I. CHORVÁTSKO NA JACHTE

Chorvátsko

I. CHORVÁTSKO NA JACHTE

Prečo je dovolenka v Chorvátsku na jachte INá?

Chorvátsko je krajina, ktorá je srdcu blízka mnohým z vás a pravidelne sa do nej každý rok vraciate.

Niektorí celé roky do rovnakého súkromného apartmánu, lebo domáci sa stali vašimi kamarátmi, iní do hotelov alebo turistických osád. Každý deň tá istá pláž, preplnená uterákmi a lehátkami, ten istý bufet, prípadne blízke mestečko.

My vám ponúkame INé Chorvátsko. Na nádhernej, luxusnej jachte so všetkými službami, od Splitu po Dubrovnik, každý deň na inom ostrove, každý deň iný, krásny zážitok a poznanie. Brač, Hvar, Korčula, Vis, Mljet s ich kamennými, romantickými mestečkami a neodolateľnými zátokami, v ktorých sa kúpete ráno, cez deň aj v noci, vynikajúca strava, ktorú vám kuchári pripravujú každý deň z čerstvých surovín, zábava, tanec aj relax v saune, vo vírivke alebo na lehátku na slnečnej palube, s knihou alebo drinkom v ruke, robí takúto dovolenku nezabudnuteľnou.

Počas kotvenia na ostrovoch ochutnáte výborné dalmatínske vína, miestne špeciality, a v konobe si môžete s klapou zaspievať piesne, ktoré určite poznáte, ak Chorvátsko navštevujete.

Ubytovanie v kajutách aj vybavenie jachty vám poskytne maximálny komfort, posádka aj slovenský sprievodca sú pripravení splniť každé vaše želanie.

Hovorí sa, že svet najlepšie spoznáte z chrbta koňa. My hovoríme, že Chorvátsko najlepšie spoznáte z paluby jachty.

Zažite inú dovolenku v tejto krásnej krajine, na akú ste boli celé roky zvyknutí.

Spolu s posádkou jachty Swallow sa na vás tešíme v lete 2022. Takúto úžasnú dovolenku a jedinečný zážitok ponúkame vďaka dlhoročnej spolupráci v Chorvátsku v CK Travel is IN za bezkonkurenčné ceny.

Milí Traveláci, dobro došli u Hrvatsku 2022!

V prípade doplňujúcich otázok, požiadaviek, skupinových objednaní jácht, katamaránov a lodí nás kontaktujte na +421 911 734 506 , [email protected]