fbpx

Fitpobyt Amalfi a Capri

Vydajte sa s nami na jedno z najkrajších a najromantickejších pobreží Talianska – amalfské pobrežie a nádherný ostrov lásky, preslávené Capri

Video fitpobyt Amalfi a Capri

Vydajte sa s nami na jedno z najkrajších a najromantickejších pobreží Talianska – amalfské pobrežie a nádherný ostrov lásky, preslávené Capri. Amalfské pobrežie je čarovné. 

Domy, domčeky, paláce, kostoly sú roztrúsené v členitom teréne, ktorý lemujú krásne pláže obmývané modrým, priezračným Tyrrhénskym morom.


Mestečká Positano, Amalfi, Sorrento sú ako z rozprávky. Úzke uličky plné obchodíkov, barov, reštaurácií, jednoducho talianska romantika zasadená v skalách.


Ravello je skrytý poklad kúsok nad mestečkom Amalfi. Výhľad zo záhrad na more a pobrežie je fascinujúci. Ravello navštevovala aj niekdajšia prvá dáma USA Jacqueline Kennedy, herečka Greta Garbo, a mnoho ďalších slávnych umelcov a osôb pre jeho pôvab a pokoj.

Slávny ostrov Capri patrí k najkrajším na svete. Nazýva sa aj ostrovom luxusu, slávnych a bohatých tohto sveta. Tento ostrov vyniká svojimi jedinečnými vilami, záhradami a krásnym prostredím. Sú tu historicky významné miesta, ktoré Capri
robia neopakovateľným miestom. 

Napriek malej rozlohe sa tu nachádza mnoho
zaujímavých atrakcií, ktoré očaria každého návštevníka.

Pobrežie Amalfi, ostrov Capri a Pompeje bude pre vás dovolenka plná poznávania, príjemných zážitkov, plná aktívneho i plážového oddychu.

TERMÍN

25.5.-1.6.2024 – VYPREDANÉ

VRÁTANE LETENKY (PRIAMY LET Neapol-NYC-VIE /batožina: 23kg do podpalubia, 8kg príručná batožina/, SLOVENSKÝ SPRIEVODCA, UBYTOVANIE S RAŇAJKAMI V 1/2 IZBE S VÝHĽADOM NA MORE, TRANSFER Z LETISKA A NA LETISKO V IT)

* GARANTOVANÁ CENA S OBJEDNANÍM POBYTU DO 15.03.2024 PO OBJEDNANÍ SA PLATÍ 50% Z CENY POBYTU, ZVYŠOK DO 15.04.2024

Naše fotografie zo zážitkových pobytov
Amalfi a Capri

Hotel Mary **** sa nachádza v meste Vico Equense, na polostrove Sorrento, na panoramatickom mieste s výhľadom na more, len pár krokov od pláží a centra mesta. Okrem toho sa hotel nachádza blízko najdôležitejších turistických miest, ako sú: Capri, pobrežie Amalfi, polostrov Sorrento a slávne vykopávky Pompeje.

Hotel je zariadený v štýle Contemporary Deco, má 75 komfortných izieb a apartmánov rôznych veľkostí. Hostia môžu využiť aj mnohé doplnkové služby. V reštaurácii „Vistamare“ je možné ochutnať vynikajúcu miestnu kuchyňu. Pre najnáročnejších hostí je pripravené rozsiahle menu s regionálnymi, talianskymi a zahraničnými vínami, rôzne koktaily od klasických až po moderné a fľaša s prémiovými likérmi a destilátmi z celého sveta. V nádhernom bare „Angelina Lobby and Terrace Bar“ si hostia môžu vychutnať drink, od klasického aperitívu až po originálny koktail, spolu s úchvatným výhľadom na Neapolský záliv.

Hotel má k dispozícií klimatizovanú konferenčnú miestnosť, ktorá sa využíva na rôzne podujatia a aktivity.

Hotel má k dispozícií panoramatický bazén Infinity, lehátka, slnečníky, sprchu, WiFi a Pool Bar, kde si môžete dať drink a ľahké občerstvenie a vychutnávať si úchvatný výhľad na záliv.

Pre milovníkov slnka a mora a je k dispozícii súkromný hotelový Mary Sea Club postavený nad hladinou mora na pláži s barom a službami, lehátkami a ležadlami. Do Sea Clubu sa dostanete pešo asi za 15 minút po rovinatej historickej ceste s 240 schodmi alebo za 3-5 minút hotelovou kyvadlovou dopravou. Kyvadlová doprava je za doplatok.

Pre tých, ktorí chcú venovať čas blahu tela i duše, je k dispozícii nové a exkluzívne wellness centrum „Acqualia Wellness“ s krytým bazénom s vírivkami, saunou a parným kúpeľom, relaxačnou zónou, masážami tela, ošetreniami tváre.

Dvojlôžkové izby Superior s výhľadom na more sú elegantne zariadené podľa moderných dizajnových trendov, majú priestranné balkóny, z ktorých môžete obdivovať nádherný výhľad na more. Sú vybavené klimatizáciou, WiFi, trezorom, mini chladničkou, kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom, WC, uterákmi, toaletnými potrebami, sušičom na vlasy a papučami.

Program pobytu

Odlet z Viedne do Neapola v popoludňajších hodinách, príchod na hotel, ubytovanie, večer mestečko Vico Equense

Ranné cvičenie so Zorou. Raňajky. Po raňajkách odchod do Sorrenta. Návrat na hotel v popoludňajšich hodinách. Kúpanie v mori.

Ranné cvičenie so Zorou. Raňajky. Po raňajkách odchod trajektom na ostrov Capri. Lanovkou alebo miestnym busom sa odvezieme na hlavné námestie, ktoré poznáte z filmov a seriálov, dáme si povestné presso a budeme pokračovať do úzkych uličiek plných obchodíkov, butikov, reštaurácií, popri nádherných vilách a záhradách prídeme na vyhliadkovú plošinu z pohľadom na more, časť ostrova a známe Faraglioni, tri skaly trčiace z mora. Môžete navštíviť aj známu Modrú jaskyňu. Príchod na hotel vo večerných hodinách.

Ranné cvičenie so Zorou. Raňajky. Po raňajkách celodenný výlet loďou Positano-Amalfi. Positano je malebné mestečko, označované za najkrajšie mesto pobrežia. Rozprestiera sa terasovito na
skalách pri mori. Farebné, romantické, najfotogenickejšie, najfotografovanejšie. Budovy sú postavené v maorskom štýle. Prechádzka v jeho strmých uličkách plných butikov, reštaurácií a hotelov je nezabudnuteľná. Amalfi je centrom pobrežia. Na hlavnom námestí, ktorému dominuje katedrála Sant Andrea Apostoli s menším kláštorom a schodmi, na ktorých sa fotografuje snáď každý, si dáme výborné presso a v cukrárni Andrea Pansa ochutnáme typickú citrónovú guľu, ktorá chutí naozaj výborne. Prejdeme sa mestečkom plným barov, reštaurácií, obchodíkov. Návrat na hotel vo večerných hodinách.

Ranné cvičenie so Zorou. Raňajky. Voľný deň na kúpanie a relax. V prípade záujmu možnosť návštevy ostrova Procida.

Ranné cvičenie so Zorou. Raňajky. Návšteva Pompejí so sprievodcom, kúpanie v plážovom klube.

Ranné cvičenie so Zorou. V podvečerných hodinách odchod na letisko, prílet do Viedne vo večerných hodinách.

Program prispôsobujeme počasiu a požiadavkám klientov.

Termín

26/05/2024 –
01/06/2024

Strava

Raňajky

Typ zájazdu

Zážitkový fitpobyt

Dĺžka

7 dní

Cena od

1195 EUR plus letenka

Objednávkový formulár

Ubytovanie

4* hotel Mary, Vico Equense

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Termín

26/05/2024 –
01/06/2024

Strava

Raňajky

Typ zájazdu

Zážitkový fitpobyt

Dĺžka

7 dní

Cena od

1195 EUR plus letenka

Objednávkový formulár

Ubytovanie

4* hotel Mary, Vico Equense

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.