fbpx

Chorvátsko na jachte

Osviežte svoje srdce na jachte pod chorvátskym slnkom – naša dovolenka ponúka viac než len plavbu. Zažite spojenie pohodlia a luxusu na azúrovom mori, kde sa rodia nezabudnuteľné spomienky a dobrodružstvá, ktoré zohrejú vašu dušu.

Naše autentické videá z dovolenky na jachte

I. DIEL

4. SEZÓNA JE TU! NAJLEPŠIA DOVOLENKA V CHORVÁTSKU JE NA JACHTE!

Máte radi zážitky a nové, nepoznané miesta? Slobodu, vietor vo vlasoch, gýčovito tyrkysové more , príbehy, staré kamenné uličky, skvelé jedlá a vína? V tom prípade ste na správnej stránke.

Už štvrtý rok máte opäť možnosť stráviť skvelý, zážitkami nabitý týždeň na jachte v Chorvátsku, zobúdzať sa každé ráno na inom dalmatínskom ostrove, navštíviť historické mestečká, užívať si nádherné panoramatické pohľady na okolie, ochutnávať typickú dalmatínsku kuchyňu v starých konobách, aj opojné crno víno v malých rodinných vinárstvach. Aktívnejší z vás si môžu ráno zacvičiť a večer zodrať podrážky pri latino tancoch na slnečnej palube, tí, ktorí uprednostňujú kľud, si budú pri knihe a pohári dobrého drinku vychutnávať deň na lehátku alebo vo vírivke, sprevádzaní šumom mora a hladení slnečnými lúčmi.

TERMÍNY

06.7.-13.7.2024 – VYPREDANÉ
13.7.-20.7.2024 – VYPREDANÉ
20.7.-27.7.2024 – POSLEDNÁ VOĽNÁ KAJUTA
27.7.-3.8.2024 – VYPREDANÉ

od 1390€/ osoba

II. DIEL

NÁJSŤ NAJLEPŠIU JACHTU PRE VÁS, KTORÁ SPĹŇA VŠETKY NAŠE NÁROČNÉ POŽIADAVKY A EXKLUZIVITU, ZÁŽITKOVÝ PROGRAM, AKÝ NENÁJDETE NIKDE INDE, NÁM TRVALO NIEKOĽKO ROKOV. KOMFORTNÁ JACHTA INVICTUS***** JE IDEÁLNA VOĽBA PRE VAŠU NEZABUDNUTEĽNÚ DOVOLENKU V CHORVÁTSKU

MS Invictus, postavený v roku 2021, sa môže pochváliť najnovším a najmodernejším vybavením , ktoré zaručuje príjemnú a zážitkovú plavbu pre všetkých hostí.

MS Invictus má najnovšie kompletné navigačné vybavenie a odpružovací systém, požiarny alarm, detektory dymu, záchranné člny.Na hornej palube sa nachádza plne klimatizovaná jedáleň s veľkými oknami, samostatným barom a salónikom, LCD TV s veľkou obrazovkou, rohový stôl na raňajky formou bufetu, bezdrôtový internet, reproduktory a audio systém.

Pred jedálňou sa nachádza terasa s posedením, stolmi a stoličkami. K dispozícií je motorový čln, paddleboardy, nafukovačky a kolesá do vody.

V prípade šnorchľovania alebo potápania je potrebné doniesť si vlastné okuliare aj náhubok do vody. MS Invictus má plošinu na plávanie a 2 rebríky s držadlami, ktoré umožňujú ľahký prístup do vody. Loď má tiež dve vonkajšie sprchy a verejné toalety.

Na hornej palube môžu všetci pasažieri relaxovať na slnečnej terase s rozlohou 390 m2 s ležadlami. Terasa na opaľovanie je čiastočne zatienená pre pohodlie klientov. Môžete si tu tiež vychutnať elegantnú strešnú vírivku.

Dvojlôžkové kajuty sú umiestnené na dvoch palubách – hlavnej a dolnej. Všetky kajuty pre hostí sú veľmi pohodlné a plne klimatizované, s ventilačným systémom umožňujúcim neustále prúdenie čerstvého vzduchu. Každá kajuta má modernú súkromnú kúpeľňu s toaletou a sprchou v kajute, uteráky a osušky. Kajuty sú vybavené nezávislým ovládacím panelom klimatizácie, satelitnou LCD TV, dizajnovými nástennými doskami, pracovným stolom a stoličkou, zrkadlom, nočnými lampami, trezorom, rádiom, fénom, elektrickým prívodom 220 V, záchrannou vestou, šatníkovou skriňou, batožinovým priestorom pod posteľou, ako aj s najnovšími bezpečnostnými a protipožiarnymi systémami spolu so zvukovým systémom pre upozornenia posádky jachty.

Všetky kajuty sú zvukotesné a majú protipožiarne dvere. Kajuty na hlavnej palube majú dvere na palubu, okno, okienko v kúpeľni. Kajuty na dolnej palube majú dve okienka a dvojitý ventilačný systém.

JACHTA DISPONUJE SYSTÉMOM ODPRUŽENIA – TO ZNAMENÁ, ŽE SA NEMUSÍTE OBÁVAŤ KÝVANIA JACHTY POČAS PLAVBY A KOTVENIA.

Pár fotografií z dovolenky na jachte

Dovolenka bez kúpania? Ani náhodou. Malebné zátoky obklopené borovou šumou čakajú len na vás. Ich neskutočná krása láka ponoriť sa do slaných morských vĺn, zabudnúť na stres, starosti, a len tak sa tešiť zo života a krásneho dňa.

Ak budete mať šťastie, uvidíte aj skákajúce delfíny, ktoré plávajú okolo ostrovov. Nuda na preplnenej pláži každý deň na tom istom mieste a skorý ranný beh s uterákom, aby ste si obsadili lehátko, skutočne nehrozí.

V tomto roku sme pre vás pripravili bohatý program, návštevu modrej jaskyne na ostrove Biševo pri ostrove Vis, preslávené vinárstvo Korta Katarina na Pelješaci, milovníci morských plodov, ustríc a mušlí si prídu na svoje vo vynikajúcej reštaurácií neďaleko Dubrovnika.

Preslávený rooftop na splitskej Rive sa už nevie dočkať vášho let‘s dance v horúcej letnej noci, a ostrov Brač sa teší na naše nočné kúpanie, spev na palube jachty. Ktorý odvážlivec skočí prvý do vysvieteného Jadranu?

Slávny moreplavec Marco Polo sa narodil na ostrove Korčula, kde sa dodnes nachádza jeho rodný dom. Bol dobrodruh, cestovateľ, ktorý rád objavoval nové územia, spoznával iné kultúry a spôsob života. Aj keď sme dospelí, každý z nás má v sebe kúsok Marca Pola, detskú zvedavosť, dychtivosť po poznaní a dobrodružstve.

Plavba na jachte je nezabudnuteľná dovolenka plná prekvapení, nových priateľstiev a zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnete.

Krásna závislosť, pre ktorú sa na jachtu budete vracať znova a znova. Objavovať zas nové obzory.

Dobro došli Traveláci, a ako hovoria Chorváti, živjeli!

III. DIEL

Recenzie z dovolenky na jachte

Robert K.

Top dovolenka na jachte v Chorvátsku, perfektné jedlo, milý personál, odporúčam určite každému.

Robert K.

Dovolenku s Travel is IN hodnotím na 15/10👏 od prvého podania si rúk až po lúčenie sa na konci plavby. Plavba loďou nebola len o plavbe, ale aj o spoznávaní miestnej kultúry a miest na ktoré by sme sa možno nikdy sami nedostali

Nikolas S.

Dovolenka na jachte v Chorvátsku bola naozaj výnimočný zážitok! Chorvátsko sme spoznali z úplne inej perspektívy, bez preplnených pláží a v úplnej pohode. Nádherné zátoky, úžasné ostrovy, na jachte bola výborná atmosféra, veľmi oceňujem prvotriedne stravovanie priamo na jachte a prístup Martina a Sylvie z CK Travel is IN. Tento rok ideme opäť a tešíme sa 🙂

Katka T.

Úprimne, jedna z našich najlepších a najkrajších dovoleniek ktorých sme boli účastníkmi. Prechodili sme už polku sveta, boli sme v rôznych krajinách ale táto dovolenka aj vďaka Maťkovi a Silviike, obsluhujúceho personálu a našim novým kamarátom s ktorými sme sa spoznali na lodi bola Úžasná. Každý deň sme sa kúpali v najkrajších zátokách, večer sme boli v top reštauráciách, každý deň na inom ostrove, Jedlo na jachte nemalo chybu, a každý deň sme Tancovali, pili a zabávali sa do rána. Niektorým sa dokonca pri rozlúčke vtisli aj slzičky do očí ☺️ budúci rok ak sa v Zdraví dožijeme ideme znova😁🔥❤️❤️❤️

Michal Ž.

Galina O.

Moja najkrajšia a najlepšia dovolenka bola na jachte v Chorvátsku. Každý deň sme boli na inom ostrove a v inom meste to bolo na tom to skvelé, že sme neboli stále na jednom mieste.Bolo tam úžasné jedlo, ktoré nám varila posádka na lodi. Boli to úžasní ľudia veľmi milí .Odporúčam každému skúsiť takúto dovolenku ja som si ju neskutočne užila .Naši delegáti Sylvika a Maťko úžasní ľudia vždy nám splnili co sme si priali .

Galina O.

Miroslav M.

Top dovolenka odporúčam každému super partia, výborne jedlo , kúpanie v zátokach ,každý deň na inom ostrove proste Top!!!!! Zabudol som na Martina a Silviu perfekt prístup Ďakujem

Miroslav M.

Kapitan10* Posádka10* Sprievodcovia 10* Kuchar10* Loď 10* Skvelý program

Mirka S.

Povedali o nás

Program

Príchod do Splitu, ubytovanie na jachte, večer voľný program v Splite

Ráno o 6,30 hod vyplávanie do zátoky k ostrovu Vis. Raňajky od 7,30-10,30 hod. bohatými bufetovými stolmi. Kto dlhšie spí, dostane raňajky neskôr. Kúpanie v zátoke do cca 17.00 hod. Medzitým obed na jachte o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 17.00 hod odchod do prístavu na ostrov Vis do mestečka Vis. O 18.30 hod welcome drink + trojchodová večera. Po večeri voľný program v mestečku Vis.

Ráno o 5,00 hod vyplávame na ostrov Biševo. Príchod na ostrov o 7,00 hod. Návšteva Modrej jaskyne UNESCO. O 8,00 hod vyplávame do zátoky na Paklene otoky k ostrovu Hvar. Raňajky 7,30-10,30 hod. Kúpanie v zátoke do cca 17.30 hod. Medzitým obed o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 18,00 hod odchod do prístavu na ostrov Hvar, mesto Hvar. O 18,30 hod trojchodová kapitánska večera. Večer voľný program na Hvare.

Ráno o cca 6,30 vyplávame do zátoky k ostrovu Korčula. Raňajky od 7,30-10,30 hod. bohatými bufetovými stolmi. Kúpanie v zátoke do cca 17.00 hod. Medzitým obed o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 17.00 hod odchod do prístavu ostrova Korčula, mesto Korčula. Večer voľný program v meste Korčula.

Ráno o cca 6,30 vyplávame do zátoky k mestu Dubrovnik. Raňajky od 7,30-10,30 hod. bohatými bufetovými stolmi. Kúpanie v zátoke do cca 15.00 hod. Medzitým obed o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 15.00 hod odchod do prístavu mesta Dubrovnik. Večer voľný program v meste Dubrovnik.

Ráno o cca 6,30 vyplávame do zátoky k ostrovu Korčula. Raňajky od 7,30-10,30 hod. bohatými bufetovými stolmi. Kúpanie v zátoke do cca 15.00 hod. Medzitým obed o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 16.00 hod odchod do prístavu mesta Korčula. O cca 18.00 hod odchod trajektom na polostrov Pelješac do vinárstva. Korta Katarina. (na Pelješaci možnosť večere). Návrat na jachtu okolo 23.00 hod.

Ráno o cca 5,00 vyplávame do zátoky k ostrovu Brač. Raňajky od 7,30-10,30 hod. bohatými bufetovými stolmi. Kúpanie v zátoke do cca 14.30 hod. Medzitým obed o 13,30 hod – trojchodové menu – predjedlo, hlavné jedlo, zákusok. O cca 14.30 hod odchod do prístavu mesta Split. Večer voľný program v Splite.

Raňajky od 7,30 hod. Opustenie kajuty o 9.00 hod. 

Termín

20.7.-27.7.2024
27.7.-3.8.2024

Strava

Polpenzia (raňajky a obed) + uvítacia večera

Typ zájazdu

Zážitková plavba

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2190 EUR

Cena od

od 1390 EUR / OSOBA 

Ubytovanie

Luxusné kajuty na jachte M/S Invictus

Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Termín

20.7.-27.7.2024
27.7.-3.8.2024

Strava

Polpenzia (raňajky a obed) + uvítacia večera

Typ zájazdu

Zážitková plavba

Dĺžka

8 dní

Pôvodná cena

2190EUR

Cena od

Od 1390 EUR /OSOBA

Ubytovanie

Luxusné kajuty na jachte M/S Invictus

V cene pobytu

Príplatky

Ďalšie zájazdy

Jachta Chorvátsko

Čierna Hora

Santorini

Amalfi Capri

Sme cestovná kancelária, ktorá organizuje zážitkové dovolenky aj poznávacie zájazdy pre malé skupiny a pre ľudí, ktorí uprednostňujú komfort a zážitok.

Newsletter

Chcete ako prvý vedieť o akciách, špeciálných ponukách a novinkách?

Website made by Gemini Digital LLC.

© Všetky práva vyhradené 2024 Slovakia Incoming s.r.o.