Výlety

Počas pobytu navštívime známe malebné mestečká Fira a Oia, známe z fotografií, navštívime tradičnú vináreň a pivnicu v prírode, kde si vychutnáme vína zo Santorini pri západe slnka, prejdeme sa po vinici po sopečnej pôde, a objavíme jedinečné vinohradnícke tradície tohto krásneho ostrova.

Ubytovanie

Moderný, luxusný a príjemný hotel Santo Miramare s atraktívnou kykladskou architektúrou, ktorá umocňuje stredomorskú atmosféru je svojím umiestnením ideálny na prežitie oddychovej dovolenky. Na nádhernú kilometer dlhú a tmavú pláž Perissa-Perivolos s tavernami, barmi a širokým výberom vodných športov sa dostanete cez plážovú promenádu. V areáli sa nachádzajú dva vonkajšie bazény, jacuzzi, lehátka a slnečníky. Hotel disponuje reštauráciou s otvorenou terasou, pool barom, snack barom, lobby barom, konferenčnou miestnosťou, internetovým kútikom, požičovňou bicyklov a áut. Súčasťou je aj fitness centrum, vodné športy na pláži a jazda na koni, masáže, sauna, jacuzzi. Rezort má najväčšiu bazénovú časť zo všetkých hotelov v letovisku Perivolos – Perissa, a tieź aj súkromnú časť na pláźi s ciernym pieskom, kde majú hostia k dispozícii ležadlá a slnečníky bez poplatku.

Hotel sa nachádza v blízkosti turistickej dediny Perissa s obchodmi, tavernami a neďaleko sa nachádza pláž so skalnatým útvarom Mesa Vouna týčiacim sa z mora.

Vybavenie a služby

Moderné štýlové dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami s klimatizáciou, WiFi, minibar, telefón, SAT TV, trezor, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa.

Suita

Moderné štýlové suity s veľkou manželskou posteľou, obývacou časťou s gaučom, klimatizáciou, WiFi, minibar, telefón, SAT TV, trezor, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič na vlasy, balkón alebo terasa

Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu, možnosť dokúpiť večer formou bufetu 18 €/večera

NAŠA FOTOGALÉRIA Z POBYTU

Termín
15/05/2022 –
30/09/2022
Strava
Raňajky
Typ zájazdu
Dĺžka
od 4 nocí dní
Pôvodná cena
Cena od

OBJEDNÁVKA